SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wojtas1985/blog/czas na zmiany... redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
czyli jest jakiś progress i tak ?

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
postępy siłowe są ale waga stoi w miejscu i to mnie martwi. poczekam jeszcze i zastosuje hydroxycut hardcore który właśnie mi przyszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Wczoraj zaskoczyłem ponownie sam siebie ciężarami na treningu. Słyszałem nieraz opinie że na redukcji nie da się zrobić siły a powiem że każdy który tak twierdzi nie ma racji. Na treningach ciężary idą w górę aż miło. Wczoraj robiłm ręce więc opuisze co i jak.

BICEPS
Modlitewnik
sztangą 10x30kg/8x35kg/6x40kg(jeden z pomocą)/4x45kg(2 z pomocą)
Uginanie ramion stojąc z hantlami z obrotem nadgarstka 10x12,5kg/8x15kg/6x17,5kg/4x20kg
Uginanie o kolano 10x17,5kg/8x20kg/6x22,5kg(3 z pomocą)

TRICEPS
Prostowanie ramion z rączką wyciągu stojąc 10x80kg/8x90kg/6x100kg
wyciskanie wąsko na ławce poziomej 10x75kg/8x85kg/6x95kg
Prostowaniue rąk z linką wyciągu zza głowy w opadzie 10x60kg/8x65kg/6x70kg

To by było na tyle jeżeli chodzi o wczorajszy trening. Jak dla mnie wyniki są dobre ale jeszcze nie takie jak bym chciał. Cały czas walczo żeby było lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Dzisiaj się dowiedziałem że operacje(rekonstrukcja ACL) bede miał 7 października więc jade z dietą do ostatniego dnia przed operacją i nie wiem za bardzo co zrobić dalej. Nie bede ćwiczył przez jakiś czas ewentualnie jakieś hantle i to co wymyśle w domu na siedząco. Tylko martwi mnie problem diety. Nie wiem za bardzo co zrobić i o ile obciąć kalorie. A druga czy nie przejść na low carb na czas nieaktywności ruchowej. Jeżeli macie jakieś propozycje i wskazówki to bardzo rposze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jesli pociagniesz Low-carb, to czemu nie ?
Dobry program, gdy mamy do czynienia ze spora waga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Napewno dam rade ale pozostaje kwestia kalorii. ja myśle że na poziomie 1500 bedzie dobrze biorąc pod uwagę bezczynność przez conajmniej miesiąc. Jak myślisz bolek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Chlopie, nadal myslisz kategoriami 'mniej-lepiej'. Jasne, ze troche mozna uciac, ale ja dalbym na 2500 kcal min i zobaczyl co sie dzieje... Szczegolnie na low carb, bo tu mechanizmy sa zupelnie inne( zalezy ile obcinasz ww ). Poczytaj o tym , zanim narobisz glupot. Ja doszukuje sie problamow zawsze w zbyt malej ilosci zajadanych kalorii, niz w zbyt duzych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
czytałem o low carb i myślę że węgle na poziomie 50g dziennie tylko do śniadania i coś ok 2200 kcal. Ułoże coś jutro i zapytam w odchudzaniu żeby nie zaśmiecac sobie bloga więc zapraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Pwoli zaczynam obcinać węgle codziennie po trochu aż dojde do kompletnego ich wyeliminowania na potrzeby nowej diety. Wrzuciłem nową diete do ocenu w Odchudzaniu https://www.sfd.pl/dieta_ketogenna_do_oceny_specjalistów-t436845.html ale narazie nie otrzymałem zbyt duzo odpowiedzi. Chce być pewny że nowa dieta jest dobra i ewentualnie jakies wskazówki żeby ją dobrze przeprowadzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
trzeba sie bylo przedstawic jako kasia20 ;) od razu byc mial watek na 20 stron z poradami

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT, FBW, a co dalej?

Następny temat

Worek

WHEY premium