SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na mase???

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
Co byście polecili na masę z suplementów moja 182cm 75kg jak widać jestem szczupły i mam szybką przemiane materii poprostu mi ciężko przytyć POMÓŻCIE ???

"Trening czyni mistrza"

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalezy ile cwiczysz...na 100% SWG 4000, jesli cwiczysz juz ok. roku mozesz zapodac kreatyne do tego i bedzie ok


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
po co zakładasz następny post

a co do pytania to odpowiem dieta a zeby efekt był lepszy mozna diete doskonalić np o kreatyne,gainery itp ale dieta jest najważniejsza

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
Ćwicze od września i nie jestem w stanie ułożć sobie dobrą dietę gdyż pracuje o różnych godzinach także jedzenie jak i treningi są o różnych godzinach niestety.

"Trening czyni mistrza"

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Pamietaj ze dieta to podstawa! bez niej zadna odzywka tobie nie pomoze...a wiec sie zdecyduj czy chcesz ten sport uprawiac jak nawet nie masz czasu diety ulozyc...zawsze mozesz jesc w pracy,szkole....
Co do odzywek to tak jak Cool...bierz gainerka:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
poczytaj dział odzywianie, spróbuj ułożyc diete(wbrew pozorom nie jest to takie trudne), daj do oceny w chwilach gdy nie będziesz mógł zjesc normalnego posilku(np w pracy) sprzyda się gainer np swg 4000 mysle ze to narazie powinno Ci wystarczyc

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maxi - jesli nie mozesz trzymac idealne diety, to przynajmniej spozywaj dobre posilki w miare mozliwosci...lec do odzywiania poczytaj troszke na temat zywienia, potem wroc i napisz czego sie madrego dowiedziales


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
W takim razie gainer bardzo Ci się przyda.
Od stycznia z gainerem proponowałbym wziąć kreatynę.
Wybierz super whey gainera 4000 i creapure 300g OLIMPa.

Moderator w dziale OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Gainer do tego kreatyna wit c i e polecalem to jush chlopakom i jak ze mną cwiczyli oraz jedni w miare zdrowo to nawet w ciogu 2 mies do 10kg przybierali na masie. JA tesh mam 182 i jak zaczynalem wazylem ok 70.



Zmieniony przez - Volvie w dniu 2003-12-15 09:21:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Jeżeli chodzi o suplementację pod kątem przyrostu masy mieśniowej korzystnie bedzie zastosować dwa rodzaje preparatów:

1. Preparat odżywczy - najlepiej WHEY GAINER 4000 - dawkowanie 70g-100g 40min przed treningiem oraz taką samą porcję 30 min po treningu. W dni wolne od ćwiczeń preparat mozna zastosowac dwukrotnie w ciagu dnia, między posiłkami w podobnej porcji

2. Preparat - CREAPURE MONOHYDRATE oraz D-RIBOSE Dawkowanie - 6 kapsułek Creapure Monohydrate bezposrednio po treningu oraz 3-5 kapsułek D-Ribose
W celu uzyskania jeszcze lepszych efektów można dodatkowo zastosować
preparat HMB - dawkowanie 2 kapsułki po przebudzeniu oraz 2
kapsułki przed snem.


szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amino 2300

Następny temat

czy mozna wzmocnic kregoslup preparatami?

WHEY premium