SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia [poczatkujacy]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
witam. mam 18 lat, waze 62kg i mam 181cm wzrostu. jestem zbudowany z bardzo chudej kosci i wogole jestem chudy. trudno jest mi nabrac masy wiec postanowilem sporzadzic dla siebie diete. cwicze na silowni ok. 5 misieciy, lecz czasami robilem przerwy nawet do 2 tyg. i cwiczylem bez diety ani planu treningowego, wiec efekty sa mizerne. chcialbym do konca wakacji przytyc jak najwiecej, ok.5-7kg. mam zamiar ulozyc sobie plan treningowy ale zaczne narazie od diety. znalazlem propozycje diety i chcialbym sie dowiedziec czy bedzie ona dobra dla mnie, co dodac, a co z niej usunac. chcialbym jesc proste posilki takie ktore mozna szybko przygotowac, lub kupione gotowe ze sklepu. serdecznie z gory dziekuje a oto dieta:

1
Sniadanie w domu
mleko z chrupkami: nesquik, cheerios, kangus
czy lepiej:
Kefir ,platki owsiane,odrobina rodzynek,orzechy wloskie ,odrobina skruszonego sera zoltego.

2
Sniadanie 2 w szkole
2 kanapki z chleba razowego z szynka, banan

3
Obiad :
Piers z kurczaka ,kasza gryczana lub ryz lub ziemniaki, warzywa zalane obficie oliwa z oliwek, zupa np. rosol

4
Po treningu (do 45min):
Piers z kurczaka ,z bialym ryzem lub kasza gryczana lub ziemniakami

5
Kolacja:
Makrela, salatka wazywna, chleb razowy 2 kromki

6
tunczyk z oliwa z oliwek

+ przez caly dzien soki, mineralna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
wpisz sobie w wyszukiwarce "dieta na mase" i zobaczysz jak to wyglada. czytania na cle wakacej. i koniecznie skorzystaj z linku ktory mam podwieszony.

w razie problemow pytaj z checia pomoge ale na pewno nie licz na to ze Ci uloze diete potrzeba checi i zaangazowania zeby cos osiagnac.

Zmieniony przez - miloszmk w dniu 2005-06-19 11:13:21

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Lepiej płatki owsiane itd.,a zamiast sera żółtego lepiej biały chudy.Daj tran,jak możesz,chleb pełnoziarnisty i nie przesadzaj z tymi sokami!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
a tak to dobra ogolnie dieta? da rade po niej przytyc 5-7 kg w ciagu 2 miesiecy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Musisz obliczyć zapotrzebowanie:białko,ww.,tłuszcze.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
j/w oblicz zapotrzebowanie
nikt ci nie powie ile przytyjesz na diecie, jeden przytyje 10 kg a drugi 1 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
niema proporcji , sniadanie do niczego mało zdrowych tłuszczy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
to prosze cie zmodyfikuj ta diete, tak zeby byla proporcjonalna i dobra..... pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Przeciez wyzej masz napisane. Druga opcja sniadania ok. Daj wiecej zrdowego tluszczu, tran, oliwa z oliwek, pestki z dyni. Daj wiecej warzyw. Soki sobie daruj. Podaj zapotrzebowanie kaloryczne, rozkłąd btw/kg masy ciała i gramature posilkow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
no w ciagu tygodnia na tej diecie, przytylem 1kg. czy to dobry rezultat? moze cos zmienic, dodac, usunac? wszystkie rady mile widziane. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
u kazdego czlowieka wahania dobowe sa 1-3 kg wiec nie ciesz sie za bardzo bo to sama woda i glikogen nagromadzony w miesniach.

uluz sobie normalna diete z kaloriami i gramatura produktow. trening na mase i beda porzadne efekty.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
a jaka to jest "normalna dieta z kaloriami i gramatura produktow"? prosze o przedstawienie tej diety... czas mija a ja chce przytyc do konca wakacji troche kilo. pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny dieta na redukcji

Następny temat

dieta do oceny

WHEY premium