SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

temat widmo - zdjęcia 176str

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199857

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Na trening zasuwać lenie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja o 18 pójde i będe zabijał w twoim imieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zabstyl jak już to na odwrót i to bardzo nieudana wersja

klip klasyk



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toż wiem ze na odwrot,Słoń nie jest taki słaby,może w porównaniu do Necro ale jak na polskie warunki to jednen z najlepszych raperów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161





GSP niech po walce powie do Silvy, że chce połowę UFC jak ma z nim zawalczyć

A tak serio jak Silva taki kozak to niech zbija do 170 bo niby z jakiej racji GSP ma iść wagę wyżej? On w ogóle nie chce tej walki, a będą go zmuszać po 154 na siłę, pewnie, żeby ją wziął.. masakra.

Silva and Jones - two pussies, ta i mówię to ja fanboy

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-11-09 16:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Dopiero teraz obejrzałem, bo w robocie nie mogłem, to z porwanym Andersonem i Jonesem, hehhehe. Obłęd.

http://www.youtube.com/user/prebek

Wszystkie filmy na kanale tego gościa są genialne.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
JA mam Cane corso, suczkę. Też mi raz Litwin mówił, że na walkach widział te rasy jak rzucały innymi psami. Nie chciało mi się w to wierzyć bo moja nawet by sobie z kotem nie poradziła. Do czasu, aż na spacerze podbiegł do mnie amstaff...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jones nie wyzywa Andersona Bullet gdyby to zrobił to byłby taki hejt ,że ja p******e natomiast to Anderson wyzywa mniejszego GSP.Jones natomiast pójdzie do wagi ciężkiej i ciekawi mnie to nawet bardziej niż walka z Silvą ,gdyż wiele osób powiedziałoby ,że silva i tak już jest stary past prime i do tego przegrał z większym Jonesem.
Jones vs Ali,JDS,Cain,Cormier,Werdum,Barnett,Mir,Carwin na to czekam

Walka z GSP jest bezpieczna dla Andersona nie oszukujmy się GSP może tylko wygrać przez dec podczas gdy Andy ma 5 rund na skończenie go przez KO/TKO /Poddanie.
Według mnie dla GSP lepiej gdyby walka odbyła się w MW,nikt by nie powiedział ,że Anderson miał problemy ze zbijaniem wagi itd.GSP natomiast mógłby dorzucić sporo mięcha co mogłoby spowodować ,że Silva znalazłby się szybko na plecach...
Do tego jakby przegrał to wtedy przecież ON poszedł wagę wyżej nie odwrotnie i przecież jest dopiero po kontuzjii kolana..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Karate kid

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu do Zawodów.

Następny temat

Drastyczny spadek kondycji

WHEY premium