SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny :)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Hej Luknijcie czy cwiczac w taki sposob bedzie ok, przy 15stkach mniejsza objetosc a pozniej dodaje pare serii Bedzie cykl na krecie przy tym makrocyklu.

15tki
1. sztanga plasko x2
2. sciaganie za kark x1 / kumpel nie daje rady podciagac sie jeszcze na drazku odpowiednia ilosc
3. podciaganie konca sztangi x1
4. martwy x1
5. wyciskanie sztangi z klaty x1
6. wypychanie nog na suwnicy x1 / wiem wiem przysiady lepsze i moze jeszcze sie na nie zdecyduje
7. wspiecia na palce x2 ---> tak jak sporti pisal zaczynamy od razu od 10ciu ruchow

10tki
1. sztanga plasko x2
2. pompki na poreczach x1
3. sciaganie za kark x1
4. podciaganie konca sztangi x2
5. martwy x1
6. wyciskanie sztangi z klaty x2
7. uginanie rak ze sztanga x1
8. prostowanie rak na wyciagu x1
9. wypychanie nog na suwnicy x2
10. wspiecia na palce x2

5tki
1. sztanga plasko x2
2. pompki na poreczach x1 / zastanawiam sie nad dodaniem dodatkowej serii od tego mikrocyklu
3. sciaganie za kark x1 / j.w.
4. podciaganie konca sztangi x2
5. martwy x1
6. wyciskanie sztangi z klaty x2
7. uginanie rak ze sztanga x1
8. prostowanie rak na wyciagu x1
9. wypychanie nog na suwnicy x2
10. wspiecia na palce x2

Z gory dzieki za odpowiedz,
pozdr.

Zmieniony przez - maluczki w dniu 2006-06-04 16:21:18

----===<|MaLuCzKi|>===----

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
W 15tkach mozesz dac wszystko po 1serii.

2. sciaganie za kark x1

Do klatki.

6. wypychanie nog na suwnicy x1 / wiem wiem przysiady lepsze i moze jeszcze sie na nie zdecyduje

To sie decyduj

8. prostowanie rak na wyciagu x1

IMO lepsze francuskie.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Dzieki
Francuskiego kumpel nie chce robic bo cosiek mu lokiec przy tym nawala, czy beda przysiady to nie wiem - ja nog nie cwicze w ogole bo nie ma potrzeby W takim razie bedzie sciaganie do klaty - a czemu tak lepiej?
Pozdr.

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Nie robiąć nóg masz mniejsze efekty. Do klatki bo mniej kontuzjogenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Moze i tak... ja robilem pare makrocyklow za kark i przezylem Nie robie nog bo nie chce - jestem niski a mam niecale 60cm bo mam tak genetycznie rozbudowane nogi. Uwazacie ze mozna od 5tek dodac po jednej serii jeszcze pompek i sciagania drazka?
Pozdr.

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
Przeżyć, przezyjesz tylko, zebyś w przyszłości nie narzekał na bole w barkach.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Na przyszlosc juz nie bede robil za kark

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
heh, ja nadal zachęcam do robienia nóg nawet jeśli masz po metr w jednym udzie Wiesz ile enzymów i IGH-1 dzieki np. przysiadom wydzialisz? W nogach masz ok 40% lbm. teraz pomyśl jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Hmm zaciekawiles mnie teraz Wiesz wszystko fajnie, robilbym te nogi (chociaz bardzo nie lubie ich cwiczyc) tylko nie przepadam za spodniami dresowymi a mam klopoty z kupnem pasujacych w udzie Nie robilem nigdy nog a efekty i tak zawsze byly zadowalajace
Pozdr.

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
ja mam 70 w udzie i nie wyobrazam sobie wyjscia na silownie bez przysiadow - zawsze od nich zaczynam - to krol cwiczen numbe one.

jak ktos nie siada na treningu to wg mnie cwiczy aerobik.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planik

Następny temat

Rodzaje treningów

WHEY premium