Dobra z moim żołądkiem wszystko okej. Zastanawiam się czy mogę mieszać kultury bakterii ? Jak skończę probiostick chciałem jeszcze jedne opakowanie immubiotica zarzucić w końcu dużo biegam a idzie zima może przyda się wsparcie układu odpornościowego.
...
Witam
Dzisiaj dokupiłem taurynę kreatynę i bcaa w mega capsach.
4MC Kreatyny z rana w DNT + 1MC Tauryny + szklanka białej herbaty która ma tyle koffeiny co kawa + witaminy typu Omega 3 i Chela Mag
Dni treningowe j/w + 4MC kreatyny przed treningiem + tabletak koffeiny + 2MC tauryny + 8 capsów BCAA na trening. potem jeszcze dorzucę TSE i preparat z Yohimbina/Yohimbine HCL. Białko po siłowym i przed aerobami.
Dodam ,że jestem na redukcji ,a to ,że miałem sporą przerwę staram się wykorzystać ku powrotowi do formy z przed przerwy( jednoczesnego zgubienia tkanki).
Czy tak może być ?
Zmieniony przez - konar128 w dniu 2008-10-17 21:28:32
Dzisiaj dokupiłem taurynę kreatynę i bcaa w mega capsach.
4MC Kreatyny z rana w DNT + 1MC Tauryny + szklanka białej herbaty która ma tyle koffeiny co kawa + witaminy typu Omega 3 i Chela Mag
Dni treningowe j/w + 4MC kreatyny przed treningiem + tabletak koffeiny + 2MC tauryny + 8 capsów BCAA na trening. potem jeszcze dorzucę TSE i preparat z Yohimbina/Yohimbine HCL. Białko po siłowym i przed aerobami.
Dodam ,że jestem na redukcji ,a to ,że miałem sporą przerwę staram się wykorzystać ku powrotowi do formy z przed przerwy( jednoczesnego zgubienia tkanki).
Czy tak może być ?
Zmieniony przez - konar128 w dniu 2008-10-17 21:28:32
...
4MC Kreatyny z rana w DNT + 1MC Tauryny + szklanka białej herbaty która ma tyle kofeiny co kawa + witaminy typu Omega 3 i Chela Mag
Chela Mag dalbym przed snem
BTW
skad to info ze biala herbata ma tyle kofeiny co kawa ~60-100mg w porcji ?
zawsze myslalem (i dalej tak robie) ze BH ma jedna z najnizszych zawartosci kofeiny z herbat ...
Dni treningowe j/w + 4MC kreatyny przed treningiem + tabletka kofeiny + 2MC tauryny + 8 capsów BCAA na trening. potem jeszcze dorzucę TSE i preparat z Yohimbina/Yohimbine HCL. Białko po siłowym i przed aerobami.
rano w DT wzialbym 0 kreatyny
a dalbym po 3 przed i po treningu
osobiscie zamiast BCAA polecam Leucine Stack - ale to takie moje zboczenie na razie (jak wiekszosc moich idei) niezbyt popularny poglad :D - ale ogolnie pomysl super
Chela Mag dalbym przed snem
BTW
skad to info ze biala herbata ma tyle kofeiny co kawa ~60-100mg w porcji ?
zawsze myslalem (i dalej tak robie) ze BH ma jedna z najnizszych zawartosci kofeiny z herbat ...
Dni treningowe j/w + 4MC kreatyny przed treningiem + tabletka kofeiny + 2MC tauryny + 8 capsów BCAA na trening. potem jeszcze dorzucę TSE i preparat z Yohimbina/Yohimbine HCL. Białko po siłowym i przed aerobami.
rano w DT wzialbym 0 kreatyny
a dalbym po 3 przed i po treningu
osobiscie zamiast BCAA polecam Leucine Stack - ale to takie moje zboczenie na razie (jak wiekszosc moich idei) niezbyt popularny poglad :D - ale ogolnie pomysl super
...
Dokladnie tak!
Priorytetem u ciebie bedzie bialko oraz atykataboliki.
Z tego co napisales faktycznie mozna wyciagnac wnioski ze masz problemy z dieta oraz treningiem.
Zwroc szczegolna uwage na napoje-duzo ludzi nie zdaje sobie sprawy jak bardzo sa one tuczace. 1litr soku to okolo 100g cukru-20 kostek. W dodatku jest to w duzej mierze sacharoza o wysokim indeksie glikemicznym. Jak juz koledzy wspomnieli trening silowy ktory ogranicza sie do lilku parti miesniowych to kiepski pomysl. Wg mnie powinienes dorzucic aeroby. Nie musisz sie martwic ze przez nie strcisz mase miesniowa jezeli bedziesz stosowal odpowiednie suple, diete i trening. Acha nie zapominaj o wyzej wspomnianych nogachbez ktorych faktycznie nie ma masy poza tym to potezna grupa miesniowa ktora pali mnostwo kalorii podczas treningu.
pozdro
Priorytetem u ciebie bedzie bialko oraz atykataboliki.
Z tego co napisales faktycznie mozna wyciagnac wnioski ze masz problemy z dieta oraz treningiem.
Zwroc szczegolna uwage na napoje-duzo ludzi nie zdaje sobie sprawy jak bardzo sa one tuczace. 1litr soku to okolo 100g cukru-20 kostek. W dodatku jest to w duzej mierze sacharoza o wysokim indeksie glikemicznym. Jak juz koledzy wspomnieli trening silowy ktory ogranicza sie do lilku parti miesniowych to kiepski pomysl. Wg mnie powinienes dorzucic aeroby. Nie musisz sie martwic ze przez nie strcisz mase miesniowa jezeli bedziesz stosowal odpowiednie suple, diete i trening. Acha nie zapominaj o wyzej wspomnianych nogachbez ktorych faktycznie nie ma masy poza tym to potezna grupa miesniowa ktora pali mnostwo kalorii podczas treningu.
pozdro
...
Biniu stosujesz leucine stack?
biore zawsze przed i po aerobach 5MC BCAA i 5caps leucine stack.i zawsze jak wezme wlasnie ta porcje po aero zaczyna mnie mulić w żołądku i zbiera mi sie slina jakby chcialo misie wymiotować.do tego jeszcze 4cpasy magna power.
jak bralem wczesniej po treningu 10mc BCAA tego niebyło.
biore zawsze przed i po aerobach 5MC BCAA i 5caps leucine stack.i zawsze jak wezme wlasnie ta porcje po aero zaczyna mnie mulić w żołądku i zbiera mi sie slina jakby chcialo misie wymiotować.do tego jeszcze 4cpasy magna power.
jak bralem wczesniej po treningu 10mc BCAA tego niebyło.
*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*
...
nie nie mialem okazji leucine stack
i przyznam sie szczerze ze nie mam pojecia co to moze byc :(
ale jesli ci odstawienie pomoze to nie bede nalegal
lepiej nic na sile !
ew sprobuj w innym czasie sama LS i ocen efekty !
preparat jest super wiec jesli uda sie go Tobie przemycic miesnie ci podziekuja :D
i przyznam sie szczerze ze nie mam pojecia co to moze byc :(
ale jesli ci odstawienie pomoze to nie bede nalegal
lepiej nic na sile !
ew sprobuj w innym czasie sama LS i ocen efekty !
preparat jest super wiec jesli uda sie go Tobie przemycic miesnie ci podziekuja :D
...
nic na sile !!!
zdrowie jest pierwsze !
ale obserwuj i eksperymentuj z uwaga i glowa :D
POWODZENIA !
zdrowie jest pierwsze !
ale obserwuj i eksperymentuj z uwaga i glowa :D
POWODZENIA !
...
Od ok. 3-4tygodni jestem na MONO. Opłaca się zastąpić teraz drugi miesiąc Mono TCMem ?
...
trudno powiedzieć czy się oplaca, w każdym razie można

"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
https://www.facebook.com/FilmyKtoreZmieniajaZycie/photos/a.1433936366899118.1073741828.1433433930282695/1434660943493327/?type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=845830128789824&set=a.163427777030066.27088.100000885337703&type=1&theater
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Następny temat