Witam wszystkich , planuje cyklik po świętach , i zastanawiam się nad jakąś kreatyną waszej firmy.Stosowałem wcześniej cell pump , x pand , nitrobolon , horse power , do każdego bazą było mono mega caps waszej firmy.Byłem bardzo zadowolony z cell pumpa kiedyś , natomiast całkowicie zawiodłem się ostatnio a horse power siła w miejscu , waga też, tylko z pompy byłem zadowolony , nic więcej , być może był to mój błąd bo bardzo intensywnie trenowałem i w pracy tez sporo musze się nadźwigać, ale to nie ważne, dochodząc do sedna co byście mi polecili ? jezcze raz cell pump ? tym razem dał bym 2 puchy 665 , a może masacra , czy ko (tego jestem bardzo ciekaw).jako baza zamiast mono chciałbym tcm , celem byłoby ubicie sylwetki podkreślenie sylwetki , minimalna utrata tłuszczu i dobicie w miare możliwości czystego mięśnia.Postaram sie jak mogę przestrzegać diety , do uzupełnienia mam 6 kg gainera mct , białko , i zastanawiam się nad dokupieniem waszego nowego bcaa , bo strasznie kusi mnie.No i to powinno być an tyle , troche się rozpisałem , czekam na sugestie
może do tego jakiś spalacz żeby więcej czystego mięsa było , a nie nałapać tłuszczu zbędnego przy tym
Zmieniony przez - sebaa8989 w dniu 2009-12-21 21:26:04
może do tego jakiś spalacz żeby więcej czystego mięsa było , a nie nałapać tłuszczu zbędnego przy tym
Zmieniony przez - sebaa8989 w dniu 2009-12-21 21:26:04

Krzysztof Piekarz
, do tego myślę dokupić thermo stim,(nie miałem jeszcze kontaktu ze spalaczmi , ale czasami potrafie wypić 3 kawy dziennie jeśli chodzi o kontakt z kofeiną )no nic dam znać jeszcze na co się zdecydowałem.Acha interesowała by mnie z ciekawości różnica w działaniu na organizm massacry 1 a 2 , może w przyszłości spróbuje , bo cena jedynki spadła ładnie w dół, i promocji troche na nią jest.pozdrawiam , i dziękuje za poswięcony czas