SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

temat widmo - zdjęcia 176str

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199590

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A kto w naszym dziale jedzoe strongmanom?? Ja dopiero chyba 1 raz o tym wspomnialem.

Dremor co Ty porównujesz, taki parkourowiec , ma też podniszczone stawy od skokow roznego rodzaju ale to inna bajka, nie mają pościąganych ścięgien, miesni nie chodza jak robooty. Zreszta trzymajać 200 kg na garbie przez 10 lat idzie nieporównywalnie się wyeksploatować niz jakis tancerz czy skoczek z dachow ;0

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
to skocz na beton 30 razy z rzędu z np 1,5 metra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To żeś chłopie chyba nie widział zdjęć rentgenowskich tych ludzi, ja na studiach widziałem. Oni mają dużo większe obciążenia, bo dynamiczne.

Ty mówisz o tych totalnie pro strongmanach, to ja mówię o pro parkurowcach i fighterach. To jest podobna eksploatacja organizmu, i tak samo są Ci ludzie wyniszczeni.

Żadna inna bajka, tylko sama prawda. Każdy sport na najwyższym poziomie prowadzi do wyniszczenia. A już śmianie się ze strongmanów, bedąc przy okazji amatorem mma jest nie na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Każdy zawodowy sport na dłuższą metę jest szkodliwy do organizmu, jeden mniej, inny więcej. Crocop też porusza się jak robot pomału, dodatkowo ma różnego rodzaju ticki, oko mu sp*****la, macha ręką itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
jw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
niby czytałem ,że przysiady takie złe na kolana wcale nie są np. Shogun niby nie może biegać a przysiady robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Taki parkourowiec amortyzuje swoj zeskok odpowiedniem przewrotem w przod, mowie o tych ktorzy ogarnaija co robia a nie dzieciarni jakiejs. I rzadko kiedys skaczą na beton, tylko raczej trawe i temu podbne podłoża

ps. nigdzie nie powiedziałem, ze fighterzy nie maja wyeksoploatowanych ciał.

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-10-20 17:36:16

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
I jakimś cudem ma bardzo zdezelowane stawy Pogódź się z faktami, nie tylko strongman prowadzi do wyniszczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Piłkarze też biegają po trawie, a pod koniec kariery są kontuzjowanymi wrakami. Temu co pisał o parkourze chodziło pewnie o to, że są oni narażeni na wiele kontuzji, stłuczeń, które na dłuższą metę zawsze wpływają negatywnie na organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
I nie zawsze jesteś w stanie zamortyzować uderzenie o glebę, to tak jak z ciosami, nie wszystkie wyłapiesz na gardę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu do Zawodów.

Następny temat

Drastyczny spadek kondycji

WHEY premium