SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw nie klepie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
mnie nie klepie storm z shockiem a jestem juz w drugim tygodniu i tez zaczynam sie powoli wkuriwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Kezcoks - masz racje, no-booster/dopalacz przedtreningowy powinien klepac od razu. ciekawe jest ze coraz czesciej trafiaja sie osoby ktore zupelnie nie czuja pobudzenia ani pompy.PePo zwrocil uwage na ciekawą kwestie - moze faktycznie bierzesz go zbyt pozno, alboe zbyt blisko posilku. jaki masz odstep pomiedzy no-xplodem a treningiem, no-xplodem a posilkiem przedtreningowym?

3 porcje to juz powinny ***nąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
biore go godzine po posilku i pol godziny przed treningiem, w sumie lipa by byla gdyby nie dzialal bo troszke kosztowal. myslalem ze mnie ciezko klepnie skoro to moj pierwszy no-booster a tu nic.

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
a masa ciala tez ma znaczenie chyba, czy sie myle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3759
koncze teraz puche no-xploda i powiem wam ze tez nie czulem pompy w czasie treningu jedynie co czulem to male pobudzenie a bralem 2 miarki, na twoim miejscu sprzedalbym jakiemus znajomemu i kupil nanovapora gwarantuje ze pompe bedziesz czul juz na pierwszym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nano z tego co sie orientuje nie cieszy się zbyt pochlebnymi opiniami, zwlaszcza w kontekscie wygórowanej ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3759
cena moze jest wysoka ale przynajmnie czuc dzialanie w porownaniu do no-xploda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kilka znajomych osob ktore braly shocka i vapora mowia ze dzialanie b.podobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozliwe ze w porownaniu do x-ploda. choc z drugiej strony - raczej z tego co ja wiem - dominują umiarkowane opinie na temat vapora.

jesli trzeba na prawde mocnego kopa - to polecam x-treme stack kaizena. mimo ze z zalecenia nie jest to stack przedtreningowy - to sprawdza sie w tej roli najlepiej ze wszystkich jakie mialem okazje podjadać.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-23 10:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
co do xtreme stack kaizena moje odczucia-bardzo sie zawiodlem
wali po organach trzewnych jakby to nie wiem co bylo-brzuch boli mocno,brak apetytu, nie moglem nic jesc ani nawet pic bo mi cofalo.wystepuja mdlosci, zawroty glowy, jestem ciekaw co powoduje pobudzenie bo tam nawet kofeiny nie ma zaznaczonej w składzie a serce wali jak oszalałe. nie moglem zrobic dobrze zadnego treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie tej krety

Następny temat

Ciężka fizyczna praca

WHEY premium