[...] Ok dzięki spróbuję w piątek. DZISIEJSZY TRENING: KOMENTARZ DO TRENINGU: W jednych ćwiczeniach spadki siły w i innych delikatna progresja. Dziwnie to wygląda. Najgorzej idzie w żołnierskim, tutaj regularnie zdejmuje obciążenie i już nie bardzo wiem co mam zrobić, żeby to zatrzymać :-? DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
[...] DZISIEJSZY TRENING: KOMENTARZ DO TRENINGU: Dobry trening, najszersze zaorane hehe. Przedramiona tak samo, nie mogę pięści zacisnąć. 6. +1 powtórzenie w ostatniej serii :-) Tym sposobem dobiłem do pełnych 12. Co prawda technika trochę kulała, ale teraz będę nad tym pracował. 8. +2kg. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
[...] Przyszły tydzień będę miał bardzo ciężki w pracy. Nałożyło się kilka spraw na raz. Także z góry nie zakładam żadnej progresji w tym tygodniu, będę się raczej starał utrzymać to co jest do tej pory wypracowane. Tym bardziej że kalorie dalej w dół :-( A ja to naprawdę ciężko przeżywam hehe. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
[...] się skupić, ale później jakoś poszło. Ale trening raczej dziwny @@-) DZISIEJSZY TRENING: KOMENTARZ DO TRENINGU: Pierwszego ćwiczenia nie dałem rady zrobić, bo to wszystko odbywało się obok tej bramy. Reszta bez zmian. W przyszłym tyg zrobię deload. Odpocznę troszkę i się zregeneruję. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
[...] klatkę jak zaraz po tym ćwiczeniu to już byłoby fajnie ;-D 5. Próbowałem dzisiaj na zmianę z odwodzenie ramienia w bok z hantlem na ławce dodatniej. I we wznosach bokiem jednak trochę inaczej czuć bok barku. W wersji siedząc lepiej idzie to wyizolować no i nie da się oszukać ;-) 6. +2,5kg DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
[...] to do treningu i zobaczymy. WCZORAJSZY TRENING: KOMENTARZ DO TRENINGU: No niestety push zaczyna wyglądać najsłabiej. W pushu odnotowuję największy regres. Mam na dzieję że za tydzień uda się trochę dołożyć. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 Poprzednie 20kg basmati już się zjadło. Teraz dla odmiany wziąłem parbolied.
[...] sensowne plany i metody treningowe. Wtedy będę wiedział co jest najlepsze dla mnie i w obrębie których planów najlepiej się "kręcić" DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 To było w środę po treningu. /SFD/Images/2016/5/6/d34cb943467b431e80be11d5da2693ee.jpg Dzisiaj po treningu był grill i trzy rodzaje chudego mięsa. [...]
[...] KOMENTARZ DO TRENINGU: Dałem sobie konkretnie w pisd3, aż mi nie dobrze teraz ;-) Ale trening był konkretny, takiego mi brakowało. Łydki znowu progres :-) DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 Ps. Forum coś się rypie nie dostaję powiadomek Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-05-10 21:56:21
[...] oburącz. Całkiem fajnie pompuje na koniec. Mały ciężar króciutkie przerwy. Cały trening z rozgrzewką i delikatnym rozciąganiem po treningu około 1,5h :-) Rampy sporo czasu oszczędzają. Pomiędzy seriami przerwy mogą być krótkie, jedynie przed ostatnią serią ciut dłuższa. Moment to idzie :-)) DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
Ok dzięki tak zrobię :-) DZISIEJSZY TRENING: KOMENTARZ DO TRENINGU: Delikatna progresja na łydkach i dwójkach. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
[...] ostatnia seria ale ktoś tam pomógł w ostatnich powtórzeniach. Natomiast w następnym ćwiczeniu zaskakująco lekko poszła ostatnia seria. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 Wczoraj przez cały dzień 21g węgli. Dzisiaj do treningu 24g węgli, ciężko ale da się wytrzymać. Za to fat leci w oczach. Normalnie każdego kolejnego dnia [...]
[...] wczorajszej klacie mam konkretne zakwasy. I to bardzo ładnie, w miejscu gdzie moja klatka jest najmniejsza. Także trening wszedł dobrze. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 Po wczorajszym ładowaniu węglami dzisiaj nie było już tak ciężko jak w Poniedziałek. Dzisiaj po treningu smażyłem takie ciastka bananowo owsiankowe z [...]
[...] TRENING: KOMENTARZ DO TRENINGU: Trening na pełnej szybkości z delikatną progresją. Waga w dół ciężar w górę co tu więcej chcieć :-D DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 Dzisiaj dzień low carb. Właśnie wciągnąłem jajka na boczku ze sporą ilością oleju kokosowego :-) Na obiad mam pierś z kurczaka z pieczarkami olejem [...]
[...] DZISIEJSZY TRENING: KOMENTARZ DO TRENINGU: Może i się powtarzam, ale nadal waga w dół, a ciężar w górę :-) Z racji że to dość krótki trening to po nim dołożyłem ćwiczenia oddechowe do aktywacji mięśni poprzecznych brzucha. Takie coś co mało kto robi, a jednak wypadało by i o to zadbać. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
[...] treningu. Nie chodzi mi tu o zaangażowanie, bo to było na 110%, ale siła niestety nie ta. Na WL w ostatniej serii też bym nie ogarnął tych 5 pow. ale z pomocą partnera poszło pięć. Właśnie załadowałem cukier i czuje się szczęśliwy. Sprawdzałem przed chwilą fałdę tłuszczu i wychodzi 11% BF DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
Krata coraz lepiej, ale najgorsze są okolice pępka. Stamtąd musi jeszcze sporo zejść. WCZORAJSZY I DZISIEJSZY TRENING: KOMENTARZ DO TRENINGU: Nogi jak to nogi do odcięcia!! Dzisiaj na drążku poszło +20kg także jest nowy rekord :-) No i po dokładałem jeszcze tu i tam. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
[...] i powiem Wam że to sporo daje. W RDL jest trochę lepiej, a we frontach jest sporo lepiej. Posmarowałem lekko przód barków i sztanga leży jak przyklejona :-)) Wcześniej jak się pociłem i było już ciężko to czasem czułem jak się lekko wysuwa. Teraz nie musiałem się tym w ogóle martwić. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
OSTATNIE TRENINGI: KOMENTARZ DO TRENINGU: Co tu dużo pisać, ciężkie treningi, walka o utrzymanie ciężarów. Ale pomału do przodu, zostały 3 tyg redukcji. Zobaczymy ile jeszcze uda się dociąć. DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 Typowe śniadanie low carb
Tzn ja myślę o jakiejś używanej kolarzówce za max 250 € Tutaj w Holandii do wyboru do koloru ;-) No wiadomo z pogodą nie wygrasz, w Holandii lubi padać, ale trzeba do tego przywyknąć. Za to jest znacznie cieplej zimą i jesienią. DZISIEJSZY TRENING: DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
[...] :-) Teraz mam takiego "zwyklaka" nawet nie wiem jak to się nazywa :-) Można jeździć i na takim, ale ja jestem trochę gadżeciarzem, jak coś robię to lubię mięć czym. TRENINGI: /SFD/Images/2016/6/25/c49745a75a7a4fda9e92616faad1f9af.png DIETA: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-06-25 10:42:00