SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****** Idzie lato , rosnij klato. Biceps puchnie bedzie schludnie.******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178855

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
najlepsz motywacja to pysk kumpla ktory sie z Ciebie nabija bo robi wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej dziewczyny do szkoły się idzie we wtorek czy środe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Alu
MC zawsze jest o wiele cięższe niż przysiady, przy ostatniej serii przysiadów to po prostu ciężko wstać i wbija w podłogę, a przy mc to czuć jakby sam szatan ciągnął za sztangę by zabrać nas do piekła

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ale porownanie

mi tam jakos MC lepiej niz przysiad idzie (moze dlatego ze przydiad nie za dlugo robie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Majkel - w środę.

Dawid - cześć.

Wóda -

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Voda niezłe porównanie.... teraz bede sie bał robić MC zeby do piekła nie iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jak sie do spowiedzi pojdzie to trzeba powiedziec ze robilem MC i szatan mi sztange ciagnol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
hahaha VooDa :DDDDDdd

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego musisz iśc do piekła i tam zacząć rządzić a nie do nieba i być jednym z wielu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ja jak patrzę na krążki na sztandze przed martwym to mi się już nie chce ogólnie ostatnio mam straszne problemy z energią na treningu i motywacją

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie zrobic dobry plan do cwiczeń !!

Następny temat

a6w - wątpliwości

WHEY premium