SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WEGLE NA NOC

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3014
aktualnie jestem na diecie w ktorej spozywam weglowodany zlozone na noc, rano zaraz po przebudzeniu, zjadam 60g bialka, sadze ze zinteresowani wiedza o czym mowie, ostatnio dosc glosno o takim sposobnie odzywiania. mam pytanie czy do tych wegli dorzucac glutamine, ewentualnie BCAA, czy same wegle wystarcza? prosze o konkretne odpowiedzi, nie typu tak doloz glute itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
narazie nie wiem jeszcze o czym mowisz, bo artu nie kojarze, zobaczę czy mam w sklepie poprzednie numery PB i przeczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zdaje sie ze wiem do czego nawiazujesz
byla tuaj dyskusja na ten temat jak rowniez i na Slawka forum

w mojej ocenie dzialanie antykataboliczne bialka noca przewaza nad ich brakiem w tym okresie
nie widze jednak nic zlego - wrecz przeciwnie - vide moje artykuly z numeru 1 i 2 Perfect Body w tym aby ostatni posilek zawieral i jedno i drugie

czy dolozyc glutamine - jesli stac - TAK - potwierdzono chocby jej wplyw na zwiekszone wytwarzenie w tym okresie HW (GH)

czy BCAA ? hmm waham sie - sa lepsze okresy dla BCAA to moje zdanie

BTW
na temat glutaminy podyskutujemy w kolejnym Perfect Body nr
w czerwcu rozwianie watpliwosci polecam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3014
mam BCAA i glutamine, myslisz ze bedzie dobrze jak BCAA dam w czasie okolotreningowym a glute razem z weglami przed snem? czy dorzucic jeszce ta glute po treningu?
zaznacze ze nie zrezygnuje jak narazie z wegli zlozonych na noc, bo zaj.....scie na mnie to dziala, po pierwsze mega sie wysypiam, przestalem juz pic poranna kawe, mam wystarczajaco energii, sadze ze podkrecilem troche metabolizm tym bialkiem z rana, jakby definicja sie poprawila, zobaczymy jak bedzie dalej, narazie jest ok.
jeszce jedno pytanie bo z tym weglami na noc chodzi wlasnie o to zeby nie ladowac zoladka bialkiem i czy to sie nie pokloci z ta glutamina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ad 1
BCAA w okolicy treningu najlepszy czas (no i z rana)
Glutamina na noc
przez i po treningu - najlepsza pora - ilosc jak i dawka - zalezna od pieniedzy

ad 2
na energie - jak pisalem artykuly z PB 1 i 2 :)
kolejna osoba wlasnie do mnie raportowala swietne pierwsze rezultaty !

ad 3
tylko ze L-glutamina dosc szybko zniknie z krwioobiegu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki :)
kazdy ma swoje preferencje zywieniowe
ja wykorzystuje i polecam ten z PB 1 i 2 - i bede sie powtarzal w tym zdaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Tomasz LEch debiutana tegoroczny i zwycięzca kategori do 100kg i OPEN na MP oraz Przemysław Żokowski zwycięsca w klasyku OPEN , jak i także Michał Karmowski II Miejsce w +100 , stosują , jedzą i przygotowywali się z węglami na noc, a także w TV SFD Pior Głuchowski mówił, że węgle na noc to dobry pomysł.
Muszą to być tlko węgle o niskim IG, makaron żytni typ 2000, durum, ryż brązowy, a ile go będziesz jadł na ostatni posiłek --> to z założeń i wyliczeń z diety. Wszystko musi być zbilansowane.

Zmieniony przez - rafi11 w dniu 2010-05-13 14:27:39

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pan Piotr w Tv Sfd też chyba mówił że nie jest zwolennikiem samych węgli na noc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Posłuchaj jego odpowiedzi dokładnie :D

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie do konca wierze
ze ktokolwiek zabroni profesjonaliscie spozywania bialka na noc ... nawet pod rygorem (rzekomo) lepszych wynikow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aha
na szczescie mamy mozliwosc wyboru

gorzej by bylo gdybysmy mieli jedna sluszna linie

kto poszukuje jednego rozwiazania dla wszystkich - stawiam ze sie rozczaruje ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla mnie

Następny temat

Nowe opakowania produktów Olimp - czy pojawią się także na naszym rynku?

WHEY premium