SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy takie cwiczenie cos daje??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec chcialbym powiedziec, ze to moj pierwszy temat na tym forum i chcialbym zebyscie mnie nie zgnojili :D mam 13 lat i cwicze break dance, dlatego mam takie pomysly :) chodzi o takie cwiczenie staje sobie na glowie pod sciana z opartymi nogami (nogi proste oparte o sciane) i podnoszenie sie do prostych rak bez ruszania nogami, czy takie cwiczenie cos daje, jesli daje to na jakie miesnie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Każe ćwiczenie cos daje. Przy ćwiczeniu, ktore opisujesz pracuja mięsnie naramienne(barki) i w mniejszej mierze tricepsy.

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dzieki o to mi chodzilo. Zeby nie otwierac nowego tematu sie zapytam czy biceps 30cm w moim wieku to duzo?? dodam, ze waze 46kg i mam 165cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 288 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2691
Szczerze, 30cm wydaje mi sie za duzo jak na twój wiek
Ale są ludzie i mutanty

Ja sam mam 15 lat i tylko 28cm w rączce...

Do faceta dzwoni rano telefon. Odbiera i slyszy:
- "Halo, dzien dobry, czy pan zamawial budzenie na siodma?"
- "Tak" - odpowiada zaspany. - "No to szybciutko, szybciutko, bo juz dziewiata...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mutanty... po prostu duzo trenuje, bo oprocz breaka jeszce boks, do tego koszykowka, siatkowka, duzo plywam, jezdze na rowerze, gram w pilke i jeszcze troche tego jest.Nie cwicze na silowni, caly czas w domowym zaciszu :) tak sie zlozylo, ze zawsze cwiczylem duzo i wytrwale :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
niezly z ciebie kabat mlody, cwicz a kiedys bedziesz wielki

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dobrze - swietne podloze pod pozniejsza silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Postaram się w najbliższym czasie wrzucić jakieś fotki... Wtedy mnie ocenicie, o ile jest co oceniać :PP Wrzuce je po to żebym mógł sie dowiedzieć co powinienem jeszcze dopracować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
tylko sie nie przeraz jak ci powiedzą ze wszystko

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
no co , brakuje mu tylko 10 cm zebym w bicu miec 4 dychy

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 288 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2691
Kurde ja nie wiem jak mozna tak o, sobie zrobic 10 cm

BTW da sie zrobić przy wzroscie 190cm - 40cm w bicu? Bo ja jakos nie wydziałem koszykarza-kulturysty

Do faceta dzwoni rano telefon. Odbiera i slyszy:
- "Halo, dzien dobry, czy pan zamawial budzenie na siodma?"
- "Tak" - odpowiada zaspany. - "No to szybciutko, szybciutko, bo juz dziewiata...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ludzie pomóżcie brzuszek brzuszek brzuksze!!!

Następny temat

panie Fuckmaster, zapraszam

WHEY premium