SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy dam rade cos ze sobą zrobić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77


Witajcie!
(teraz już mam nadzieję, w dobrym dziale:) )
Mam 22 lata, ważę 67 kg. Mam skoliozę i zapadniętą klatkę :( I zero masy mięśniowej. Czy da się (znacie takie przypadki) taką klatę wyprowadzić by wyglądała choćby trochę lepiej, niż teraz, niczym u anorektyka?
Zależy mi na uwypukleniu jej, nabraniu masy i siły. Jak długo i jak intensywnie musiałbym zacząć ćwiczyć? Moglibyście polecić mi jakiś przykładowy trening?
Dodam, że jem za dwóch, jakbym miał pasożyta w brzuchu ;) a mimo to waga mi nie przybywa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Czy uważanie na skoliozę powinno polegać na unikaniu pewnych ćwiczeń, czy na wykonywaniu określonych, dodatkowych, ze specjalną dedykacją dla tego skrzywienia?

Moim zdaniem można wykonywać wszelkie ćwiczenia, z zastrzeżeniem że należy stosować odpowiednią intensywność treningu. Ja jednak nie jestem profesjonalistą w zakresie rehabilitacji i wolę nie brać odpowiedzialności za potencjalne kontuzje jakie mogą u Ciebie powstać.
Obecnie u siebie na siłce ćwiczę z kolegą, który ma podobną budowę ciała do Ciebie i ma również skoliozę.
Namawiam go do siłowni, bo mogę kontrolować jego technikę i w razie czego reagować gdy widzę jakieś niebezpieczne zachowania.
Niektóre partie jego ciała szybko złapały siłę (ponad to przez wakacje złapał 6kg masy) ale niektóre (zwłaszcza prostowniki) ma nadal słabiutkie. Nie idzie mu kompletnie wiosłowanie w opadzie ani martwy ciąg.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77


2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77


3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Nie przybywa ci masy bo masz szybki metabolizm.
Po 1 musisz miec dobrze ulozona diete to 70% sukcesu
po 2 trening na mase to 20% sukcesu
po 3 ale to dopiero za jakis czas odzywki

Poczytaj o diecie masowej - https://www.sfd.pl/temat173140/ qazar
Poczytaj o treningu https://www.sfd.pl/temat169737/ Michail
https://www.sfd.pl/temat92080/  Brutus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Musisz jednak pamiętać o tej swojej skoliozie i uwzględnić to w planie treningu. Jak już coś ułożysz to najlepiej skonsultuj się z ekspertami z działu Trening.
Na początku nie będzie z tym problemu myślę ale gdy zaczyna się ćwiczyć trochę większymi ciężarami to wtedy istnieje ryzyko szczególnie przy ćwiczeniach gdzie obciążenie działa na kręgosłup wzdłuż jego osi (np. wyciskanie sztangi zza karku).

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267

Mam podziemną uwagę jak Bonaparte,ale coś tu śmierdzi Scotland yardem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Masz z tego co widze wade klatki.To nie jest kwestia miesni tylko masz wade klatki piersiowej a dokladnie jej budowy kostnej.A na tym dopiero "zawieszone sa miesnie".Tej wady juz nie zmienisz.Nawet jak przypakujesz to bedzie to widac szczegolnie w miejscu mostka gdzie miesni nie ma :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kreatyna jest transporterem sama w sobie, połączenie z tauryna ma super nikłe znaczenie, ale tak to jest jak sie opiera swoja wiedze glownie na cztyaniu opisow supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
zapisz sie na silke z fachowym trenerem (jak sie da), on powinien cie w miare poprawic.zapomni o saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Tosay juz nie popisze na forum przez dlugi czas...

Hunter skasowalem Twoja wypowiedz zeby nie bylo widac wypocin tamtego i******a

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mozecie ocenic moja rozpiske?

Następny temat

mam takie pytanie o mojej klatce piersowej

WHEY premium