SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wegle na noc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
aloha

troche latek juz sie zajmuje tym sportem z wiekszymi czy mniejszymi przerwami
jaksa wiedza zdaje sie zostala w glowie a tu szok

ktos podajacy sie za dietetyka lansuje teorie, ze wegle przed snem nie otluszczaja...

czy jest to naciaganie typu 5ww przed snem, lub 50www ale jako jedyne wegle w ciagu dnia ?

czy tez ja czegos nie wiem ?

jakos udalo mi sie zejsc do 6% bf i bynajmniej nie wdupialem wegli na sen...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
a dlaczego mają odtłuszczać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, to prawda. Też byłem w szoku, jak po 4letniej przerwie wróciłem do tego sportu. I też ciężko mi było się przestawić. Wtedy standardem był twaróg z oliwą, teraz normalny posiłek. Ale taka dziedzina, tu wszystko się zmienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
flex no ze wegle odtluszczaja to juz wogole pierwsze slysze...

ale zmienia sie moda czy fizjologia czlowieka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
no ja też
odtłuszcza nadwyżka kaloryczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 241
Węgle możesz jeść spokojnie w ostatnim posiłku, pod warunkiem że będą one włączone w całodzienny bilans kaloryczny. Nie powinno się wtedy nic odkładać. Przede wszystkim powinny to być węgle długo rozkładalne jeśli już np. ryż brązowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 241
|Mój ostatni posiłek, jest zazwyczaj mieszany; węgle+białko+tłuszcze i nic mi się nie odkłada. Taki posiłek jem ok. 1,5godz. przed snem. Przykład: ryż brąz + ser biały + olej lniany + kilka liści sałaty. Jednak jak wspomniałem wcześniej- pamiętaj o całodziennym bilansie kalorycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
flex - d nie wymawiasz, zaplatalo Ci sie, czy tez nie rozumiem new-age SFD irony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
BTW: dalej bede sie upieral ze wegle na noc to nic dobrego - latwo przyswajalne kalorie w jelitach/krwiobiegu i 0 aktywnosci fizycznej, niewykorzystane leca w sadlo, tak bylo jest i bedzie

chyba ze ktos ma na mysli sladowe ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
liczy sie rozklad kcal i BTW z calego dnia, a nie to gdzie wrzucisz ww. Co wiecej, węglowodany najlepsze są w porze potreningowej i w ostatnim posilku. ma to związek z regeneracją, leptyną i na redukcji nawet moze ulatwic spalanie tluszczu, w polączeniu z odpowiednią kompozycją calej diety oraz odpowiednim treningiem.

http://potreningu.pl/artykuly/2039/cztery-powody-dla-ktorych-warto-jesc-weglowodany-w-posilkach-wieczornych

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2014-02-09 07:03:36

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 241
Kocio dobrze mówi- rozkład kalorii całego dnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór Pamu - pytanie do używających.

Następny temat

Dieta redukcyjna (BCAA+CM3+BIAŁKO+OLEJ MCT)+trójbój

WHEY premium