SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****** Idzie lato , rosnij klato. Biceps puchnie bedzie schludnie.******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179816

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Właśnie dlatego bym Ci na***ał

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
oczywiscie mam 67 cm w biku, wspaniala definicja miesni, rzezba nie do przebicia, wygrywam z kazdym pdo wzgledem masy

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
A ja nie jestem przeciętnym człowiekiem... w ogóle nim nie jestem

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
siema chłopaki...co nie zajrzę to SPAM na pełnych obrotach

odwiedzacie inne tematy?

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
i tak jestes slaby :)

a po co?

Zmieniony przez - westsider w dniu 2009-04-20 20:02:14

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ja jestem z pogranicza ukrainskiego to mam tamta krew w zylach i radze nie pyskowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
odwiedzacie inne tematy?
Eeee a są jakieś?


itak jestes slaby :)

Zamknij ryj bo się nie znasz

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
"hooj ze jak pedaly sie ubieraja ale tanczyc umia"

to zjawisko wywodzi się z twierdzenia, iż "gej to najlepszy przyjaciel kobiety", mało rozgarnięci desperaci, których żadna kobieta by nie chciała, błędnie zinterpretowali to twierdzenie, pragnąc upodobnić się do homoseksualnych gejów, tudzież pedałów, w celu większego powodzenia wśród płci, żeńskiej, co ciekawe, to rzeczywiście wydaje się działać, jako że przedstawicielki płci pięknej (chociaż bywa, że mniej brzydkiej) lubią mieć dużo przyjaciółek, i taki gej-pozer cz metrosex jakoś się wkręca w psiapsiółkowate towarzystwo i zaczyna być danej dziewczyny chłopakiem, a raczej najlepszą przyjaciółką w wydaniu prawie męskim, potem jakoś nie wiadomo jak, ale mimo zaniku cojones wreszcie udaje mu się "zaliczyć" choć często, kosztem nieodwracalnych zmian w psychice, które prowadzą do homoseksualizmu jako stadium końcowego tej choroby zwanej głupotą



chyba zostanę socjologiem, psychologiem czy innym takim gównianym zawodem

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
dobra dostosuje sie do ciebei bo jestes tu dluzej... ide na TV niedlugo wroce :)

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
"I przez całą stronę się nie odzywałeś bo pisałeś wypowiedź aka prezydent miasta o wywozie nieczystości stałych?
Ale dobra, jesteś superman "


no

i muszę nauczyć się stawiać kropki

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-04-20 20:06:12

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie zrobic dobry plan do cwiczeń !!

Następny temat

a6w - wątpliwości

WHEY premium