SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - B.B. - Ćpam Sport z ActivLabem. - nowe foty str. 38, 48, 54

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Dzień 22. Sobota 4.04

Dzisiaj barki i nogi, szybki i intensywny trening, kg dodane w kazdym ćwiczeniu, a więc tak jak sobie założyłem.
Jutro i w Poniedziałek totalny off od diety i siłki, możliwe że w Poniedziałek pójdzie jakaś tabatka. A tak to obżarstwo bez ograniczeń.

Dieta:
1)Płatki owsiane górskie, rodzynki,wiórki kokosowe+All day wiśnia- jogurt 40g
2) (Przed treningiem) Ryż basmati + pierś z cebulką
3) (Po treningu) - Ryż basmati + pierś z cebulką
4) Łosoś + papryka + pistacje.

Trening:
Barki
Push Press 4x 4-6powt - 53,5kg
High Pull 4x 4-6powt 48,5kg
Arnoldki 4x 4-6powt 22,5kg na rękę.
Nogi
Przysiady ze sztangą z przodu 5x 4-6powt - 61kg
Hack przysiady 5x 4-6powt - 51kg
Martwy ciąg na prostych nogach 5x 4-6powt - 61kg
30 min aero.

Suple:
All day 40g
Firestarter 1,5 saszetki
BCAA 10g w trakcie treningu.

Dzisiaj nadszedł dzień, gdzie skończyła się truskawka i otworzyłem puche All day smak wiśnia-jogurt.
Truskawka była super, wiśnia tak samo, taki mleczny posmak pomimo używania wody a nie mleka.
Kilka machnięć szejkerem i gotowe, piany nie było. Będzie mi przyjemnie ją pić.



Fotki szamy





Oprócz placków sałatek i wędlin, muszą być też słodycze u mnie, no poprostu muszą




Jeszcze chciałem życzyć, wszystkim spokoju na święta i tego co sobie założyli w życiu prywatnym czy sylwetkowym
Pozdro

Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-04-05 09:52:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ale to nie na jednego cheata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Paweł, troche przecholowałem, dużo z tego zostało i idzie do szafy na kilka miechów, albo rozdam dzieciom.Oprócz tych ze zdjęcia były tez placki i inne sałatki , ale z drugiej strony swięta są 2x do roku.
Wyrzuty sumienia jednak są, bo czuje,że mocno podlało albo nie wiem, bebechy konkret wywalone. Jutro wracam do zywych klatą i tricem.
Dziś poszla tabata, w sumie podczas świat Bozego Narodzenia w czasie redukcji też było dużo słodyczy itp. Z tego co pamietam, po 2/3 dniach i powrotu do diety, treningów siłowych i aerobów wróciło do normy. Moze herbatki z pokrzywy pomogą .

Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-04-06 21:43:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
ja po świętach wszedłem na wagę i stwierdziłem że się zepsuła

Dałem czadu przy stole z teściem i ojczulkiem teraz będę musiał odcierpieć na bieżni swoje :)


ale tak jak mówisz... Święta są 2 x w roku :) a 2 x w roku to i Xsiędzu wolno :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wyrzuty sumienia zostaw dla slabych Rob swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Dzieki,tak jak mówisz, trzeba robić swoje i iśc do przodu.:)
Jak radzicie, wczoraj wypadł trening więc robię go dzisiaj, jutro planowo też wypada.
Lepiej zrobić dzis (klata tric) i jutro (pleci bic) a potem tak jak w załozeniu czwartek piątek wolne od siłki, czy np środowy trening przenieść na czwartek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Normalnie zrob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
Jak to mawiaja starozytni egipcjanie... rob jak Ci wygodnie ja majac 4 dniowy split robie albo pon-sr piatek albo pon sr-pt w zaleznosci jak moge. A czy zrobisz dzien przerwy czy nie to moim zdaniem zadna roznica bo i tak trzeba zrobic trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Jak dla mnie to lepiej zrobić dzień po dniu bo jestem głodny treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No i tak wlasnie zrob
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy jeszcze sa w produkcji?

Następny temat

ActivLab - Creatine monohydrant Tabs - 300tab Jak stosować?

WHEY premium