SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idealna dieta

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
Witam,
Chciałbym uzyskać informacje na temat jak najlepszego dobrania składników pokarmowych dla diety tak aby utworzyć najlepsze warunki do tworzenia „czystej masy mięśniowej"

Chodzi o b\t\w (\kg) w dobie aktualnej wiedzy (nauki)

Kalorie jak i powyższy rozkład może być dobrany w cyklach np. tygodniowych (jak ud2)

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wydaje mi sie ze ciagle UD2 werja masowa jest jedna z najbliszych idealowi - pomijam zlozonosc i pracochlonnosc

o kolejnym pomysle na skuteczna diete (na ile to moze byc mozliwe - przy tym celu - a nie jest to proste jak wiemy) polaczona z wieksza wygoda przeczytasz w pierwszym numerze gazety Perfec Body
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
Przyznam że nigdy nie stosowałem wersji ud2 na masę tylko wyłącznie na redukcje.
Mówisz że warto spróbować >?
Swojego czasu obiło mi się o uszy że wersja „masowa” jest raczej zaniedbana przez autora i nie dopracowana ? prawda to ?

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponowałbym Carb Cycling na czystą masę
bardzo dobre rozwiązanie dla endomorfików na masowanie, oraz ludzi chcących spróbować zrobić recomp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
efit

opinia nieprawdziwa

wiadomo ze celem glownym UD2 jest redukcja
wersja masowa powstala jakby przy okazji
ale nie znaczy ze jest niedopracowana

wymaga jednak duzo zachodu


to co proponuje Dudek - rowniez jest dosc spojnym wyjsciem - jednak w mojej ocenie nie tak dobrym jak UD2
i nie tak wygodnym jak to co bedzie w PB nr1

znajduje sie gdzies posrodku miedzy nimi jesli chodzi o trudnosc

co do efektow
hmmm jesli UD2 bedzie wykonywana co do joty jest w moim odczuciu najlepsza
jesli nie efekty beda podobne w przypadku wszystkich 3 diet - co nie znaczy ze zle lub slabe

slabym ogniwem jest tutaj czlowiek nie rozwazania teoretyczne stojace za nimi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie Biniu

robienie suchej masy mięśniowej jest bardzo trudne

dieta musi być zapięta na ostatni guzik!

Sposób na osiągnięcie tego jest kilka, należy wybrać taki, który będziemy mogli wypełnić w 100% i nie złamiemy się w po jakimś czasie.

jestem ciekaw tej diety z PB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
podobno jutro do dostania
a artykul mam nadzieje ze bedzie ciekawy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
JAKA TO DIETA MA BYC W PB?
A MACIE JAKIES KONKRETNE LINKI DO UD2?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
A co sadzicie o wiekszej ilosci tluszczy nasyconych i mniejszej ilosci weglowodanow prostych (patrz cukier) . Na Planete lecial ostanio swietny dokument na ten temat.
http://www.fathead-movie.com/index.php/about/


Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 8 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUMP (Olimpowskie)

Następny temat

Coś w Rzeszowie?

WHEY premium