witam chciałbym rozpocząć cykl który składał by się z - 3 x Massacra - 1 x Gainer 4000 (3800g) - 1 x Creatine Magna Power - 1 x Dominator Anticatabolan - 1 x vita-min multiple sport - 1 x Iso Plus (2000g) prosiłbym abyście opisali dawkowanie tych supli w dni treningowe i bez treningowe byłbym wdzięczny o jakiś rozpisany plan treningowy typowy na [...]
[...] odzywek, zakupilem dosc sporo wydaje mi sie ze wszystkie potrzebne, ale pisze zeby sie upenic czy nie biore zbyt duzo i czy sie po prostu nic nie marnuje :) a wiec olimp magna power 3X 2 kaps bcaa 3x 5 kaps glutamina 1400 2x 3kaps taurine2 x 1kaps hmb 4x2 tabs przed treningiem massakra i czarny dominator i thermo speed x1kaps komplex [...]
[...] DT: przed treningiem animal pump, podczas tr. bcaa z activlaba, po treningu Vpx - NO SyntheSize i protein 80 z sfd + może jakaś glutamina:P DNT: bcaa + olimp creatine magna power Codziennie witaminy firmy Olimp. Jak oceniacie No Synthesize?? Może uważacie, że jakiś stack potreningowy będzie lepszy. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. [...]
Co polecacie wybrać: 1 CREATINE MAGNA POWER KREATYNA 120 + OLIMP DEXTREX Juice 1kg CARBO NOX, 2 CREATINE 400 MEGA CAPS 1250 mg + OLIMP DEXTREX Juice 1kg CARBO NOX, 3 BIOGENIX CELL PUMP 665g + OLIMP DEXTREX Juice 1kg CARBO NOX, do każdego z tych zestawów ActivLab BCAA XTRA 500g + Glutamina. Oczywiście do tego dieta na + kalorycznym. A jeżeli [...]
witam zamierzam kupić stack tylko nie wiem jaki czy massacre 1 (2puchy) czy ko (2puchy) lub moze ko+ masacra na cykl 6 tyg plus do tego zakupilem juz magna power 240 kaps .Mam nadzieje ze mi dobrze chłopaki doradzicie
WITAM, Szukam tego białka już od jakiegoś czasu. Dokładnie zależy mi na smakaku BANANOWYM. Czy ktoś wie gdzie mogę to znaleźć? Dostałem kiedyś próbkę i od tego czasu szukam i szukam.... W smaku bananowym znalazłem jedynie w Ameryce i Australii a ponoć w Wielkiej Brytanii jest Dystybutor. Jeżeli ktoś mi pomoże w znalezieniu tego białeczka chętnie [...]
Zbliza sie 4-5 tygodniowy okres przygotowawczy, w jego trakcie chciałbym zrobic cykl kreatyny. Waham sie pomiedzy TCM a Magna Power, mogłbym mi ktos poradzic ktora by była odpowiedniejsza? Dodam ze trening bedzie składał sie z 2 treningów na siłowni a reszte tygodnia obejmie trening biegowy(rytmy, tempo, wybiegania itd)
trenuje boks, mam ok 12 tygodni do następnych zawodów oto suple które chce wykorzystać w przygotowaniach : green magnitud+ mesomorph vs Magna power + noz iv + kaizen xtreme orotan mhp up your mass vs mutant mass vs olimp profi mass kaizen Bcaa 5000 powder vs bcaa xplode gaspari mitotropin vs drenalin hardcore +scorch syntrax whey shake vs ??? co [...]
Zamowilem Creatine Magna Power, Mega Caps - 120 caps + Creatine Xplode, Pinapple - 500g oraz zostalo mi jeszcze jakies 1kg bialka Jak mi polecacie brac te suple? Jak je laczyc? Myslalem o tym ze w dni nietreningowe bral bym mono 2 capsy rano naczczo oraz po poludniu 2 capsy na pusty zoladek tez. A w dni treningowe rano naczczo xplode (5g) oraz [...]
Witam bede prowadził redukcje na HST + HIIT Pon - HST Wt - HIIT sr - HST Cz - Basen Pt - HST So - HIIT Do tego dozuce BCAA mc ,l-glutamine, creatyne magna power,hmb i zastanawiam sie czy trening hiit mam traktowac jak zwykly na silowni czyli przed treningiem hiit łykac 4-bcaa,1hmb i kreatynke i po treningu znow 4-bcaa,1hmb,4glutaminy,kreatnye. [...]
elo jestem po cyklu na creatine magna power + creatine mono 1000, oraz brałem białko x5 protein po zakończeniu cyklu i nadszedł czas na kolejny cykl założyłem już podobny temat i dostałem odpowiedź NitroII 350g + Mono 200 Tab a co wy byście polecili??
[...] na celu przede wszystkim suchą masę mięśniową.Tutaj moje pytanie- jaką kreatynę polecacie? Mam za sobą cykle na mono od Trec'a, Reactor Pro3 i Cell Pump- mój pierwszy stak, który niestety mnie zawiódł- efekty jak po mono.. Wrócić do mono lub jabłczanu czy może postawić na lepszy stak? Myślałem też o olimp creatine magna power. Proszę o sugestie:)
mam pytanie bo nie znalazlem takigo tematu:( czy np gdybym wzial kreatyne z olimpa "magna power" a po 20 dniach jej stosowania (na tyle wystarczy jej pudelko) przezucic sie na treca w proszku i naniej konczyc cykl. Mozna tak zrobic ?? prosze o odpowiedź
Cześć. Za jakiś tydzień kończę cykl z mono Activlaba i teraz pomyślałem żeby przejść na stałą suplementację (na około 3 miesiące). Jak sądzicie, czy dobrym pomysłem jest połączenie 3 rodzajów kreatyny? Chcę połączyć: CREATINE MAGNA POWER, CREATINE MEGACAPS oraz JABŁCZAN TCM w dawkach po 1 kapsułce rano na jakieś 30 minut przed śniadaniem. Łącznie [...]
Które HMB jest lepsze ?? BIOGENIX HMB 1000 Monster Caps czy HMBOLON Olimp Labs do tego mam 240 kaps. kreatyny Magna Power z Olimpu do tej kreatyny które HMB wybrać ?? Zmieniony przez - xxKozaKxx w dniu 2009-01-04 19:06:08
Witam Jestem po konsultacji ze sprzedaca, zostalo mi poleocone polaczenie Activlab Crea Shot oraz Olimpa Magna Power. 1 cykl to mono Olimpa 2 Cell Pump. Teraz chce cos naprawde mocnego cena za kreatyne okolo 150zl. Mialem zamiar kupic XPanda za 115 ale slabe recenzje. Co polecacie wziac to polaczenie?? Oczekuje po 3 cyklu czegos konkretnego, [...]
Xpand caplets 80zl Xpand caplets energized 80zl Creatine Ktp 400+200caps 80zl HiTec Amino anabol profesional 55zł Vitalmax Whey Pro Gainer 2 2,25kg 55zł Olimp Creatine Magna power 120caps 35zł ponadto Olimp hmbolon lglutamina gmb w blistrach do negocjacji +KW gg 4271702 rano lub po 22 Zmieniony przez - Barack23 w dniu 2010-10-05 08:51:34
Witam zakupiłem sobie taki zestawik ;) Complex carbo vitalmax 100 sasz x 40g. BCAA XTRA -> 1kg Iso mass xtreme gainer -> Białko 4.5kg Creatine magna power -> 240 tabl. Orotan -> 272tabl. Nox pump -> 30 sasz. pierwszy raz w cyklu mam pomieszane 2 rodzaje kreatyn.. ;) mogłby mi ktoś pomoc :D? Z góry dziękuje ;)
Witam Szanowne Grono Niebawem wchodzę na cykl masowy, co sądzicie o takim zestawieniu supli magna power dt ok 5.g rano, ok 5g. po treningu dnt ok. 5g rano neopreload przed treningiem, zgodnie z zaleceniami producenta dodatkowo bcaa z Olimpa ok. 4g przed i po treningu, oraz ok. 4g. przed interwałami/ aerobami Co sądzicie o glutaminie? Z góry [...]
Witam mam do sprzedania odżywki. Chcę sprzedać całość, a nie na sztuki 1x całe opakowanie (120 kap) OLIMP Creatine magna power. 1x Blister tej samej krety tj (30 kap). 1x Blister OLIMP AAKG extreme 1250 mega caps. iii około 15 moze troszke wiecej porcji UNIVERSAL storm smak (fruit punch). cena za całość 70 zł.