SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry trening brzucha z Flex'a

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 784
Kurczę:P zapomniałem zadać drugie pytanie. Jaką diete byście polecili?? ^^

Po mału, a będzie dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Nie zasmiecaj głupimi pytaniami o diete, bo wiadomo, że zaraz wszyscy odeślą Cie do postów podwieszonych.

Ja jeszcze raz pytam

Lepiej robić np: Poniedziałek-Wtorek-Środa i 4 dni odpoczynku, czy Poniedziałek-Środa-Piątek ??? Czy to nie ma różnicy na efekty ?

Moge wsadzic te rece pod posladki ??? Nie osłabi to cwiczenia ??? Bo pk1 napisał i sprobowałem tak to duzo duzo łatwiej, bo tak to 10 razy ledwo podnosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Jak jest np. 4*20 to czy mogę robić 4*40 albo 50 czy jak. -cos to strzasznie ogolnie, nie wiem do czgo ma sie to odnosic dokladnie, ale ogolnie odpowiedając to pynaiu brak troszku logiki, bo jak wiadomo jesli możesz wykonac 50 powt. to 20 jest za mało.
dobrym wyjsciem jest równiez dodanie jakiegos obciązenia, zmiana kąta, szczegoolnie w pierszej serii, skrocenie przerw, zatrzymanie ruchu w fazie max. skurczu itd.

przypomniec także nalezy, że od ćwiczenia mięsni brzucha w jakis zauważalny sposób tkanka tł. na nim, czy gdziekolwiek indziej sie nie "stopi"
od tego jest dieta- faktycznie odsylam cie do działu ODZYWIANIE!

AHA... JUŻ WIEM DO CZego sie to odnosiło, jednkaże nie zmienia to raczej moich uwag

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-06-23 16:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
Zrobiłem pierwszy dzień i jestem zdymany. Jakie przerwy nalezy robic pomiedzy seriami i poszczegolnymi cwiczeniami ?? Ja dzisiaj robiłem 10 sekund miedzy seriamii i naprawde cały zdymany byłem. A pomiedzy cwiczeniami nie liczyłem, raz skoczyłem do kuchni po wode itp.

Mam zamiar cwiczyc co 2 dni, bo nie starcyz mi motywacji na jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1359
To jak lepiej co 2 dni czy 3 dni pod rząd ??? Bo jutro zaczynam. A co do unoszenia prostych nóg, to ja podkładam rece pod pupe ale i tak jest ciezko bo proboje dawac z siebie maxa.

Jakie przerwy robicie pomiedzy seriami i cwiczeniami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć, wczoraj wykonałem pierwszy trening wg powyższego planu i jest jeden problem. Po zakończeniu treningu czułem ucisk w części lędźwiowej kręgosłupa, a później już wyraźne nadwyrężenie.
Podczas ćwiczeń z unoszeniem nóg spinam brzuch jak tylko mogę, a kręgosłup i tak wygina mi się w ładny łuk (widocznie mam za ciężkie nogi od jazdy na kolarce).

Pytanie: czy przy ćwiczeniach 3 razy w tygodniu wyrobię sobie mięśnie brzucha żeby dobrze stabilizować kręgosłup, czy zamienić unoszenie nóg na coś lżejszego? Nie chciałbym rezygnować z treningu, bo po jednym razie odezwały mi się nieużywane włókna skośnych, których nie udało mi się wyrobić przy trzech A6W, także trening na pewno działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, proszę o pełną odpowiedź na poprzednie pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 305
Ja tez mam silny brzuch ale jak robie te cwiczenia powoli technicznie to czuje jak mnie najpierw laskocza miesnie pozniej pieka a pod koniec pala ogniem piekielnym. Jesli bedziesz robil to powoli spokojnie a nie chaotycznie i bezmyslnie to wiadome ze ci nic nie da. Spokojnie i z glowa a zaobaczysz efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
mam pytanie odnośnie brzuszków.. czy można robic je codziennie np. seriami 4x20 jak w moim przypadku czy trzeba robic odpoczynki dniowe ?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 305
Oczywiscie ze rob odpoczynki to jst trening zeby wyrobic miesnie brzucha a brzuch jak kazdy miesien musi sie regenerowac. Jesli chcesz robic brzuskzi codziennie to proponuje Aerobiczna 6 Wadera.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby na brzuch przed ćwiczeniem czy po ?

Następny temat

waga a wzrost

WHEY premium