SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

znów plan do oceny..

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34118
Witam
mam takie pytanie co do ponizszego planu:

1.MC/ Przysiad
2.Podciaganie na drazku szeroko
3.Wycisk na klate na lekkim skosie
4.wiosłowanie
5.dipsy
6.wycisk z przed glowy
7.uginanie ramion sztanga

otoz w dzien treningu z mc nie bedzie tego za duzo na plery? mc, drazek, wioslo.. moze w dzien z mc wyrzucic wioslo?
z gory dzieki za odp.
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1629
plan jest git i nie musisz nic wyrzucac. jezeli jednak chcesz to mozesz to zrobic - ja od pewnego czasu np nie wykonuje podciagania na drazku bo nie mam do niego dostepu i na efekty nie narzekam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 176 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5582
3 ćwiczenia na plecy w HST??!! Przesada, ale możesz zrobić tak że w dzień MC zrób MC i podciąganie, a w dzień przysiadów samo wiosłowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1629
oo zdecydowanie za duzo - a dlaczego tak uwazasz? oczywiscie podciaganie na drazku dziala najlepiej na duza czesc plecow a wioslo/drazek przemiennie co drugi trening to dobra opcja ale powiedz mi dlaczego za duzo?

Zmieniony przez - budyn91 w dniu 2010-05-17 22:04:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26024
Zgadzam się z budyn91, plan jest dobry i nie musisz nic wyrzucać. Jechałem podobnym planem wiele razy i wszystko było ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie sa to one tylko na plecy, sa zlozone(wielostawowe) i duzo partii miesniowych sie wlacza w prace w tych trzech cwiczeniach. moze zostac jak najbardziej
jak bedziesz czul przeciazenie dolnego odcinka plecow to reaguj :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34118
okej, dzięki ;)
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń

Następny temat

Górna część klatki dla domatora

WHEY premium