SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy siłka coś daje w walce ulicznej?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
Witam. Czy ćwiczenia na siłce daje coś w walce ulicznej? Mięśnie coś dają? I jakie jeszcze zalety ma siłka ogólnie? Np dziewczyny lecą na takich zbudowanych mężczyzn?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6202
1)Aspekt psychiczny- nie rzucisz się na wyższego od siebie.
2)Aspekt siłowy- jasne że mocniejszy cios.
3)aspekt cywilizacyjny- jak ktoś będzie cię chciał skrzywdzić to i tak to zrobi, po za tym ludzie walczyli wręcz ale 2ys lat temu, teraz to się "szczela" ;d

hej ho hej ho martwy by sie robiło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Witam Cie serdecznie. Oczywiscie ze daje!!! Przeciez sam pomysl - jak amsz sie bic z takim typem 2 na 2 to drazu uciekasz nie?... albo jak masz 43 cm w bicepsie to przeciez kazda laska Twoja! A jeszcze jak sie samoopalaczem wysmarujesz to chlopie, bedziesz miał ich kilka :) hmm zalety siłowni: w sumie to te 2 co ci wyzej napisałem to jedyne, bo reszta to mało istotne badziewia!

Pozdrawiam i cwicz by sie Ciebie bali i Cie sznowali na dzielnicy!

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1777
nie cwicz dla lasek, nie cwicz dla bojek, cwicz z pasja szanuj ten piekny sport :) a silka oczywiscie ze daje w walce, bo jak komus sypniesz prostego w nos z poteznej i silnej lapy to bedzie wolal mame :)

"Oddajemy się w niewolę prawa, aby zachować wolność".

Cyceron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
Trochę Twojej odpowiedzi nie zrozumiałem. Uciekam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
Aha dzięki. A jakie mięśnie są najbardziej odpowiedzialne i używane właśnie w walce? Wiadomo że w łapie biceps i triceps tak? A oprócz tego? Np plecy też? Nogi mam rozumieć że napewno bo to ważna część też ciała utrzymuje człowieka na glebie, jeszcze jak się tak z buta zapier... to ah, pięknie :)

Zmieniony przez - Sosek18 w dniu 2009-04-27 21:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
jeśli bedzie miał około 43 w bicu jak napisał erniiii to nawet bic sie nie bedziesz musial, bo kto sie odwazy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
OMG, ironia ludzie

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
silownia duzo daje ja zanim zaczelem trenowac boks to trener mi mowil ze mam mocne uderzenie mimo ze nie bylo takie czyste jak teraz.. wiec silka napewno cos daje. Gorzej jak trafisz na kolesia z tym przyslowiowym 43 w bicu i po boksie.. ale ogolnie po samej silce mozna calkiem ladnie przy***ac Zdr

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Bedzie wołał mame po mocnym prostym o ile da rade

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
morda nie szklanka.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
Sosek18 w walce biceps i triceps nie odgrywaja duzej roli.

wyprowadzenie ciosu zaczyna sie ze skretu bioder, wlasciwie wiekszosc miesni zaangazowanych jest. cwicz cale cialo. aa i zanim dojdziesz do tych 43cm w lapie minie jeszcze sporo czasu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW (masa) do oceny i poprawy

Następny temat

Kilka pytań odnośnie treningu

WHEY premium