SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening boksu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Mam 186 cm wzrostu i ważę 88 kg. Zrzuciłem 25 kg i chcę jakieś suplementy które pomogą mi w kontynuacji boksu. Chcę poprawić estetykę ciała i siłę, boksuję stylem na knockout. Został trochę brzuszek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 633
może być też tak, że pracę skrętną bioder i stawów skokowych wykonuje się aż do przesady mocno i dokładnie w trakcie treningów techniki po to, żeby wyrobić nawyk skręcania przy zadawaniu ciosów oraz wykonywaniu balansu tułowia. w trakcie walki nie ma czasu na myślenie o tym czy mam się skręcać czy nie, każdy ruch wychodzi "z automatu". poza tym jak już mówiła koleżanka wyżej są różne szkoły - jedni uczą na krawędziowaniu stóp, mocnych wjazdach kolanami do środka , inni opierają wszystko o pracę skrętną stawów skokowych, bioder i barków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2342
od kiedy trenujesz w klubie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
4 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
DIETA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 633
Dieta, dieta - podstawa, suplementy dopiero jak dopniesz odżywianie. BTW co to znaczy "boksuję stylem na knockout"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 487
To znaczy, że w walce poluje na jeden cios, który znokautuje przeciwnika. Swoją drogą, ciekawy styl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 922
Osoba ktora cwiczy 4 miesiace walczy stylem jak to ujales "knockout" , bardzo ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Najlepszym suplementem w uprawianiu boksu będą ćwiczenia ogólnorzwojowe wytrzymałościowe basen pompki brzuszki drążek tylko tak utrzymasz kondycję a przy okazji spalisz fat POWODZENIA I DO ROBOTY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4290
Nie chce zakłądac nowego tematu ale mam do was pytanie.
Chodziłem sobie na boks do jednego trenera, uczył bić ze skrętami, wyrzutem stóp nakrecaniem się do ciosu itp.
jakiś czas później za namowa kolegi odwiedziłem inny klub i okazało się, ze trener zupełnie inaczej podchodzi do techniki boksowania.
Zero skrętów, zero wyrzutów, zero nakręcania, pozycja frontalna i przenosy cięzaru na poszczególne nogi, wręcz przykucnięcie na prawej nodze bijąc lewy prosty.
Z ciekawości obejrzałem Akademie Ringpolska jak uczy trener Łapin, ale widzę tam jednak skręty i to dość wyraźne.
Co wy o tym myślicie, czy ktoś spotkał się z taka rozbieżnoścą jeśli chodzi o styl i naukę boksu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 90 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2897
Popróbowałem robić walkę z cieniem i nie pasuje mi ta pozycja frontalna. Raz że ciosy mają chyba krótszy zasięg i mniejszą siłę bo odpada skręt biodra, dwa że ciężko trzymać szczelną gardę, trzy że przeciwnik ma większą powierzchnie do obijania(szczególnie jeśli chodzi o haki z dołu), a cztery że kiepsko mi się porusza i gorzej trzymam równowagę. Musiałbym to zobaczyć, ale z twojego opisu wynika że gość źle uczy.
Zresztą zobacz sobie walke Sosnowski-Rekowski. Sosnowski zaczynał w pozycji bocznej i było w miarę ok, potem zmienił na frontalną zaczął obrywać, szczególnie na korpus, potem jeszcze zaczął wpadać z ciosami, o co w pozycji bocznej trudniej i skończyło się KO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4290
Własnie sęk w tym, że gość ma klub mający opinię najlepszego klubu w mieście i wieeelu wychowanków i zdobywców medali MP ...

Dla mnie dziwne to jest ze względu na 2 sprawy - pierwsza zadając lewy czy prawy trzeba się karykaturanie skręcać, aż faktycznie cięzko z równowagą.
Druga to to, że jestem ciekaw opinii innej do tego stopnia, że maniakalnie zaczałem oglądać różne szkoleniówki i tarczowania i w wiekszości widać jednak zauważalny skręt.
Nie wiem co o tym myśleć :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple do treningów boksu

Następny temat

KONKURS na logo Mistrzostw Europy Muay Thai w Krakowie

WHEY premium