SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening a piwo..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
3-4 piwka nie powinny spowodowac jakis zauwazalnych spadkow jezeli nie jest sie zawodowcem
Ale zeby jeszcze bardziej zminimalizowac nieporzadane skutki, to jak tylko mozesz popijaj troche wody.
Nie popadajmy w paranoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
pwio wodą zapijaj :D a tak na poważnie to najgorszy jest kac morderca gdy nie jesz i nie pijesz na drugi dzień, a po 3 piwach kaca nie będzie miała także spoko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
albo pijesz albo cwiczysz na powaznie
mozesz chlać i sobie machac, ale po co to ja nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Po 3 browarach lekkie uczucie kaca jest po godzine od skonczenia picia...
hilde, na moje to i to idzie pogodzic. Mozna od czasu do czasu wypic 2-3 browary i nie bedzie to jakos szczegolnie szkodzilo (od czasu do czasu to wg mnie raz na 2-3tyg.).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1541
zastanowilem sie i postanowilem zostac dzis w domu ;)
dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
To wszystko od organizmu zalezy... na początku roku piłem codziennie(piwa troche max 3) i cwiczyłem.. Zadnych spadków nie było ale przyrostów tez i nie pije

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
Najlepiej raz na jakis czas sie na*******ic na zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
leiTo91,
Chociaz i tak nie widzialem zadnych spadkow w sile czy tez masie po ostrej (bardzo) popijawie 2 tyg temu, ale stosowalem srodki zapobiegawcze w trakcie (tak mi sie wydaje).

Ale o co tygodniowym piciu to mozna zapomniec jak sie chce powazniej podejsc pod ten sport.

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2011-01-14 23:27:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja swego czasu ćwiczyłem i piłem przez 4miechy, przynajmniej 4 razy w tygodniu po około 5 bro a w weekendy to już po 10 12 i też były efekty, być może ze to dlatego ze to było jak wznawiałem treningi po 5miesięcznej przerwie, a wiadomo ze jak się wraca do formy to szybciej idzie, ale wydaje mi się ze przede wszystkim od organizmu zależy.
A jedyny minus to ze mięsień piwny się sam wyrobił

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piwko od czasu do czasu nie zaszkodzi nikomu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie ćwiczeń tricepsa.

Następny temat

Co sądzicie o planie?

WHEY premium