SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

magna power

Czy chodziło Ci o: "magda power"?

  • Kreatyna

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie! Ćwicze ponad rok , 5 dni w tygodni i chciałbym przetestować kreatyne "CREATINE MAGNA POWER" , czy po 20 dniach bo na tyle wystarcza 1 opakowanie. Wyrobione mieśnie(np.dodatkowy 1-2 cm w bicu) , strace? a będe ćwiczyć dalej ;> ??

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 793 Data: 2008-10-14 20:58:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Creatina magna pover vs CM3 TREC

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Pytanie kieruje do tych co testowali obie kreatyny: Jakie widzicie plusy i minusy obu kreatyn? Ja preferuje osobiście CM3 Czy wydanie pieniędzy na magna power ma sens ? Zmieniony przez - Michal6000 w dniu 2010-11-07 16:07:36

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1074 Data: 2010-11-07 16:06:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • łączenie supli

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanie odnośnie przyjmowania suplementacji: olimp protein 80+carbonox+hmb+creatine magna power.Czy można łączyć te suple? Jeśli tak to jak długo moge je brać? chodzi głównie o kreatyne.

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1441 Data: 2012-02-11 19:30:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl-korekta??!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam zamiar kupić SObie na najblizszy Cykl: No-Xplode + Recovery Drink + Magna Power Co wy na to ?? moze byc czy zmienic cos ?? lub moze inne propozycje w podobnej cenie!!

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 819 Data: 2009-01-30 15:29:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • w jakich brać ilościach?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    ostatnio poradziliście mi co kupić a teraz mam jeszcze pytanie jak to brać ? 19 lat, waga 60, staż ponad rok, wiec w jakich proporcjach to brać ? bcaa xplode creatine magna power OLIMP VITA-MIN MULTIPLE 60 kap aakg z treca mutant mass trening hst

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 796 Data: 2010-02-15 14:48:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co lepsze z OLIMP?

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    co jest lepsze dla mnie na redukcji do utrzymania sily i budowania definicji. wiek 32 doswiadczenie 16 lat waga 134 dieta - jest suple; masa innych - chce dorzucic kretki MAGNA POWER czy STRONG MATRIX 7? i dlaczego?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1101 Data: 2009-11-10 14:35:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    witam dopiero zaczynam trenowac mam 65 kg wagi a zalerzy mi na masie miesniowej i zakupilem sobie creatine magna power,AAKG mega hardcore,HMB revolution i bialko X5 protein jak to wszystko zgrac zeby byl efekt.jak stosowac i kiedy czy przed treningiem czy po i w jakim czasie

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 560 Data: 2010-10-31 12:40:29 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Mono + cm3?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich. Mam w planie zacząć cykl od poniedziałku i zastanawiam się nad takim połączeniem mono(olimp magna power) + cm3 treca. Kolejne pytanie,jeśli to dobre połączenie to ile tego i tego brać? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1045 Data: 2013-09-06 20:59:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna :Czym się różnią?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Mam do was bardzo osobliwe pytanie. Mianowicie co sądzicie o tych kreatynach i jak one dzialają: Olimp - Crea Fusion Mega Caps Olimp - Creapure Pyruvate Olimp - Knockout Olimp - Kre-Alkalyn 1500 Olimp - Creatine Magna Power Trec - Creapure + ALA + B1 I czym się różnią :)

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 443 Data: 2010-10-04 21:23:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jabłczan czy chelat

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Pytanie jest proste co bedzie lepsze jabłczan kreatyny (np. CM3 treca) czy chelat magnezowy (np. Magna power) ?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2154 Data: 2008-12-26 09:12:34 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • jakie suple na trening wytrzymalosciowy ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam ! tak jak powyzej chodzi mi zeby zwiekszyc wydolosc organizmu (biegi dlugo dystansowe) myslałem nad VITA-MIN Multiple Sport do tego jakas kreatyn np magna power i jakies amino BCAA ???? prosze odp pozdrawiam!

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1059 Data: 2008-05-02 11:35:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawkowanie

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam...Zakupiłem kreatynę magna power i białko mass xxl.W jakich porach dnia mam zażywać owe produkty? Ważę 70kg/wzrost 1,80cm.Jestem początkujący,prowadzę intensywny tryb życia-gra w piłkę/tenisa/pływanie.Za odpowiedź dziękuję.Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 697 Data: 2011-08-19 18:47:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pomoc w wyborze kreatyny i gainera

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, tak jak w temacie, chce kupic jakas mocna kreatyne i jakis dobry gainer do tego. Prosze o podpowiedzi :) Mysle nad Mass-XXL i kreatyna z olimpu magna power Co wy an to? pzdr

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1367 Data: 2008-08-04 22:57:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odpowiednie dawkowanie

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam...Zakupiłem kreatynę magna power i białko mass xxl.W jakich porach dnia mam zażywać owe produkty? Ważę 70kg/wzrost 1,80cm.Jestem początkujący,prowadzę intensywny tryb życia-gra w piłkę/tenisa/pływanie.Za odpowiedź dziękuję.Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 625 Data: 2011-08-20 00:48:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • łączenie suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanie odnośnie przyjmowania suplementacji: olimp protein 80+carbonox+hmb+creatine magna power.Czy można łączyć te suple? Jeśli tak to jak długo moge je brać? chodzi głównie o kreatyne. Czy HMB to dobry antykatabolik?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 769 Data: 2012-02-11 20:37:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak brac i czy mozna mieszać.......?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zakupiłem odżywki OLIMP MAGNA POWER i BCAA MEGA CAPS i mam białko Ostrowi.Czy to mozna jakos rozłozyc zeby to brać czy wogle to mozna mieszać.Potrzebuje planu ktorego mona było wiedziec jak to brac Dziekuje;)

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 986 Data: 2010-04-06 22:04:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co lepsze??

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Jaka kreatyna jest lepsza CREATINE STRONG MATRIX 7 czy CREATINE MAGNA POWER??? z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1056 Data: 2008-11-25 18:37:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaka kreatyna?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, potrzebuje pomocy w wyborze kreatyny na nastepny cykl, wczesniej bralem creatine magna power, czy teraz dalej ja kontynuowac czy brac cos innego??

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1526 Data: 2010-05-11 12:34:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialeczko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    siemano. mam pytanie jakie bialko jest skuteczniejsze jezeli chodzi o przyrost masy miesniowej: -Trec whey 100 -Optimum Nutrition wyeh gold protein PS. mam kretke magna power z olimpu i chcialem jeszcze do tego dobrac jakies bialko, ktore polecacie?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 594 Data: 2013-02-19 14:18:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • <KUPIE> KRETA

    Temat
    Targowisko

    Tak jak w temacie najlepiej jakas pojedyncza forma poza monem i jablkiem moze byc np magna power lub dominator , najlepiej wawa i oczywscie w dobrej cenie:) pzdr:)

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1344 Data: 2009-05-04 15:23:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)