SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaczynam brac metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm zdecydowalem sie wziasc metanabol, po dlugich lektorkach i zarwanych nockach wyczytalem duzo na temat metanabolu, mam do dyspozycji 40 tabletek i tylko tyle chcial bym je zuzyc bo wiem ze nic mi sie nie stanie po tym, a chcial bym tak sobie troche przykoksowac, poprstu wszytskiego trzeba sprobowac w zyciu :) hehehe jak bede starszy to na dzifki tez pojde :D hihihihi ale nie fazne chodzi o ten metanabol mam te tabletki cwicze no juz 2 latka wymiary som jakie som 174 cm 101 w klacie 35 biceps waga 68 :) no to tyle, jak mozecie to doradzcie mi z czym moge wziasc ten metanabol, jak duzo wody mam pic jak cwicze co 2 dzien, aha i kiedy go mam brac jakas taka rozpiska zeby zucy te 40 tabletek :) dziekuje i pozdrawiam :)

koko dzambo i do przodu :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Zal mi dupe sciska jak widze tych wszystkich "ekspertow" piszacych tutaj... Miesnie nie musze byc wielkie i spompowane. To ze cwiczy iles tam i nie ma 42 w bicku to nie oznacza ze zle to robi i ma zle wyniki. To oznacza ze cwiczyl na wytrzymalosc, co w tym zlego? Trening odpowiedni dla ludzi, ktorzy cwicza np. boks. Myslicie ze w budowaniu miesni chodzi o to by byly jak najwieksze i zeby brac jak najwiecej na klate? Sila jest, ale po ch** ta sila skoro potem kondycha, szybkosc, wytrzymalosc wysiada i dostajecie wp****** od kolesia 2x slabszego ? Bo wiem ze wiekszosc z was cwiczy po to zeby byc kozakami. Co do metki - przy rozsadnych ilosciach i dlugosci cyklu + odblok i leki na oslone, regeneracje watroby i żałądka - nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idz na d***** teraz. potem moze sie juz nie udac.jak wrocisz to sie pochwal i pomyslimy jakie inne ciekawsze rzeczy niz metanabol zostaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Po co zarywałeś te nocki czytając o d-bolu skoro nie masz pojęcia z czym go wziąć.. jak duzo wody pić :) i kiedy go brać?

Poza tym koko dżambo stary!

Talk what u think.. but think what u talk..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Tak,lepiej zrobisz jak pojdziesz soboe poru....c!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2355
Nie sluchaj ze potem juz nie pobzykasz bo bedzie zle z twoim osprzetem heh smieszne gadanie osoby ktora siedzi od pewnego czasu na forum i czyta pelno postow potem sama doradza nie majac tak naprawde o tym zielonego pojecia mysle ze 40 metanu przedewszytskim to za malo bo gowno ci z tego pojdzie a juz napewno po tak malej dawce nic ci sie nie stanie z osprzetem ale fakt jest faktem ze to brania metanu musisz sie przygotowa poczytaj o djecie zacznij ja stosowac wbij sie w rytm jej stosowania, bo bez przygotowania to nawet szkoda lykac naprawde zaczekaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4610
Cześć!Rzeczywiście,trochę to dziwne,że tyle czytałeś a tak naprawdę nic nie wiesz.Po pierwsze w takim wieku się nie bierze mety.Teraz pewnie myślisz-następny baran,co mi odradza.Ale tak jest na serio.Moim skromnym zdaniem po 42 tabsach można mieć tylko problemy,bo jest to zbyt skromna liczba,żeby dała widoczne efekty.Po co więc brać?
Ale wiem też z drugiej strony,że chłopaki w Twoim wieku są już czasem u mnie po drugim cyklu.Dlatego Ci rozpiszę:1-2-2-1+Clomid po cyklu.To tak dla samouspokojenia,bo po takiej ilości raczej nie trzeba.Potem kreatyna na spadki.
Ja na Twoim miejscu jednak zrezygnowałbym z tego syfu.Pomyśl-koks,który kosztuje ok.50 zl za 100 tabsów nie może być dobry.Życzę trafnej decyzji i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
"bo wiem ze nic mi sie nie stanie po tym"

a poza tym tak jak mówi elite: koko dżambo stary jak ci nie szkoda wątroby

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo sluchaj ekspetow ktorzy maja wyslane 19 postow).moim zdaniem opcja z paniami lekkich obyczajow jest lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe no spoko :) dzieki za doradzenie co do ceny hmmm to mam tanio bo prosto z apteki :) poprstu dostalem recepte od pewniej osoby :) i za 20 tabsow po 5 mh zaplace 6 zlotych :) hehehe niesle :D hmmm moficie ze nic nie wiem hehe wiem duzo o tym srodku, diete stosuje odpowiednia dla mnie juz od roku, ale jestem ciekawy czy mam brac jeszcze wiecej bialka / weglowodanow ? o to mi chodzi :) dziekuje z gory :)

koko dzambo i do przodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=67093
poczytaj

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe no no wypas stary wypas :) masz soga :)

koko dzambo i do przodu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile jeszcze dojdzie na deka+meta?

Następny temat

ONE+ i co do tego ?

WHEY premium