SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

temat widmo - zdjęcia 176str

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199728

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dobre 50 metrów

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
haha

Wróciłeś jakoś po rower ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
No, rower został, podbiegłem z 50 metrów bo sie wystraszyłem troche, nie widzieąłem ze one takie bojowe Poźniej postał chwile, zaryczał i odszedł. Wróciłem po rower, ale atrakcje niezłe :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Swoją droga razem z tymi rogami to on ma ponad 2m , jak ktoś nie widział na zywo to sie wydaje ze on wielkosci konia, a to wielgachne bydle jest

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
U nas w Lodzi losia raczej nie zobaczysz jezdzac rowerem. No chyba, ze do zoo wjedziesz. Ladnie musiales byc posrany jak ten los zaczal na Ciebie biec. Podziwiam, ze jezdzicie jak jest tak zimno. Ja nawet pazdziernikowa mase krytyczna sobie odpuscilem, bo przewaznie po jezdzeniu w taka pogode chory jestem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ciepłe ubranie i można jeździć

Ja ani razu na masie nie byłem. Zresztą bym się chyba męczył, bo ja lubię jeździć swoim tempem. Przy okazji z jakiej dzielnicy jesteś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Bedzie temat live ?? Zaraz gala, warto obejrzeć na zywca

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
B-REAL
Ciepłe ubranie i można jeździć

Ja ani razu na masie nie byłem. Zresztą bym się chyba męczył, bo ja lubię jeździć swoim tempem. Przy okazji z jakiej dzielnicy jesteś ?


Od roku z Rudy Pabanickiej, a dokladniej okolice Portu. Wczesniej z Gornej. Ja na mase jade dla zabawy z ziomem. Oboje mamy rowery bardziej do hulania wiec smienie wygladamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633


oszalalem

Zmieniony przez - ziomal_krk w dniu 2012-11-10 14:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
hahaha jaki basen xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu do Zawodów.

Następny temat

Drastyczny spadek kondycji

WHEY premium