SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

temat widmo - zdjęcia 176str

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199079

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No całkiem sporo. Jedną walkę zakończył w 20 sekund obrotówką typowo capoeirową(meia lua presa albo rabo de arraia, dwie nazwy różne na to samo, poszukaj na YT), jedną latającym switch kickiem, jedną slamem po przechwyceniu kopnięcia(też częsta w capo akcja, sam tak czasem robię), zwykle w walkach często używa typowo naszych technik. Wcześniej przeciwników mocno średnich miał, Bellator to będzie klasę wyżej i ciekawy jestem jak sobie poradzi. Boks trochę ma cepowy i zapasów to prawie nic u niego widziałem, może na tym w pewnym momencie wyebać. Pierwsza walka przegrana, pozostałe 6 wygranych przed czasem.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-11-02 14:45:53

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Próbowałem jakimś proxy albo programem ukrywającym lokalizację oglądać na bellator.com ale u mnie g**** z tego było, spróbujcie, może będzie lepiej. :/

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Capo jest dla mnie słabe jesli nie laczysz go z czyms
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo po prostu stykalem sie ze slabiakami w tej dziedzinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Tak to już od paru łądnych lat można powiedzieć o wszystkim innym.

Jeszcze od biedy można zrobić UD samymi zapasami na jakichś słabych typach.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzi mi tylko MMA ale np na ulice capo i inne karaty tekłonda sa mocno srednie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a np samym boksem czy innym kb idzie przezyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No każdy styl daje inny background pod ulicę. Kyokushin chyba jest dobre. A capo - sporo zależy od osoby, bo wiele osób nie za bardzo traktuje to jako SW w ogóle tylko bardziej rekreację no i brak normalnych sparingów swoje robi. Trzeba sporo wkładu własnego i adaptowania tego co się dostaje na treningu pod swoje potrzeby. Ja sam na przykład najbardziej cisnę i tak okrężne i front kicki bo są jednymi z konkretniejszych rzeczy. Ale myślę, że w sytuacji gdzie musiałbym kogoś obić to sporo by mi pomogła capoeira. Niektóre proste sztuczki typu unik-kontra dają spore możliwości i fajnie wchodzą w nawyk. Na szczęście od gimnazjum nikomu dać w mordę nie musiałem. Generalnie możliwości są.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No no kazda Sw wymaga wkladu od siebie,a tam w kole w capo to nie sa sparingi? te roda czy jakos tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Duuużo by opowiadać, po części tak. Czasem jest tylko zabawa, czasem nap*****lanka, nie raz się wychodzi z obitym ryjem albo żebrami itd. Chodziło mi o takie normalne jak w KB np.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w przygotowaniu do Zawodów.

Następny temat

Drastyczny spadek kondycji

WHEY premium