SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wojtas1985/blog/czas na zmiany... redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Dzisiaj na treningu zastosowałem metode regresji przy wyciskaniu i jestem berdzo pozytywnie zaskoczony. Pomimo że po 3 ćwiczeniach na klatke już nie miałem siły i skończyłem trening to czuje że to świetne rozwiązanie.

Wyciskanie leżąc 4x140kg(1 z pomocą)/6x125kg/8x110kg/10x95kg/12x85/15x75kg
wyciskanie hantli z obrotem nadgarstka 10x30kg/8x35kg/6x40kg
rozpiętki 3 serie 10powt. 20kg

Po tym juz nie miałem siły ale czułem że poruszyłem klatke w inny sposób niż do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Dzisiaj kolejny trening z regresją i pozytywne odczucie. Wyczytałem tu na forum w artykule że barki "lubią" dużą ilość powtórzeń więc zastosowałem się także do tego. Mój trening może dla niektórych wyglądać dziwnie ale dzisiaj naprawdę poczułem barki po 3 ćwiczeniach.

Wyciskanie zza karku 4x100kg(z zapasem)/4x95kg/6x85kg/8x80kg/10x75kg/12x65kg/15x55kg starałem się nie prostować rąk do końca i naprawdę poczułem "palenie" mięśni
Unoszenie sztangielek bokiem zrobiłem 15/12/10 powtórzeń
Unoszenie w opadzie 18/15/12 powtórzeń

Zaskoczyło mnie to że po 3 ćwiczeniach miałem dość i nie trzeba robić kilku ćwiczeń żeby wykonać dobry trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
trening klatki mi się podoba widać ,że fat schodzi a siłą idzie :)
pozdr

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
SOG za prace

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Dzięki za uznanie. Niestety do operacji coraz bliżej i zostało mi tylko kilka treningów ale wycisne z siebie ile się da. Powoli robie siłownie sobie w domu więc może nie będzie takiej długiej przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
Masz może jakieś aktualne foty? napewno juz widac różnice. Powiedz mi jak z suplementami możesz coś wiecej o nich napisać? jakie polecasz najbardziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Obwody poleciały waga też ale nie jest to widoczne aż tak bardzo. jak spadnie 20 kilo to wtedy wrzuce fotki bo będzie widoczna różnica. A jeżeli chodzi o suple to brałem tylko TSE które daje dobrego "kopa" przedtreningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
oż w morde, ale ty masz siłę :O mogę o takiej tylko pomarzyć ;)

przygotuj się, że po przejściu na skd siła prawdopodobnie zacznie dość mocno spadać, ale raczej zostanie to w cieniu efektów wizualnych :)

na pewno efekty już widać i w dodatku są bardzo - tłuszcz jest lekki, a 10kg różnicy... :)

pozdrawiam i powodzenia w dalszej drodze :) z twoją motywacją obstawiam pęknięcie setki za 3-4 miesiące :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Cicho tu ostatnio ale jestem zajęty remontem i chorobą która mnie dopadła (zapalenie oskrzeli) a niedługo operacja i mam zawrót głowy. Od poniedziałku już nie ćwicze bo nie mam czasu i z dietą też marnie. Wszystko wróci do normy po operacji. Przechodze później na low-carb, które niedługo przedstawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT, FBW, a co dalej?

Następny temat

Worek

WHEY premium