SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

temat widmo - zdjęcia 176str

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199756

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Te tygodnie przełóż na miesiące,i wtedy bedzie można coś powiedzieć.Lord,czas na avatar takiego brązowego zwierza, co po sieci śmiga z wywieszonym jęzorem, u know what?

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Zibi7
Lord,ta etykietka już z Ciebie nie zejdzie,po tym meczu z dziećmi .Fajnie nad morzem mieszkać,w hvj jodu.
Ja na kromy wale plasterki czosnku i przykrywam wędliną.Mleka ździerżyć nie mogę,nie wiem czemu.A za łebka uwielbiałem.Jedynie jak kakao robie to wiadomo.przy obecnie zespole jelita drażliwego,po wypiciu szklanki mleka,doliczam do 60 i mam bombę rozpryskową.If u know what i say

Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2012-10-19 11:58:51


ja tutaj mam sracz z półką, taki że szit nie spada od razu w czeluście kanalizy. nawet nie podejrzewałem jak wielkie kloce walę. raz się spóźniłem do roboty, bo się nie chciał spłukać przez 10 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
B-REAL na wiekszosci treningach bokserskich cwiczymy z pilkami gimnastycznymi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
wiktor tez mam alergie w choy tylko raz sie uaktywnia a raz mam spokoj np miesiac o.O

no i astme mam od 13 roku zycia kurva, ale teraz biore leki jak mi sie podoba kiedy se przypomne, treningi mi duzo pomogly na astme ze mi przeszlo sporo

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-19 12:36:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ło Lord,kibel z półą,ale oldskool .Ale do badań,do pobrania próbki,jak znalazł Gówniany temat się zrobił

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
OBELX w sterylnych warunkach, ciekawe bo ja gdzies do konca gimnazjum przebywałem na podwórku wiecej niz w domu, ale ze to miasto to choy wie wszedzie tylko spaliny itp

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-19 12:43:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
2 słoiki masla orzechowego an tydz to duzo? :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To yalez co y tzm masem robisy, jak to samo co Lord, to nie, nie duo %+=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To zależy co z tym masłem robisz, jak to samo co Lord, to nie, nie dużo - tak mialo to iść
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu do Zawodów.

Następny temat

Drastyczny spadek kondycji

WHEY premium