SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy-bolący problem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Znawców, Ekspertów i Dział Olimpu. Mam problem:otóż dwa dni temu bardzo mocno nadwyrężyłem stawy łokciowe. Bolą jak diabli nawet przy małych ciężarach. Proszę o pomoc. Co moge wziąć bo zapewne uszkodziłem chrząstke stawową, lepiej glukozamine, kolagen czy może coś innego? Dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Przede wszystkim udaj sie do lekarza - on napewno ci dobrze poradzi

Pozatym najlepiej wziasc glukozamine i kolagen :) Jezeli masz kase tylko n a 1 produkt to wez glukozamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
ja proponuje zakupic obydwa, odstawic silownie na 2 tygodnie, jezeli nie bedzie poprawy to lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narazie zrezygnuj z silowni jak radza koledzy i sprobuj zaaplikowac glukozaine.Ostatnio biore i przyznam ze bardzo skutecznie dziala :)

Jezeli jest to sily bol to najlepiej isc do lekarza odrazu niz czekac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Pierwsza rzecz - okłady z lodu, po pare minut, ale parenaśie razy na dzień
Druga rzecz - maść przeciwzapalna np Fastum, Voltaren - max dawki jakie zalecają na opakowaniach
żadnych maści rozgrzewających ani gorących natrysków i kąpieli - tylko pogorszą sytuację, żadnej sauny
Potem udaj się do lekarza

Z supli polecam glukozaminą 3 kaps dziennie + witamina C w dużych dawkach a jeśli starczy kasy kolagen Activ w proszku (Activ PLUS jest wg mnie mniej opłacalny) 10-20 g dziennie w zależności od funduszy + witamina E ok 400 mg dziennie

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Do wypowiedzi kolegow juz nic nie mozna nic dodac, no oprocz tego, ze jesli juz wyleczysz stawy, to nie zaprzestawaj brac glukozaminy, poniewaz uraz ten moze sie jeszcze "odezwac", a lepiej zapobiegac niz leczyc!

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki PAnowie. A co do treningów to i tak nie przerwe bo mam taki charakter. A po jakim czasie zaczyna działać ten pomocnik? A może samo mi przejdzie? Kiedyś bolały mnie kolana przy rekordowym przysiadzie, a teraz przy rekordowym wyciskaniu na barki? może źle dobrałem kolejne wielkości ciężarów??? Nie trenuje od piątku i już mnie rozwala wewnętrznie (szkoda że siłownia jest dziś zamknięta !!). Czy wam też sie tak nudzi, że tak szybko odpowiedzieliście? Jedyny taki nieautomatyczny serwis!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Po glukozamine efekty bedziesz odczuwal po ok.3 tygodniach,i samo napewno nie przejdzie, poniewaz takie urazy sa bardzo dotkliwe i trudno je sie leczy stosujac rozne preparaty.

A o duzych ciezarach to raczej zapomnij na jakis czas, bo chyba nie chcesz trafic miec jeszcze gorszych urazów??

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
lepiej odstaw bo kontuzja moze sie pogorszyc, jaknie chcesz przestac to zredukuj cięzary do minimum bo mozesz sobie krzywde zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Tak nudzi nam sie

Przy jakich ciężarach Cię bolą te łokcie??

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-04-12 21:21:18

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli tak bardzo chcesz isc do silowni to pocwicz na malych ciezarach, ale najelepiej byloby zrobic przerwe.

Jaki to jest bol i czy pojawil sie poczas cwiczenia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska: Mono+Citrate+Carbo+Tauryna+Gluta+WPC(Olimpu wszystko:)?

Następny temat

Ambroziak - będę na FIBO.

WHEY premium