SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mono, jabłczan czy orotan?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1520
Mi lepiej wchodzi mono od jabłka i nie podlewa..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1233
No właśnie tak więc jak widać i jak piszecie - każdy musi sprawdzić co na niego działa, na jednego lepiej mono na drugiego jabłko a na 3ego bez różnicy. Więc wybiore między mono a jabłkiem, sam pomyśle i zobacze:) generalnie dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17556
Właśnie jadę na orotanie (Clout) i mam nieodparte wrażenie że mnie nie zalewa, z czego jestem bardzo happy !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Mnie po mono również nie zalewało.

Shant pisałeś, że zawsze inne formy próbowałeś, to nie bój się i spróbuj mono.
W razie W nie utopisz sie .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1233
Nie nie, probowalem jakies 2 lata temu mono, ale moje doswiadczenie bylo wtedy marne, patrzac na obecne i musialem wyjechac za granice do pracy wiec po 2-3tyg niestety skonczylem ten cykl
Zastanowie sie co wybrac, "niestety" myśle o jabłczanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7699
ja nie odczuwam roznicy miedzy jablczanem a mono ortanu nie bralem wiec wybieram mono bo jest tansze ozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1233
A jak wam sie widzi ester?
-W sumie czytając forum w wzdłuż i w szerz, nabieram przekonania do mono. Jednak też mam 'wizje' w oczach paru osób które mówiły że mono i jabłko to prawie to samo tyle że jabłko jest bardziej efektywniejsze.. jednak czytajac rózne tematy 'najlepszej kreatynie' troche się przekonuje do MONO

Zmieniony przez - Shant w dniu 2009-12-10 18:17:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7869
a czytalez o magnezowym chelacie kreatyny?

w teorii kozak...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1233
Wydaje sie ciekawy, czytalem juz o nim wczesniej. Jednak 120kaps to za mało o 20 (patrzac na MAGNA POWER Olimpu), tak to bym bral 2x po 2 kaps przez 35 dni, mniej dni sie nie oplaca chyba<? chyba ze trzeba brac te kapsy 3 razy dziennie, wtedy juz pewnie odpada ze wzgl na cene
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17556
Estry są chyba w XP i dla mnie to był najgorszy stack jaki jadłem. Za to mono wspominam bardzo dobrze. Szczególnie pierwszą, małą niewinną puszeczkę z Hiteca podczas której góry przenosiłem ! Bez diety, dobrego treningu, tak na pałę, ale efekty były nieziemskie ! To były czasy... Dzisiaj to chyba tylko koks zadziałałby podobnie, no ale na szczęście nigdy się o tym nie przekonam...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre połączenie??

Następny temat

Białko czy gainer? - misja masa

electro
Polecane artykuły