SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doradzcie, co mam ze sobą zrobić

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469


Siema chłopaki. mam pytanie co waszym zdaniem powinienem ze soba zrobic. Cwicze od poczatku stycznia na poczatku act a od 2 miesiecy FBW 3x w tygodniu. Mam diete masowa (spelania wszystkie zasady) jest ustaiona na 2700 kcla. od kiedy zaczolem cwiczyc z wagi 68, skoczylem na 77 i sie zalamalem!!! (na pewno sporo z tego poszlo w miesnie) ale np. jak siedze to mam walki na brzuchu (co mnie dobija)-chociaz przyczyno moze byc to ze mam za duzo skury bo 3 lata temu wazylem 93kg (tłuszcz) Wiem napewno ze musze ograniczyc wegle w diecie. I tu mam prozbe, spójżcie fachowym okiem na moje (żenujace) fotki i powiedzcie czy moze powinienem teraz wskoczyc na redukcje i zbic pare kilo czy moze kontynuowac dalej mase z miejsza iloscia kalori.
co do mnie to mam 23 lata i 175 cm wzrostu.

pozdrawiam

hi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2193
IMO powinieneś pomyśleć o sezonie ale przyszłorocznym, albo nawet przyszłoprzyszłorocznym. Do tego czasu masa, a brzuchem sie nie przejmuj.
BTW nie masz tak przypadkiem krótszej prawej nogi? Na focie przodem widać prawe biodro jakby niżej. Lepiej się tym zainteresuj, bo możesz przez to mieć bardzo poważne problemy zdrowotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469


na luzie

hi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469


kolejne

hi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469


i kolejne

hi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469


i jeszcze

hi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469


w koncu ostatnie

hi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
zmniejsz wegle w diecie , dodaj troche treningu aeorobowego

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Niepotrzebnie dramtyzujesz. Nie patrz się tyle w lustro. Dodaj nawet nie tyle aeroby co HIIT.

Dużo roboty przed Tobą. Ale nie spodziewaj się cudów po dwóch miesiącach.

Na spokojnie roplanuj trening. Tzn. miej na względzie sezon. Czyli masa, masa, od maja bardziej redukcja - coś w tym stylu.

I jeszcze jedno - masz bardzo wąską talie. Rozbuduj najszerszy grzbietu, trochę klatę i efekt będzie piorunujący. Ale drążek i wiosło sztangą - to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469
hej Ogromne dzieki za odpowiedzi :) (z tym lustrem to ci sie udało trafic ;) mam jeszcze takie pytanie wlasnie konczy mi sie 8 tydzien cwiczen systemem fbw, czy teraz powinienem zrobic regeneracje (np nie cwiczyc przez miesiac?). i co po regeneracji? tzn. czy moge uzywac tego samego planu czy musze rozpisac nowy, i czy dalej lepiej fbw czy moze split? pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za odpowiedz

hi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
) mam jeszcze takie pytanie wlasnie konczy mi sie 8 tydzien cwiczen systemem fbw, czy teraz powinienem zrobic regeneracje (np nie cwiczyc przez miesiac?).ile ćwiczyć nie chcesz 1 tydz wystarczy

i co po regeneracji? tzn. czy moge uzywac tego samego planu czy musze rozpisac nowy, jak stary daje efekty to jedz nim dalej jak nie ro9zpisać nowy

i czy dalej lepiej fbw czy moze split? pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za odpowiedzlepsze FBW a ty jestes endo mezo ekto ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469
hej. kurcze pomylilem sie co do regeneracji!! az tak mnie nie pogielo zyby miesiac nie cwiczyc jeden tydzien bez silowni to i tak juz sporo :),Co do treningu to raczej tez mi bardziej podoba sie fbw (bardziej czuje wkaldana prace w wysilek) a ja jestem bardzo na endo ;/ pozdro

hi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZGUBIĆ BRZUCh ???

Następny temat

Pomocy!!! Ocena planu:)

WHEY premium