SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

temat widmo - zdjęcia 176str

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199025

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dzis ide zagadac z dyrektorem szkoly u nas na wiosce czy by nie dalo sie sali wynajac.Jakby dał to bym robil dodatkowy trening z kumplami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Teraz mi niedługo wpadnie trochę hajsu ze stypendium to na MMA w końcu pójdę.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za co te stypendium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Socjalne, za to, że reprezentuję biedę. Znaczy wyniki też uwzględniają tak samo. Fajnie byłoby się kiedyś na motywacyjne załapać, 1000zł na miesiąc, ale to dla elity. No ale głupi nie jestem to może kiedyś się uda.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Próbuj 1k piechota nie chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie ma co lekceważyć żadnej SW. Patrz Jones-sypie obrotówki bez przerwy...side kickiem przez niektórych uważanym za zbędny prawie usadził belforta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
wez udzial w konkursie Hardkorowego koska 1k do wygrania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie lekceważe zadnej SW (dobra,aikido tak) tylko mowie ze jedna sa mniej drugie bardziej przydatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale PH trzeba brać żeby to wygrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Kurde, długiego posta napisałem i mi się skasował:/

Xper dokładnie, wszystko ma mocne strony które da się dobrze wykorzystać, taki właśnie side-kick choć lekceważony może być świetną bronią, tylko jest trudny do opanowania. Największy zasięg w ogóle, dobrze zrobiony ma moc, zaskakujący jest. Cung Le dobrze używa. Albo formuła semi-contact jest niepoważnie traktowana a Michael Page na tym bazuje(walka typu doskocz-przypieprz-odskocz) i idzie mu to dobrze.

Najgorsze style typu Tsunami które robią ludziom wodę z mózgu wmawiają, że dzięki treningom będą nie do zaj**ania a dają nędzną technikę, przygotowanie kondycyjne itd.

Zabstyl, jak ktoś się załapie na stypendium motywacyjne(ale tylko na niektórych kierunkach), rekotorskie(najtrudniej, u nas tylko chyba 20 osób najlepszych z kierunku na roku, a na przykład u mniejest nas 200 prawie), do tego socjalne to może mieć na bogatości życie na studiach. Do tego są jakieś tam sportowe, żywieniowe nawet.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-11-02 16:06:19

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu do Zawodów.

Następny temat

Drastyczny spadek kondycji

WHEY premium