SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STORM - nie działa?? cos nie ;/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
Witam biore Storma juz 15dzien, w DT rano na czczo i po treningu, DNT rano na czczo, do tego mam PRO LONGATUM...
No i jakos nie czuje zbyt duzego Powera, moze pompa na treningu troszeczke mocniejsza jest, ale wzrostu siły nie zauważylem chyba zadnego-niby trening jest bardziej na definicje niz na sile czy mase, no ale liczylem na jakis wzrost sily mimo to...
Po jakim czasie wy sie rozkreciliscie na STORMie? moze potrzebuje wiecej czasu? Dodam jeszcze ze 2,5miecha temu skonczylem cykl na CP+mono i juz 2 tygodniu czylem mega moc...
Za sensowe odpowiedzi SOG ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7780
Siema siema mam nadzieje ze storm jeszcze sie rozkreci. Aktualnie jestem w 2 tygodniu na cyklu storm+shock masa poszła narazie +2kg siła tez minimalnie skoczyła.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
spokojnie daj mu czas odpowiednia dieta i regeneracja jest ?? jeśli masz bilans na - to raczej wzrostu siły sie nie spodziewaj :P

Zmieniony przez - mr_acid w dniu 2008-05-26 19:53:50

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
z ta dieta to tak troche ciezko, staram sie nie jesc weglowodanow niby, ale jakos z pasa nic nie spada :( po treningu staram sie wbijac na rower, no ale jakich efektow nie ma za bardzo;/
zastanawiam sie nad spalaczem dodatkowo no ale bez diety mocno na - pewnie efektu wiekszego tez nie bedzie;/ ogolnie to pierwszy raz robie redukcje i jakos ciezko mi sie jest przestawic na taka forme treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1842
nie ma to jak sztorm i redukcja

tajm tu daj ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7574
jaki zapal taki efekt..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
jest zapał, bo treningi sa naprawde intensywne, chodzi mi o to ze byl wiekszy power na CP+mono niz teraz na Stormie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak robiles cykl na cp+mono wiecej jadles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
35% sukcesu to trening
65% dieta
5% suple

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-05-26 22:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
spokojnie storm na pewno sie rozkreci no chyba ze dostales jakas wyj.ebke.. pamietaj ze dieta musi byc dopracowana..spozyasz odpowiednie posilki o odpow.. porach ? storm to jeden z lepszych stackow i nie na darmo dostal takie miano :D

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
nie martw sie mialem to samo dopiero na 4 tygodniu klatki piersiowej poczulem wzrost sily a w efekcie koncowym poszlo 10kg na plaskiej i 4kg na masie. Volferine co do twojej wypowiedzi sie w pelni nie zgadzam oczywiscie z pelnym szacunkiem. Moim zdaniem suple graja o wiele wieksza role niz jedyne 5%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 306
Daj mu 3 tyg po tym czasie siła powinna gwałtownie pójść w góre... a wartość jej zalerzy od organizmu... pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termogenik + olimp creatine magna power?!

Następny temat

Nutrend ZMA + Vitalmax creatine malate jabłczan

WHEY premium