Dziękuję Biniu za odpowiedź. Mi nie zależy na czasie, zatem nie zastosuję fazy nasycenia :) Tak jak teraz po sklepach patrzę, to nawet nie idzie za bardzo dostać piro i cytry, zatem przekonaliście mnie Panowie do chelatu, czyli Magna Power :D
jak clout był rewelacyjny - to bierz clouta + np magnezowy chelat olimpu. jak chcesz by bylotanio - wez jablczan i/lub magna power jestes na ujemnym bilansie? stosujesz LC?
I wtedy wyglądałoby to tak: DT: - 30 minut przed treningiem porcja KO - po treningu 4-5 caps. Magna Power DNT: - 5g mono (najpierw resztka tego co mam, potem dokupię Olimpa w blistrach) Powinno stykać mi na wszystko Najwyżej sprzedam telefon
hmbolon zastąp "zwyklym" hmb. zawarte w nim pozostale skladniki wystepuja biowiem w KO i magna power. po uporaniu sie z dietą możesz "wpaść" po dokladniejsze ustalenie co i jak suplementować.
Tak, pomylka. Mam pvl oczywiscie. Mysle ze jednak przy tym poki co zostane bo jest on czescia mojej diety (ktora od jakiegos juz czasu zaniedbuje). Generalnie odczekac te minimum 4-5 tygodni i zrobic kolejny, tym razem 6-tygodniowy cykl z kreta? Jesli tak, to jaka krete dobrac tym razem? Magna power olimpu jest ok? Czy moze jakas inna moze mi dac [...]
Beta Bolic 140caps (dokupiłem drugie opakowanie do cyklu) - cena 30zł Olimp Dextrex Juice ok. 800-900gr - 10zł BCAA Turbo Jet z TRECA ok. 330gr - 80zł Olimp Creatine XPLODE ponad 400gr - 50zł Olimp Glutamine Xplode ponad 400gr - 35zł Gain Bolic 6000 bez opakowania = około 400gr - 10zł Napalm od FA = jakaś 1/3 opakowania, niestety zbrylony (może to [...]
mozesz sprobowac jablczanu np cm3 lub vitalmaxa, magnezowego chelatu(magna power), albo orotanu. nie widzialem natomiast w tak duzych opakowaniach aby jedno starczylo na 3 cykle. pzdr
hmmm , massacra 2 wychodzi niezbyt ekonomicznie dlatego dalem punkt pierwszy :) kupię 2 cell pumpy<dobrze wspominam jedną puszke > , lub knockout i tcm, jako baza , bo zawsze było mono , wez KO i Orogenix /Magna Power jesli starczy kaski :D do tego myślę dokupić thermo stim,(nie miałem jeszcze kontaktu ze spalaczmi , ale czasami potrafie [...]
jesli jest mozliwosc finansowa zakupu dobrego stacka wole taka opcje Magna Power ma jedna przewage nad 'czystymi' formami kreatyn - super przydatny dodatek magnezu co do przechowywania megakapsow owszem chroni ale nie zapobiega jesli wrzucisz MC do sloika z woda to nie uchroni :D sadze ze wiesz co mam na mysli :D
Wydaje sie ciekawy, czytalem juz o nim wczesniej. Jednak 120kaps to za mało o 20 (patrzac na MAGNA POWER Olimpu), tak to bym bral 2x po 2 kaps przez 35 dni, mniej dni sie nie oplaca chyba<? chyba ze trzeba brac te kapsy 3 razy dziennie, wtedy juz pewnie odpada ze wzgl na cene
No a magna power ma w 6 kapsach 6600 mg chelatu, wiec wychodzi że powinno sie brać te 6 kapsow =/. A co inni mysla o chelacie? ktos probowal? eliasz79 Nie zapominajmy że moim celem jest najbardziej sucha masa miesniowa, wiec przenosiles góry, a jak z rozrostem :)? Zmieniony przez - Shant w dniu 2009-12-10 18:46:29
pomysl z polaczaniem Magna Power z Orogenix stosowalo wiele osob i wszyscy byli bardzo zadowoleni z rezultatow sadze jednak ze nieco wieksze dawki bylby wskazane chyba ze masz bardzo malo masy miesniowej ...
Biniu stosujesz leucine stack? biore zawsze przed i po aerobach 5MC BCAA i 5caps leucine stack.i zawsze jak wezme wlasnie ta porcje po aero zaczyna mnie mulić w żołądku i zbiera mi sie slina jakby chcialo misie wymiotować.do tego jeszcze 4cpasy magna power. jak bralem wczesniej po treningu 10mc BCAA tego niebyło.
jabłczan bedzie chyba lepszy ze wzgledu na to ze przy jego stosowaniu nie zbiera sie zbyt duzo wody podskórnej ja osobiście postawiłem na MAGNA POWER I TCM (tez trenuje sprint) cykl zaczynam od jutra :) tu masz linka do mojego tematu na temat suplemenów w sprincie sa tam wypowiedzi specjalistów [...]
podobnie jak jay (przejrzyj prosze post podany przez jaya przy okazji SOG) rozjerzalbym sie za Magna Power samej wytrzymalosci raczej nie wspomaga kreatyna (chyba ze cos mi sie zamotalo) jednak w ostatniej setce przydadza sie - kreatyna swietnie sie sprawdza u sprinterow lub tam gdzie sprint czesto decyduje o wygranej
jeśli posiłek przedtreningowy jest tym głuwnym to bym nie dawał tam nic Posilkiem głównym jest lunch ok. 11:30, a trening późnym popołudniem. Ja bym dał całą dawke kreatyny okolotreningowo to samo bcaa dałbym przed wszytsko Czyli BCAA (6 kaps) + AAKG (1 kaps) + Magna Power (1 kaps) na raz? Bez odstępów? Zmieniony przez - ludwikc w dniu 5/6/2017 [...]