SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Quad Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1438
WITAM,

Szukam tego białka już od jakiegoś czasu. Dokładnie zależy mi na smakaku BANANOWYM.

Czy ktoś wie gdzie mogę to znaleźć? Dostałem kiedyś próbkę i od tego czasu szukam i szukam....

W smaku bananowym znalazłem jedynie w Ameryce i Australii a ponoć w Wielkiej Brytanii jest Dystybutor.

Jeżeli ktoś mi pomoże w znalezieniu tego białeczka chętnie podziele się jakimiś suplementami (mam głównie olimpa np. BCAA Xplode, Magna power itp.)

GG: 2695522

Pozdrawiam,
Marek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1010
bialeczek o smaku bananowym jest od cholery..obojetnie ktore wezmiesz tak naprawde a mozesz tez izolat kupic i zmiksowac z bananaem jak juz sie tak na nie uparles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1438
Wiem że są inne - sam korzystam z białek olimpa. Ale nie w tym rzecz. Dali próbke Bananową, mi się spodobała to chcę kupić...

Tak jak mówie - jak ktoś znajdzie to się odwdzięcze :)

Pozdrawiam,
Marek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
https://sklep.sfd.pl/Inner_Armour_Super_Quad_Protein-opis3314.html -czekolada

a na pw poszlo do innego zrodla.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1438
Dzięki chłopaki. Ale na prawdę głupi nie jestem... Wiem że są dostępne inne smaki (konkretnie Czekolada, Wanilia, Truskawka oraz Ciastka z czekoladą).

Ja poszukuje Banana który również jest ale jakoś kiepsko dostępny. Kto mi to znajdzie w Europie może liczyć na jakieś fajne suple do przetestowania.

Pozdrawiam,
Marek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
poszlo pw z adresami sklepow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1438
Dzięki ale tak jak mówiłem na początku wiem że ten smak jest dostępny w Ameryce i Australii. Ale chyba nie ma sensu z tamtąd zamawiać bo sama wysyłka to drugie tyle co Super Quad a i pewnie jest cło?? Nie znam się na tym.

Tak jak mówiłem szukam w EUROPIE.

Dzięki TomQ :)

Pozdrawiam,
Marek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpisze ktoś

Następny temat

hp+xp+cp+tribus+carbo

WHEY premium