SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

magna power

Czy chodziło Ci o: "magda power"?

  • Dziękuję Biniu za odpowiedź. Mi nie zależy na czasie, zatem nie zastosuję fazy nasycenia :) Tak jak teraz po sklepach patrzę, to nawet nie idzie za bardzo dostać piro i cytry, zatem przekonaliście mnie Panowie do chelatu, czyli Magna Power :D

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4257 Data: 2011-03-21 12:37:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co wybrać, jaki stack

    Post
    Odżywki i suplementy

    jak clout był rewelacyjny - to bierz clouta + np magnezowy chelat olimpu. jak chcesz by bylotanio - wez jablczan i/lub magna power jestes na ujemnym bilansie? stosujesz LC?

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2806 Data: 2009-06-19 13:05:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KO + Creatine Magna Power

    Post
    Odżywki i suplementy

    I wtedy wyglądałoby to tak: DT: - 30 minut przed treningiem porcja KO - po treningu 4-5 caps. Magna Power DNT: - 5g mono (najpierw resztka tego co mam, potem dokupię Olimpa w blistrach) Powinno stykać mi na wszystko Najwyżej sprzedam telefon

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1452 Data: 2008-07-10 14:24:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KO+HMBolon+BCAA+Magna Power

    Post
    Odżywki i suplementy

    hmbolon zastąp "zwyklym" hmb. zawarte w nim pozostale skladniki wystepuja biowiem w KO i magna power. po uporaniu sie z dietą możesz "wpaść" po dokladniejsze ustalenie co i jak suplementować.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1096 Data: 2009-03-29 20:30:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po cyklu kreatyny Magna Power OLMP...

    Post
    Odżywki i suplementy

    Tak, pomylka. Mam pvl oczywiscie. Mysle ze jednak przy tym poki co zostane bo jest on czescia mojej diety (ktora od jakiegos juz czasu zaniedbuje). Generalnie odczekac te minimum 4-5 tygodni i zrobic kolejny, tym razem 6-tygodniowy cykl z kreta? Jesli tak, to jaka krete dobrac tym razem? Magna power olimpu jest ok? Czy moze jakas inna moze mi dac [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4698 Data: 2009-01-26 19:33:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl HMB AAKG BCAA TCM - OLIMP

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    zalezy nam na tym aby miesnie BYLY wypelnione woda (uproszczenie) tutaj znakomicie sprawdza sie Magna Power

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2786 Data: 2013-01-18 13:19:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl HMB AAKG BCAA TCM - OLIMP

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    A czy to że Magna Power staje się lepszą kreatyną jest to, że zawiera dodatkowo magnez ? Czy że ma chelatowany monohydrat ?

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2786 Data: 2013-01-18 14:21:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Beta Bolic 140caps (dokupiłem drugie opakowanie do cyklu) - cena 30zł Olimp Dextrex Juice ok. 800-900gr - 10zł BCAA Turbo Jet z TRECA ok. 330gr - 80zł Olimp Creatine XPLODE ponad 400gr - 50zł Olimp Glutamine Xplode ponad 400gr - 35zł Gain Bolic 6000 bez opakowania = około 400gr - 10zł Napalm od FA = jakaś 1/3 opakowania, niestety zbrylony (może to [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 4348 Data: 2011-04-05 21:01:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - którą brać?

    Post
    Odżywki i suplementy

    mozesz sprobowac jablczanu np cm3 lub vitalmaxa, magnezowego chelatu(magna power), albo orotanu. nie widzialem natomiast w tak duzych opakowaniach aby jedno starczylo na 3 cykle. pzdr

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1763 Data: 2010-12-14 14:12:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozeznanie

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    hmmm , massacra 2 wychodzi niezbyt ekonomicznie dlatego dalem punkt pierwszy :) kupię 2 cell pumpy<dobrze wspominam jedną puszke > , lub knockout i tcm, jako baza , bo zawsze było mono , wez KO i Orogenix /Magna Power jesli starczy kaski :D do tego myślę dokupić thermo stim,(nie miałem jeszcze kontaktu ze spalaczmi , ale czasami potrafie [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1454 Data: 2009-12-22 15:54:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowe ceny :) Iso plusy 3szt-40 zł Olimp Olej MCT 400ml 2szt-35 Olimp Glutamine Xplode 500g(Orange)- 55 Olimp AAKG 1250 Extreme blister 30kaps 10 szt=300kaps 80zł Olimp Creatine Magna Power 30kaps blister 8szt=240 70zł

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 4422 Data: 2012-09-20 12:09:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl na stalej

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    jesli jest mozliwosc finansowa zakupu dobrego stacka wole taka opcje Magna Power ma jedna przewage nad 'czystymi' formami kreatyn - super przydatny dodatek magnezu co do przechowywania megakapsow owszem chroni ale nie zapobiega jesli wrzucisz MC do sloika z woda to nie uchroni :D sadze ze wiesz co mam na mysli :D

    Odpowiedzi: 82 Ilość wyświetleń: 6994 Data: 2008-11-11 08:16:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mono, jabłczan czy orotan?!

    Post
    Odżywki i suplementy

    Wydaje sie ciekawy, czytalem juz o nim wczesniej. Jednak 120kaps to za mało o 20 (patrzac na MAGNA POWER Olimpu), tak to bym bral 2x po 2 kaps przez 35 dni, mniej dni sie nie oplaca chyba<? chyba ze trzeba brac te kapsy 3 razy dziennie, wtedy juz pewnie odpada ze wzgl na cene

    Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 6683 Data: 2009-12-10 18:38:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mono, jabłczan czy orotan?!

    Post
    Odżywki i suplementy

    No a magna power ma w 6 kapsach 6600 mg chelatu, wiec wychodzi że powinno sie brać te 6 kapsow =/. A co inni mysla o chelacie? ktos probowal? eliasz79 Nie zapominajmy że moim celem jest najbardziej sucha masa miesniowa, wiec przenosiles góry, a jak z rozrostem :)? Zmieniony przez - Shant w dniu 2009-12-10 18:46:29

    Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 6683 Data: 2009-12-10 18:43:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomysl z polaczaniem Magna Power z Orogenix stosowalo wiele osob i wszyscy byli bardzo zadowoleni z rezultatow sadze jednak ze nieco wieksze dawki bylby wskazane chyba ze masz bardzo malo masy miesniowej ...

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1167 Data: 2011-08-25 14:23:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TCM wymaga nieco wiekszych dawek osobiscie jesli stac ciagle preferuje polaczeni Magna Power z Orogenix

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1167 Data: 2011-08-26 12:26:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki na masę dla endomorfika

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Biniu stosujesz leucine stack? biore zawsze przed i po aerobach 5MC BCAA i 5caps leucine stack.i zawsze jak wezme wlasnie ta porcje po aero zaczyna mnie mulić w żołądku i zbiera mi sie slina jakby chcialo misie wymiotować.do tego jeszcze 4cpasy magna power. jak bralem wczesniej po treningu 10mc BCAA tego niebyło.

    Odpowiedzi: 82 Ilość wyświetleń: 11337 Data: 2008-11-02 09:29:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - sprint

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    jabłczan bedzie chyba lepszy ze wzgledu na to ze przy jego stosowaniu nie zbiera sie zbyt duzo wody podskórnej ja osobiście postawiłem na MAGNA POWER I TCM (tez trenuje sprint) cykl zaczynam od jutra :) tu masz linka do mojego tematu na temat suplemenów w sprincie sa tam wypowiedzi specjalistów [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3337 Data: 2009-03-01 18:04:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - sprint

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    podobnie jak jay (przejrzyj prosze post podany przez jaya przy okazji SOG) rozjerzalbym sie za Magna Power samej wytrzymalosci raczej nie wspomaga kreatyna (chyba ze cos mi sie zamotalo) jednak w ostatniej setce przydadza sie - kreatyna swietnie sie sprawdza u sprinterow lub tam gdzie sprint czesto decyduje o wygranej

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3337 Data: 2009-03-02 07:34:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja na diecie keto

    Post
    Odżywki i suplementy

    jeśli posiłek przedtreningowy jest tym głuwnym to bym nie dawał tam nic Posilkiem głównym jest lunch ok. 11:30, a trening późnym popołudniem. Ja bym dał całą dawke kreatyny okolotreningowo to samo bcaa dałbym przed wszytsko Czyli BCAA (6 kaps) + AAKG (1 kaps) + Magna Power (1 kaps) na raz? Bez odstępów? Zmieniony przez - ludwikc w dniu 5/6/2017 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1368 Data: 2017-05-06 11:09:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)