SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za dużo kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
Jestem ektomorfikiem, robię masę jestem obecnie na 3500 kalorii. W wakacje dawałem rade tyle jeść ale zaczął sie rok szkolny i sobie trochę nie radze(mniej czasu). Ma ktoś może pomysł jak dobić kalorie, lub co jeść zeby sie nie najeść a żeby trochę kalorii wpadło?
z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Raz na jakiś czas każdemu się zależy ale nie wychodźmy z tego że jak kalorii brakuje todobijamy słodyczami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
było już pisane na ten temat ,użyj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
wiem, lecz niestety nie znalazłem odpowiedzi, wyczytałem tylko, żeby jeść regularnie, dodawać np oliwy do każdego posiłku(już tak robię).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
wstaw tutaj tą dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Zamiast oliwy dodaj orzechy, awokado, olej kokosowy, ryby wędzone czy olej MCT/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
nie mam ustalonej diety, Jem codziennie trochę inaczej bo gdybym jadl codzien to samo to juz po 3 dniach bym byl zbyt zmulony tym jedzeniem, po prostu jem i wliczam wszystko w dziennik zywnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Jesteś ektomorfikiem dobijaja sobie jakomś cześć kalorii słodyczami możesz pić soki owocowe od czasu pozolwolić sobie na chipsy porostu staraj się napić te kalorie skoro jesteś ektomorfikiem i tak nie powinneś się tak zalać po zatym pilnujesz kalorii nawet jak będziesz miał trochę tłuszczu to i tak ektomorficy nie mają problemu z chudnieciem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
słodycze niech lepiej zostawi w spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Niestety mówię żeby obychać się słodyczami oczywiście większość diety ma być na tyle zdrowa aby uzupełnić błonik mikroelementy i witaminy jeśli już to mamy można dobić sobie jakomś dobrą rzeczą która szybko síę trawi uwierzcie lepiej jest zjeść coś mniej wartościowego na masie niż mieć potem problemy gaztryczne od nadmiaru błonika ;)


Zmieniony przez - jarexX w dniu 2015-09-10 16:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Z tego co czytam to twoim problem jest chyba to, że nie wiesz jak sobie poradzić z posiłkami w szkole, tak to wygląda bynajmniej według mnie. Tutaj masz przykład co możesz wziąć do szkoły aby dobić kalorię. https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
jarexX kto ma uwierzyć|? piszesz to na podstawie własnych długoletnich doświadczeń?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę dla 19-latka

Następny temat

Jakie suplementy lub jedzenie po treningu ?

WHEY premium