SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****** Idzie lato , rosnij klato. Biceps puchnie bedzie schludnie.******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178766

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raz naa długi czas tam coś napisze a co nie chcecie mnie tu dobra foch z przytupem ide od was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Alu, Ty jesteś z dopingu, widziałem Cię tam jak o głosy w ankiecie żebrałeś

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Kurde nie chciałem żeby to zabrzmiało niegrzecznie, po prostu jestem ciekaw co jest tutaj czego nie ma tam

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee kraetynki zawsze sobie można kupić...

a właśnie ja dzisiaj piłem u kumpla białko provit z olimu wiśniowy i smakuje jak kupa... w życiu takiego gówna nie piłem a on kupił tego 2,4 kg i chce sprzedac jak najszybciej bo tego sie pić nie da ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Wóda - nie pierwszy raz. Pisałem tam już trzy razy w spamie, raz to nawet przez jakieś 20 stron

Ps. Idę do kibla bo mi się chce

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
atmosfera że tak się wyrażę lepsza jest tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ja mam jeszcze z 1,5 ostrovii więc się nie dam namówić

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uważaj na stworki mieszkające w kiblu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
uważaj w drodze bo Cię pająki za obraz wciągną słabeuszu

a kreta po wakacjach bo mam zamiar ostatnie wakacje jeszcze odpowiadać na te pytania
"nie nigdy nie brałem kreatyny ani żadnych innych supli, będziesz dużo ćwiczył, i jadł to też może za 5 lat będziesz taki jak ja" choć teraz trzeba o ostrovię zmodyfikować

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a własnei teraz wyszła konkurencja dla ostrowi wpc łowickie wireszcie moje pobliskie miasto wzięlo sie za coś pożądnego do roboty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie zrobic dobry plan do cwiczeń !!

Następny temat

a6w - wątpliwości

WHEY premium