SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dawkowaniu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Witam.

Prosił bym o pomoc w dobraniu dawkowania odzyw.

Odżywki jakie posiadam:

Bcaa Xtra 500 gram - ActiveLab

Horse Power ULTIMATE - 1 kg

CREATINE MAGNA POWER Olimp - 120 caps.

Więc tak, jestem po pół rocznej przerwie spowodowanej wyjazdem i praca. Spadłem w tym czasie dość sporo ok. 10 kg. Od 2 miesięcy znowu trenuje, jak na razie trening + dieta. Za ok. 2 tyg. Chce dołożyć odżywki które wyżej wypisałem. Pierwszy pomysł był taki żeby w dni treningowe Bcaa + HP, w nietreningowe Olimpowską, ale nie wiem czy to będzie najlepsze rozwiązanie, dlatego prosił bym o pomoc w połączeniu tego i sposobie dawkowania.

Niebiesko-biały herb...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
DT: rano 5 capsow magny, przed treningiem porcja HP+15g bcaa xtra, po treningu 15g bcaa xtra
DNT porcja HP-z racji tego, ze malo masz magny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Jeżeli chodzi o magne w DNT, nie ma problemu z dokupieniem. Jeżeli oczywiście była by lepszym rozwiązaniem,niż hp.

Niebiesko-biały herb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
nie bedzie lepszym rozwiazaniem.
hp styknie ci na 50dni jedzac porcje dziennie, wiec tak ci styknie towaru chyba.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
tylko raczej nie ma sensu brać pomperów w dnt - szybciej się zwiększy tolerancja - szybciej zacznie słabnąć działanie przed treningowe

także dorzucenie pojedynczej formy na dzień nietreningowy byłoby lepszym rozwiązaniem

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
ale autorowi chodzilo chyba o to, by jeszcze dodatkowo dokupic magne i oprocz hp w dnt jesc jeszcze magne.
z reszta sam niech powie co ma na mysli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
No mi chodzi o to żeby jak najwięcej z tego wyciągnic maksa co się da, moge dokupić jeszcze magny. Tylko chodzi właśnie o to żeby to ułożyć tak, zęby z tego jak najwięcej wyciągnic.

Niebiesko-biały herb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
no to jesli chcesz dopupic(a nie musisz) to dokup drugie opakowanie magny i bierz:
DT rano 4c magny, przed treningiem porcja hp
DNT rano 4c magny i styka.

bcaa j/w

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-03-05 11:54:48

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Jak długo to mogę pociągnąć? Bo zakładając trening 3 x w tyg. HP wystarczy na 16 tyg.

Niebiesko-biały herb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
w zależności od Twoich subiektywnych odczuć

8-10 tygodni dla mnie jest optymalnie

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2010-03-05 12:01:29

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
A mogę podnieść dawkę przed treningową do 1,5 dawki zalecanie przez producenta? Wtedy w 10 tyg "wykończę" wszystko

Zmieniony przez - Rul3s1987 w dniu 2010-03-05 12:05:51

Niebiesko-biały herb...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór jednego z zestawów

Następny temat

Whey Protein Actios

WHEY premium