SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

magna power

Czy chodziło Ci o: "magda power"?

  • Która Kreatyna lepsza?

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] już przez jakiś czas mono olimpa i teraz zastanawiam sie nad zmianą na coś lepszego myślałem nad Magna power Dominator Creatine Strong Matrix 7 i Kre alkalynem 2500 wiem że magna jak i kre alka są lepsze dla żołądka niz mono np a jak to wyglada z dominatorem? i jakie są inne plusy wszystkich tych kreatyn zaznaczam ze nie trenuje tylko silowo ale [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1244 Data: 2011-02-22 18:18:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mój cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam chce sobie zrobić cykl, ale mój fundusz na suplementy to jakieś góra 120-140zł:( Ostało mi się 300g creatyny FitMx-u, mam zamiar dokupić mały nitrobolon II i magna power. Chce to brać: DT 5g creatyny na czczo 2 miarki nitro przed tr 3 tabsy magna po DNT 5g creatyny na czczo 5g creatyny w porze treningowej Pytania moje czy dobrze [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 796 Data: 2008-05-07 15:27:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hyperfusion + magna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Wszystkich chciałbym zrobić mały cyklik i mam tu do dyspozycji dwie kreatynki MAGNA POWER I HYPERFUSION i mam małe pytanko odnośnie dawkowania ? : 1 opcja 6 capsów hyper rano + magna 4 capsy po treningu 2 opcja najpierw zjeść magnę a później hyperkę

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1526 Data: 2010-01-09 20:34:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o korekte

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    PŁEĆ: M WIEK: 24 WZROST: 177 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 7 lat Cel: Czysta masa mieśniowa Dieta: Wysokobiałkowa Suplementacja: Horse power+Magna power, BCAA extra+glutamine, carbo, WPC, ZMA, witaminy Witam Na poczatku zaznacze ze trening musze miec w systemie; x x - x x - x x - x x - (x to DT) ze wzgledu na prace 24h/48h wolnego (chyba zeby [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1112 Data: 2010-04-19 00:03:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapotrzebowanie kaloryczne a przyrost wagi

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 91kg, wzrost 182 cm, wiek 25 lat. Obwody 118 cm klata, 39 lapa, udo 56cm, obwod pasa 86 cm. Przez ponad rok jechalem na samej diecie bez suplementacji. Od tygodnia biore magna power olimpu, argi power i bcaa explode. Trening stosuje dzielony 3-4 razy w tygodniu, w dodatku jestem w trakcie robienia a6w 19 dzien. Cel nabranie masy miesniowej. [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1016 Data: 2012-05-22 12:57:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Mam pytanie odnosnie co brac na redukcje a pozniej na mase ? dostalem kilka nastepujacych odżywek : Olimp kreatyna MAGNA POWER 120k OLIMP VITA-MIN PLUS 30k TREC BCAA POWDER 400g TREC TAURINE 900 120k OLIMP TOP MAS 1 KG BO BYLA UZYWANA ALE JEST JESZCZE ZDATNA DO SPOŻYCIA BIOGENIX CARBO OKOLO 3 KG ROWNIEZ UZYWANA LECZ NADAJACA SIE ARGI POWER [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1043 Data: 2010-09-01 20:53:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na Masę 3 dniowy

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Pozdrawiam wszystkich zapaleńcow :) mam mały problem i tu kieruje moje pytanie do kolegów z wyższym stażem i doświadczeniem. Mianowicie wracam po dosc dlugiej przerwie ,mam za soba juz okres regeneracji.Chcialbym abyscie ocenili moj trening. Dzień 1 Klatka+ Triceps Klatka: 1.Wyciskanie płasko 50%x6, 60%x5, 70%x5, 80%x4, 90%x1 2.Wyciskanie w górę [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2282 Data: 2009-11-11 14:20:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • UŻYLENIE + POMPA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] wydaje mi sie poprostu ze sa za slabe i duzy naplyw krwi to powoduje.. bardzo mi to przeszkadza i chcialbym cos z tym zrobic... :/ bralem do tego duzo magnezu i nic nie pomoglo teraz dokupilem creatine magna power i jakos ciagne, niewiem czy zglosic sie do lekarza czy co... ? plz help :p Zmieniony przez - kellsei w dniu 2009-07-14 09:23:20

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 6807 Data: 2009-07-14 09:14:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MIKOŁAJ OLIMP 2008

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Drodzy Forumowicze, Tradycją już się stało, iż co roku chcemy Was obdarować „pod choinkę". Przygotowaliśmy dla Was BARDZO PROSTE zadania i BARDZO atrakcyjne NAGRODY o łącznej wartości aż 15 000 pln !!! Wystarczy jedynie, że: Uzupełnicie zdania i odpowiecie na pytania: 1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to [...]

    Odpowiedzi: 587 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-19 08:40:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zgubna kreatyna.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich!!! W swoim krótkim artykule chcialbym przedstawic i przekazac Wam wiedze oraz uchronic Was przed nieodpowiedzialnym zazywaniem kreatyny. Przez ponad 5 lat trenowalem sporty silowe oraz glownie kulturystyke. Obecnie mam 23 lata jestem szczuply, silny, zaznacze jednak ze stosowanie kreatyny wywiera negatywny wplyw na nasze zdrowie [...]

    Odpowiedzi: 70 Ilość wyświetleń: 8277 Data: 2009-08-02 16:23:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MIKOŁAJ OLIMP ZAPRASZAMY DO SUPER KONKURSU

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Drodzy Forumowicze, Tradycją już się stało, iż co roku chcemy Was obdarować "pod choinkę". Przygotowaliśmy dla Was BARDZO PROSTE zadania i BARDZO atrakcyjne NAGRODY o łącznej wartości aż 15 000 pln !!! Wystarczy jedynie, że: Uzupełnicie zdania i odpowiecie na pytania: 1. Pierwsza w Polsce profesjonalna sieć sprzedaży suplementów i odżywek to [...]

    Odpowiedzi: 262 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-19 08:43:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ODŻYWKI ZA FREE - TRAF W CZAS - MIKOŁAJKA OSZALAŁA! Zasady zabawy: Każdy z Was ma szansę za darmo zdobyć TOPOWE ODŻYWKI najbardziej innowacyjnej i dominującej na polskim rynku firmy - OLIMP Laboratories! W tym temacie systematycznie będziemy podawać konkretne dni, w których będziemy obdarowywać Was Naszymi suplementami !!! Mamy do rozdania [...]

    Odpowiedzi: 916 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-12-23 10:03:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ODŻYWKI ZA FREE - TRAF W CZAS - MIKOŁAJKA OSZALAŁA! Zasady zabawy: Każdy z Was ma szansę za darmo zdobyć TOPOWE ODŻYWKI najbardziej innowacyjnej i dominującej na polskim rynku firmy - OLIMP Laboratories! W tym temacie systematycznie będziemy podawać konkretne dni, w których będziemy obdarowywać Was Naszymi suplementami !!! Mamy do rozdania ponad [...]

    Odpowiedzi: 923 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-12-01 09:25:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze odzywek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] suplementy horse power/jacked/xplode/clout/storm+shock ;) 7) stosowane wcześniej spalacze brak 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych odnox pump + oro + magna power 9) ilość dni wolnych od kreatyny - bd ponad 50 jak zaczne je brac ;) 10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1474 Data: 2011-03-21 20:39:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki, pomoc w doborze

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] kilogramow, do tej pory bylem skazany na kiepska diete a mianowicie obiadki ktore podawala mi mama , ostatni cykl skonczylem jakis tydzien temu, robilem go na creatine magna power, glutaminie z olimpu oraz bialku ostrowia wpc 80, jestem zadowolony z tego cyklu, jednak teraz chcial bym sprobowac cos innego i bardzo was prosze o pomoc, w [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1050 Data: 2011-06-29 12:35:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mikołajka ciągle rozdaje !!!

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    ODŻYWKI ZA FREE - TRAF W CZAS - MIKOŁAJKA OSZALAŁA! Zasady zabawy: Każdy z Was ma szansę za darmo zdobyć TOPOWE ODŻYWKI najbardziej innowacyjnej i dominującej na polskim rynku firmy - OLIMP Laboratories! W tym temacie systematycznie będziemy podawać konkretne dni, w których będziemy obdarowywać Was Naszymi suplementami !!! Mamy do rozdania [...]

    Odpowiedzi: 582 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-12-21 10:43:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase 3-dniowy

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Mam 21 lat, waga: 62 kg, wzrost: 174 cm, żadnych przeciwwskazań medycznych. Ćwiczę na siłowni od około dwóch lat, z tym że teraz miałem dosyć długą przerwę. Interesuje mnie nabycie masy mięśniowej, szczególnie barków i klatki piersiowej (prezentują się najsłabiej). Dieta już ułożona, z suplementów stosował będę Gainerator Olimpa i Creatine [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 17524 Data: 2012-03-01 01:08:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak połączyć?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam pytanie, jak mogę połączyć te odżywki AAKG Extreme Power (OLIMP), Creatine magna power 1100 (OLIMP), HMB (OLIMP), aerO2 (BIOGENIX), BCAA 1100 (OLIMP) wszystko w mega capsach. Oczywiście wszystkich na raz nie biorę żeby nie było. Jakie dobrać cykle? W jakich ilościach? 1. WIEK: 26 2. WAGA 90; WZROST 188; 3. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU : [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 633 Data: 2010-06-11 14:46:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROBLEM Z TRENINGIEM ! POMOCY !!!

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam ! Tak jak w temacie mam problem z treningiem ,już mowie o co chodzi dokładnie . Może tak od początku : - w wakacje miałem trening 4dniowy Pon-wt , środa wolna , czw-pt , sobota i niedziela wolna i tak : - W poniedziałek i czwartek Klatka + Plecy - wtorek - bic + tric [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 791 Data: 2009-11-02 21:24:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w dawkowaniu.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Prosił bym o pomoc w dobraniu dawkowania odzyw. Odżywki jakie posiadam: Bcaa Xtra 500 gram - ActiveLab Horse Power ULTIMATE - 1 kg CREATINE MAGNA POWER Olimp - 120 caps. Więc tak, jestem po pół rocznej przerwie spowodowanej wyjazdem i praca. Spadłem w tym czasie dość sporo ok. 10 kg. Od 2 miesięcy znowu trenuje, jak na razie trening + [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1386 Data: 2010-03-05 11:28:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)