SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z badaniem ...

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4714
Witam dowiedzialem sie niespodziewanie od mamy ze jutro ide na badanie do lekarza (pobranie krwi i moczu) i mam problem bo biore creatyne z olimpa mega caps 1250 i boje sie ze cos mi wykaze albo bede mial cos za duzo, krete biore juz 2 tydzien dawakuje dt 4 przed i 4 po treningu a w dnt 4 w porze treningowej,dzis juz nie bralem. Mysliscie ze cos wykaze, jesli tak to bede mial troche przechlapane bo bede mial zakaz silowni a do tego mam glupia lekarke ktora wmawia moje mamie ze koks i odzywki to jest to samo ;D.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4714
Wyniki badan juz mam ale sie na tym zbytnio nie znam , po swietach ide do lekarki i ona zobaczy co i jak. Ale z tego co tam widze to nic tam nie wykazalo wszystko w normie ale lepiej isc do specjalisty. Co do tej kreatyniny to tego nie ma w tym badaniu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Badanie moczu może wykazać zwiększoną ilość kreatyniny.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4714
czyli to zle ? ta lekarka napewno zaraz sie przysra ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Zwiększona zawartość kreatyniny nie musi koniecznie zwiastować chorób nerek lub suplementacji kreatyną; może być skutkiem b.intensywnego treningu lub chociażby odwodnienia.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Zgadza się! Proponuję: przyznaj się, że bierzesz kreatynę i spróbuj wytłumaczyć, że nie ma w tym nic złego.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4714
Porbowalem wytlumaczyc rodzicom juz kilka razy ze to nic zlego ale to nic nie daje sa na to nastawieni negatywnie i do tego lerkarka opowiada glupstwa na ten temat wiec przyznanie sie nie wchodzi w gre. A myslicie ze tylko wykaze zwiększoną ilość kreatyniny ?,bo na to moze bym mial jakas wymowke np b.intensywnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Gdyby kreatyna była trucizną, nie sprzedawaliby jej (chociażby) w aptekach.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jak się nie przyznasz do kredki, to pomyślą, że masz coś z nerami, bo podwyższona kreatyniana wskazuje na takie problemy. Poczekaj może na wyniki. Gdyby coś było nie tak, to dopiero wtedy powiedz o kredce. Możliwe bowiem, że w zleceniu badania nie ma oznaczenia poziomu kreatyniny.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4714
Wielke dzieki za pomoc, jutro z rana pojde na te badania i zobaczymy wtedy co bedzie, jak co to wiem co odpowiedziec ;). Jeszcze raz dzieki za pomoc.

ps. macie po sogu ;d

Zmieniony przez - hardcOrem w dniu 2009-12-21 21:35:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mam nadzieje ze Pani Lekarka nie wskoczyla na Ciebie z zebami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7775
skad ja to znam... ludzka niewiedza i zatwardzialosc az mnie boli

Słabą genetykę można zrekompensować wiedzą i doświadczeniem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowe szaty graficzne/image produktow Olimp :)

Następny temat

Rozeznanie

WHEY premium