SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rozeznanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16616
Witam wszystkich , planuje cyklik po świętach , i zastanawiam się nad jakąś kreatyną waszej firmy.Stosowałem wcześniej cell pump , x pand , nitrobolon , horse power , do każdego bazą było mono mega caps waszej firmy.Byłem bardzo zadowolony z cell pumpa kiedyś , natomiast całkowicie zawiodłem się ostatnio a horse power siła w miejscu , waga też, tylko z pompy byłem zadowolony , nic więcej , być może był to mój błąd bo bardzo intensywnie trenowałem i w pracy tez sporo musze się nadźwigać, ale to nie ważne, dochodząc do sedna co byście mi polecili ? jezcze raz cell pump ? tym razem dał bym 2 puchy 665 , a może masacra , czy ko (tego jestem bardzo ciekaw).jako baza zamiast mono chciałbym tcm , celem byłoby ubicie sylwetki podkreślenie sylwetki , minimalna utrata tłuszczu i dobicie w miare możliwości czystego mięśnia.Postaram sie jak mogę przestrzegać diety , do uzupełnienia mam 6 kg gainera mct , białko , i zastanawiam się nad dokupieniem waszego nowego bcaa , bo strasznie kusi mnie.No i to powinno być an tyle , troche się rozpisałem , czekam na sugestie może do tego jakiś spalacz żeby więcej czystego mięsa było , a nie nałapać tłuszczu zbędnego przy tym

Zmieniony przez - sebaa8989 w dniu 2009-12-21 21:26:04

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
1. wszystko zalezy od zasobnosci portfela ...
mono jako uzupelnienie w wersji ekonomicznej zawsze mile widziane
ale
ale jesli masz troche wiecej pieniedzy mozna sprobowac zorbic caly cykl wylacznie na stackach

pomysl z KO jest w moim odczuciu swietny - od zawsze uwazalem go za jeden z najlpeszych na rynku - ciagle tak uwazam mimo uplywu lat

2. jak bedziesz w sklepie zakup 2 torebki Massacry Episode 2
wez wpierw pol
pozniej drugie pol i jesli wszystko bedzie OK
przed nastepnym treningiem wez cala porcje - druga saszetke

w ten sposob stesujesz najnowszy stack od Olimpa - ten wypasiony
moze to bedzie Twoj nastepny zakup (a moze nawet pierwszy - jesli nie kupisz do tego czasu np KO) :)

2. ehhh cel - marzenie wielu - jesli nie wiekszosci - wiecej miesni i mniej tluszczu - przejrzyj watek - https://www.sfd.pl/Idealna_dieta-t552530.html

3. spalacz hmmm - sa takie szkoly - hmmm srednio jestem do tego przekonany - ale fakt ze Zielonej Herbaty nie odpuszczam :D
a i TSE biore przed kazdym treningiem :D

moze warto sprobowac i pozniej zdac relacje ze stosowania w tym okresie Thermo Stim ?

tylko dopilnuj aby dieta byla - idealna :D
no i treningi odpowiednio dobrane
kazda z zapronowanych diet wymaga innego treningu ze wzgledu na inne uwarunkowania :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16616
hmmm , massacra 2 wychodzi niezbyt ekonomicznie , kupię 2 cell pumpy<dobrze wspominam jedną puszke > , lub knockout i tcm, jako baza , bo zawsze było mono , do tego myślę dokupić thermo stim,(nie miałem jeszcze kontaktu ze spalaczmi , ale czasami potrafie wypić 3 kawy dziennie jeśli chodzi o kontakt z kofeiną )no nic dam znać jeszcze na co się zdecydowałem.Acha interesowała by mnie z ciekawości różnica w działaniu na organizm massacry 1 a 2 , może w przyszłości spróbuje , bo cena jedynki spadła ładnie w dół, i promocji troche na nią jest.pozdrawiam , i dziękuje za poswięcony czas
Sog

Zmieniony przez - sebaa8989 w dniu 2009-12-22 15:03:27

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
hmmm , massacra 2 wychodzi niezbyt ekonomicznie

dlatego dalem punkt pierwszy :)

kupię 2 cell pumpy<dobrze wspominam jedną puszke > , lub knockout i tcm, jako baza , bo zawsze było mono ,

wez KO
i Orogenix /Magna Power
jesli starczy kaski :D

do tego myślę dokupić thermo stim,(nie miałem jeszcze kontaktu ze spalaczmi , ale czasami potrafie wypić 3 kawy dziennie jeśli chodzi o kontakt z kofeiną )

pomysl wart sprawdzenia !

no nic dam znać jeszcze na co się zdecydowałem

bedziemy czekac

Acha interesowała by mnie z ciekawości różnica w działaniu na organizm massacry 1 a 2 , może w przyszłości spróbuje , bo cena jedynki spadła ładnie w dół, i promocji troche na nią jest.

Massacra 1 ma jedna wade - nie mozna jej przetestowac dzieki systemowi saszetek :D
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
KO + OROTAN
OROTAN + MAGNA


oba polaczenia bardzo dobre
pelniejsze z KO :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16616
ok już nic , dzięki odezwe się jeszze Sog

Zmieniony przez - sebaa8989 w dniu 2009-12-22 15:59:11

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
pisz smialo jak masz problem do rozwiazania :D
sprobujemy pomoc
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Problem z badaniem ...

Następny temat

Rozne opakowania Gold Omega-3

electro
Polecane artykuły