SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening podwojnie dzielony 4x tydzien ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
około 8-miu, jesli dobrze technicznie wykonujesz/wykonasz z dodatkowym obciążeniem to możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 778
czy wprowadzenie progresji 12-8-6 w "ciężkie" dni na duze partie mieśniowe jest dobrym pomyslem??? chyba, że macie inny pomysl?
bo jako endomorfik nie lubie robić tylko 6 powtórzen, slaby bodziec to jest dla mnie :) pzdr

Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 778
mi wydaje mi się, że tak małą ilością powt. (6) w każdej serii, tylko troche podgrzeje swoje mięśnie zamiast porządnie ich wytyrać i zmusic do przyrostu :P,i z tego co czytalem to takie też opinie chodza czesto po forum ze endo powinni trochę więcej powtórzen robić bo to im daje lepsze efekty, no ale czekam na Twoja opinię co o tym myślisz :)
dodam ze mam 23% bf, i jestem raczej endo(szerokie biodra, male nadgarstki, wolna przemiana materii)

Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w podstawowych ćwiczeniach wykonuj niezbyt wysoką ilośc powt. około 6, 8 [choc przedział 12-6 nalezy jeszcze do dobrych- bowiem w pierwszych dochodzących seriach można wykonywac wiecej powt.]
w ćwiczeniach kolejnych- coraz bardziej izolowabych zwiekszaj liczbę powt. do 10, 12, 15-tu nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 778
Oki dzięki :) Bede robił po 8 powt.

Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
ja sie chyba przetrenowalem ,

kuje mnie caly biceps i bark, strasznie mocno od czwartku :/ wogule tak piecze mnie cialo dziwnie, dzisiaj w nocy nie spalem, czuje tez takie zmeczenie w glowie tak nie wiem jak to opisac .. moj kolega ma to samo cala reka go boli pracuje fizycznie i jak cos ma zrobic to zaraz go rwie. diete mamy dobra na prawde jem co 3-4h bialko 2g z zwierzecego, wegle 3,5-4 tluszcze, jem kreatyne do 2tyg., bcaa po treningu i przed juz z 10mc, chyba ze biore kreatyne to tylko po treningu, przy aero przed i po

w okresie kiedy odpoczywalem przed rozpoczeciem nowego planu(tego wlansie co ukladalismy) mialem tak stresujacy tydzien ze szok, bralem krople uspakajajace bo nie moglem spac i zamiast odpoczac to jeszcze gorzej bylo ze mna niz bylo, poszedlem w poniedzialek 2tyg. temu na trening i byl udany mimo ze silowo czulem wszystko takie ciezkie, to pompe mialem nieziemska , no i teraz po 2 tygodniach chyba sa tego skutki ;/

Zmieniony przez - Joseph89 w dniu 2009-06-16 16:42:02

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja mysle,ze mogly tu się zsumowac te skutki; w okresie gdy mialeś problemy, a i przez jakis czas po powinienes trening troszeczke "zluzować"- zmniejszyć intensywność- ja osobiście jak widze, ze cos jest "nie tak" na jednym, dwoch treningach z rzędu to najczęsciej nie zmieniając planu -jesli nie jest u schyłku- obcinam cięzary[dochodząc stopniowo do poprzednich a z czasem je przewyzszając].

ogolnie nie wiem co "robileś" z tą reką i barkiem[może jakieś blędy techniczne, szczegolnie wtedy gdy miales slabszy dzień- od strony obciązeń- na ktoryms z treningow.

patrząc na trening, ktory Ci rozpisalem wydaje mi się, ze nie jest ciężki- a chcąc zapobiec waśnie przetrenowaniu -z racji tego, ze partie trenuje sie tu 2x w tyg.] niejako zabezoieczylem to treningiem ciezkim i lekkim[rozrożniając je nie tyle intensywnoscią kontrolowana poprzez np. odjęcie obciązen przy tych samych -podstawowych- ćwiczeniach co poprzez zmiane na ćwiczenia bardziej izolowane...

może ten problem wyniknąl raczej poza silownią...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-06-16 19:43:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
Witam,mam pytanie odnosnie tego tego trenngu,chciałbum się dowiedzieć czy nie jest on przeładowany i chciałbym poznać opinie osób ćwiczących tego typem planu,jakie osiągacie wyniki/efekty. Z góry dzięki.Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ten trening nie ma nic wspólnego z podwójnie dzielonym. Nauczcie się nazywać rzeczy po imieniu i nie mówcie że coś jest białe gdy to jest czarne.


Często ćwiczę splitem z partią 2 x w tygodniu w różnych wariacjach. Daje to spore pole manewru i jest kompromisem pomiędzy klasycznym splitem a treningiem fbw.

Czy będzie przeładowany zależy od tego czy go przeładujesz. A wyniki/efekty zależą w głównej mierze od tego co i ile jesz i jak się regenerujesz oraz jak podchodzisz do zagadnienia stosowania progresji.


Dziwne że zadajesz tak banalne pytania w dziale dla zaawansowanych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardio w ciągu dnia : wydłużać, czy dodać sesję?

Następny temat

PLAN FBW

WHEY premium