SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenning początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Witam i pozdrawiam wszystkich fanów sportów siłowych.Chciałbym się podzielić moim planem treningowym i zapytać czy jest on w miare dobry.Musze dodać że jestem prawie zupełnym laikiem w tym temacie dlatego proszę o wyrozumiałość.Mam 173 cm wzrostu i 78kg.Kiedy zaczynałem w lutym ważyłem jakieś 70 kg i w bicepsie było 33cm teraz jest 41.Trenuje w domu.Mam dużo sprzętu ale brakuje wyciągu
pon.biceps
-sztangielki 4x10
-podciąganie sztangielki na udzie 4x10
-młotkowe 4x10
-gry prosty 3x10
-gryf łamany 3x10
wtorek triceps
-wyciskanie sztangielki zza głowy 4x10
-wyciskanie gryfem prostym do czoła lężąc 4x10
-uginanie ramion gryfem prostym zza głowy 3 x10
-to samo gryfem łamanym
środa klatka
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x10
-pompki z różnym rozstawieniem ramion około 200
czwartek barki
-unoszenie ramion za sztangielkami 4x10-
-unoszenie ramion ze sztangielkami w bok 4x10
-unoszenie sztangi zza głowy siedząc 4x10
-unoszenie sztangi od klatki piersiowej siedząc 4x10
w piątek powtórka z pon,w sobote powtórka z wt.niedziela odpoczynek
Prosze o opinie i ewentualnie rady co zmienić.Diety nie stosuje.po prostu staram sie jeść 4-5 posiłków dziennie.Planuje zamówić taż kreatyne,białko i bcaa.Z góry dziękuje za pomoc i opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
nie mam przeciwskazań.po prostu jest osłabiona lewa noga i przy wiekszych ciężarach trace równowage.w łydce jest lekki zanik mięśnia ale tego nie widać.ogólnie nie mam chudych nóg i nie przywiązywałem wagi do ćwiczeń na nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Wstaw ankietę, podaj ciężar roboczy w podstawowych ćwiczeniach.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
na klate 60kg barki 30kg na gryfie a 8 na sztangielkach biceps,triceps 12kg.Nie moge sie połapać gdzie ta ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
klata po tricepsie to nie bardzo, poza tym brak pleców

Zmieniony przez - flash616 w dniu 2014-06-14 16:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Polecam coś takiego: 1. klatka, tricepsy 2. nogi, barki, 3. plecy, bicepsy. Trenując 6x w tygodniu każdą partie zrobisz dwukrotnie. Ćwiczenia dobieraj po swojemu, na większe partie 4-5, na mniejsze ok. 3.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
8 cm w bicepsie przez 4 miesiące ? Ciekawe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
marcingym dzięki.coś pokąbinuje w ten sposób od lipca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
vershock co w tym dziwnego?kiedyś przebywałem niestety w pewnym miejscu odosobnienia prawie 2 lata i miałem 40.Podobno mięsień ma tzw.pamięć może dlatego tak szybko mi poszła.Koksów nie używam jeśli do tego pijesz : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Ludzie, nie zabierajcie się za doradzanie jak nic nie wiecie o pytającym. https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html - uzupełnij i wklej. A przysiady i MC robiłeś? Podciąganie, wiosłowanie?

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
APPRENTICE dzięki za link ale w sumie wszystko napisałem co i jak wzrost,waga,jakie ciężary itp co do martwego ciągu to nigdy nie próbowałem.przysiady z większym obciążenie u mnie też odpadają ponieważ mam uszkodzony nerw strzałkowy tzn chodze i biegam normalnie gorzej właśnie z ćwiczeniami na nogi z większym obciążeniem.Podcągania,wiosłowania też nie robie.jak zmienie plan to postaram się włączyć te ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 32
Waga : 78
Wzrost : 173
Cel treningowy : więcej masy
Staż treningowy na siłowni : 5 miesięcy
Uprawiane inne sporty : nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga,sztangielki,ławeczka
Dieta : nie stosuje
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) : uszkodzenie nerwu strzałkowego
Zażywane suplementy : w planach kreatyna,białko,bcaa
Ostatnio przerabiany plan : j.w
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) :na klate 60 kg mc nie robiłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 3 razy w tygodniu na mase do oceny

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium