[...] już przez jakiś czas mono olimpa i teraz zastanawiam sie nad zmianą na coś lepszego myślałem nad Magna power Dominator Creatine Strong Matrix 7 i Kre alkalynem 2500 wiem że magna jak i kre alka są lepsze dla żołądka niz mono np a jak to wyglada z dominatorem? i jakie są inne plusy wszystkich tych kreatyn zaznaczam ze nie trenuje tylko silowo ale [...]
Witam chce sobie zrobić cykl, ale mój fundusz na suplementy to jakieś góra 120-140zł:( Ostało mi się 300g creatyny FitMx-u, mam zamiar dokupić mały nitrobolon II i magna power. Chce to brać: DT 5g creatyny na czczo 2 miarki nitro przed tr 3 tabsy magna po DNT 5g creatyny na czczo 5g creatyny w porze treningowej Pytania moje czy dobrze [...]
Witam Wszystkich chciałbym zrobić mały cyklik i mam tu do dyspozycji dwie kreatynki MAGNA POWER I HYPERFUSION i mam małe pytanko odnośnie dawkowania ? : 1 opcja 6 capsów hyper rano + magna 4 capsy po treningu 2 opcja najpierw zjeść magnę a później hyperkę
PŁEĆ: M WIEK: 24 WZROST: 177 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 7 lat Cel: Czysta masa mieśniowa Dieta: Wysokobiałkowa Suplementacja: Horse power+Magna power, BCAA extra+glutamine, carbo, WPC, ZMA, witaminy Witam Na poczatku zaznacze ze trening musze miec w systemie; x x - x x - x x - x x - (x to DT) ze wzgledu na prace 24h/48h wolnego (chyba zeby [...]
[...] 91kg, wzrost 182 cm, wiek 25 lat. Obwody 118 cm klata, 39 lapa, udo 56cm, obwod pasa 86 cm. Przez ponad rok jechalem na samej diecie bez suplementacji. Od tygodnia biore magna power olimpu, argi power i bcaa explode. Trening stosuje dzielony 3-4 razy w tygodniu, w dodatku jestem w trakcie robienia a6w 19 dzien. Cel nabranie masy miesniowej. [...]
Witam Mam pytanie odnosnie co brac na redukcje a pozniej na mase ? dostalem kilka nastepujacych odżywek : Olimp kreatyna MAGNA POWER 120k OLIMP VITA-MIN PLUS 30k TREC BCAA POWDER 400g TREC TAURINE 900 120k OLIMP TOP MAS 1 KG BO BYLA UZYWANA ALE JEST JESZCZE ZDATNA DO SPOŻYCIA BIOGENIX CARBO OKOLO 3 KG ROWNIEZ UZYWANA LECZ NADAJACA SIE ARGI POWER [...]
Pozdrawiam wszystkich zapaleńcow :) mam mały problem i tu kieruje moje pytanie do kolegów z wyższym stażem i doświadczeniem. Mianowicie wracam po dosc dlugiej przerwie ,mam za soba juz okres regeneracji.Chcialbym abyscie ocenili moj trening. Dzień 1 Klatka+ Triceps Klatka: 1.Wyciskanie płasko 50%x6, 60%x5, 70%x5, 80%x4, 90%x1 2.Wyciskanie w górę [...]
[...] wydaje mi sie poprostu ze sa za slabe i duzy naplyw krwi to powoduje.. bardzo mi to przeszkadza i chcialbym cos z tym zrobic... :/ bralem do tego duzo magnezu i nic nie pomoglo teraz dokupilem creatine magna power i jakos ciagne, niewiem czy zglosic sie do lekarza czy co... ? plz help :p Zmieniony przez - kellsei w dniu 2009-07-14 09:23:20
Drodzy Forumowicze, Tradycją już się stało, iż co roku chcemy Was obdarować „pod choinkę". Przygotowaliśmy dla Was BARDZO PROSTE zadania i BARDZO atrakcyjne NAGRODY o łącznej wartości aż 15 000 pln !!! Wystarczy jedynie, że: Uzupełnicie zdania i odpowiecie na pytania: 1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to [...]
Witam wszystkich!!! W swoim krótkim artykule chcialbym przedstawic i przekazac Wam wiedze oraz uchronic Was przed nieodpowiedzialnym zazywaniem kreatyny. Przez ponad 5 lat trenowalem sporty silowe oraz glownie kulturystyke. Obecnie mam 23 lata jestem szczuply, silny, zaznacze jednak ze stosowanie kreatyny wywiera negatywny wplyw na nasze zdrowie [...]
Drodzy Forumowicze, Tradycją już się stało, iż co roku chcemy Was obdarować "pod choinkę". Przygotowaliśmy dla Was BARDZO PROSTE zadania i BARDZO atrakcyjne NAGRODY o łącznej wartości aż 15 000 pln !!! Wystarczy jedynie, że: Uzupełnicie zdania i odpowiecie na pytania: 1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to [...]
ODŻYWKI ZA FREE - TRAF W CZAS - MIKOŁAJKA OSZALAŁA! Zasady zabawy: Każdy z Was ma szansę za darmo zdobyć TOPOWE ODŻYWKI najbardziej innowacyjnej i dominującej na polskim rynku firmy - OLIMP Laboratories! W tym temacie systematycznie będziemy podawać konkretne dni, w których będziemy obdarowywać Was Naszymi suplementami !!! Mamy do rozdania [...]
ODŻYWKI ZA FREE - TRAF W CZAS - MIKOŁAJKA OSZALAŁA! Zasady zabawy: Każdy z Was ma szansę za darmo zdobyć TOPOWE ODŻYWKI najbardziej innowacyjnej i dominującej na polskim rynku firmy - OLIMP Laboratories! W tym temacie systematycznie będziemy podawać konkretne dni, w których będziemy obdarowywać Was Naszymi suplementami !!! Mamy do rozdania ponad [...]
[...] suplementy horse power/jacked/xplode/clout/storm+shock ;) 7) stosowane wcześniej spalacze brak 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych odnox pump + oro + magna power 9) ilość dni wolnych od kreatyny - bd ponad 50 jak zaczne je brac ;) 10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i [...]
[...] kilogramow, do tej pory bylem skazany na kiepska diete a mianowicie obiadki ktore podawala mi mama , ostatni cykl skonczylem jakis tydzien temu, robilem go na creatine magna power, glutaminie z olimpu oraz bialku ostrowia wpc 80, jestem zadowolony z tego cyklu, jednak teraz chcial bym sprobowac cos innego i bardzo was prosze o pomoc, w [...]
ODŻYWKI ZA FREE - TRAF W CZAS - MIKOŁAJKA OSZALAŁA! Zasady zabawy: Każdy z Was ma szansę za darmo zdobyć TOPOWE ODŻYWKI najbardziej innowacyjnej i dominującej na polskim rynku firmy - OLIMP Laboratories! W tym temacie systematycznie będziemy podawać konkretne dni, w których będziemy obdarowywać Was Naszymi suplementami !!! Mamy do rozdania [...]
Witam. Mam 21 lat, waga: 62 kg, wzrost: 174 cm, żadnych przeciwwskazań medycznych. Ćwiczę na siłowni od około dwóch lat, z tym że teraz miałem dosyć długą przerwę. Interesuje mnie nabycie masy mięśniowej, szczególnie barków i klatki piersiowej (prezentują się najsłabiej). Dieta już ułożona, z suplementów stosował będę Gainerator Olimpa i Creatine [...]
Witam, mam pytanie, jak mogę połączyć te odżywki AAKG Extreme Power (OLIMP), Creatine magna power 1100 (OLIMP), HMB (OLIMP), aerO2 (BIOGENIX), BCAA 1100 (OLIMP) wszystko w mega capsach. Oczywiście wszystkich na raz nie biorę żeby nie było. Jakie dobrać cykle? W jakich ilościach? 1. WIEK: 26 2. WAGA 90; WZROST 188; 3. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU : [...]
Witam ! Tak jak w temacie mam problem z treningiem ,już mowie o co chodzi dokładnie . Może tak od początku : - w wakacje miałem trening 4dniowy Pon-wt , środa wolna , czw-pt , sobota i niedziela wolna i tak : - W poniedziałek i czwartek Klatka + Plecy - wtorek - bic + tric [...]
Witam. Prosił bym o pomoc w dobraniu dawkowania odzyw. Odżywki jakie posiadam: Bcaa Xtra 500 gram - ActiveLab Horse Power ULTIMATE - 1 kg CREATINE MAGNA POWER Olimp - 120 caps. Więc tak, jestem po pół rocznej przerwie spowodowanej wyjazdem i praca. Spadłem w tym czasie dość sporo ok. 10 kg. Od 2 miesięcy znowu trenuje, jak na razie trening + [...]