SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
Witam chciałbym o jakiś na prawde konkretny zestaw do 300zł na mase po za gainerem i serwatką dlatego że nie toleruje mleke , laktozy i po stosowaniu 3 gainerow doszedlem do wniosku ze nie moge tego brać! trudno się mówi , natomiast mogę brać kreatyne , aminokwasy i najprawdopodobnie boostery i Hormon wzrostu jak np. GH lub GH stack również. Miałem dosyć długo przerwe w czwiczeniach na siłownie , około 2 lat zaczolem od około 4 miesiecy i juz w 2 miesiacu wrzuclem creatine magna power (2opk) przy drugim zarzucilem BCAA TST HI - Teca w proszku , teraz po 1miesiacu przerwy wrzucilem creatine universal i zostaly mi jeszcze te BCAA ale na wykończeniu , chciałbym zrobić na prawde dobrą sucha mase mięśniowa i myślałem nad takim zestawem jak kreatyna universal + BCAA + GH Universal lub GH stack Universal. Jeżeli mieli byście jakieś inne propozycje to będe wdzieczny za pomoc

Die motherf***er dieee

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
ja mialem na sprobowanie napalm to az mnie przycmilo gdy szedlem na siłownie , tak jak bym wzrok mi sie przyciemnil a na siłowni wpadlem w amok , chodzilem miedzy seriami jak bym mial wscieklizne , wogle nikogo nie slyszalem z nikim nie gadalem tylko sztanga i ja o_O na barki normalnie robie na przednie 4x8 na tylnie 10x,8,8,6 po napalmie jak zaczolem robic tym sammy ciezarem to az smiac mi sie zachcialo wziolem 5kg wiecej i 15,12,12,14 na tylnie zawsze zmniejszalem 10kg teraz robilem tym samym co na przednie i 4x12 , ale pewnie dzialenie tego N.O by spadalo z czasem

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
suplementy typu gh to nie jest hormon wzrostu

nie mają z nic wspólnego

będzie prościej i czytelniej jak wypełnisz:

https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
nie jest dozwolone, cholernie drogie i trudno dostępne

jak pisałem wcześniej, takie suple a konkretniej arginina i jej przetwory nie mają zbyt wiele wspólnego ze zwiększaniem hormonu wzrostu

robiłem swego czasu taką kurację na noc - nie zauważyłem nawet zwiększonej regeneracji

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
gh-stac - jeśli liczysz, na zwiększenie poziomu hormonu wzrostu - nie ma

kreatyna i bcaa generalnie jest ok

jeśli masz hajs możesz spróbować połączenia pojedyncza forma + przyjemny stack

jak wygląda Twoje odżywianie?

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
łatwo dostepne i jakby nie patrzeć to sam hormon drogi nie jest tyle ze na cykl potrzeba troche tego i kwota sie mnoży a te mozliwe skutki uboczne niefajne są. na mase to chyba żarcie

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 787
Podobne rezultaty co różne suple podnoszące rzekomo poziom naturalnego hormonu wzrostu daje dawkowanie aminokwasów rozgałęzionych przed snem. Polecam Ci zostawić te Bcaa tst i sugeruję dawkować na czczo, przed treningiem, po treningu i przed snem po co najmniej 5g. Jeżeli już jakaś arginina to lepiej przed treningiem na pompę.

W życiu na siłowni nie byłem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
sniadanie:
- 5 jajek (same białka , zółtka out!)
- poł lub cała kostka twarogu półtłustego
- 4 kanapki/bułki z szynka z indyka lub piersi z kurczaka
- 4-3 z dzemem lub miodem

1h po sniadaniu a 1h przed siłownia
- 5g kreatyny z wodą lub sokiem winogronowym i za 5 min BCAA jedna łyzka stolowa na 500mnl wody , bezposrednio po siłowni to samo (mozna wogle dosypac ta kreatyne do amino czy lepiej pic osobno i czy po kreatynie popijac zaraz jakas okreslona ilosc wody czy nie ma takiej potrzeby?

- po siłowni worek lub 2 worki z bananem lub dwoma

- 2-3h obiad piers z kurczaka , ziemniak lub kasza gryczana jeczmienna lub prazona , buraki

pozniej to juz roznie , czasem piergoi leniwe czasem rybe , budyn , kisiel , kolacja taka sama jak sniadanie ale bez jajek

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Michał kwestie dopingu w tym dziale porzućmy

ps fajny profil

T.Laszko

osobiście uważam że stosowanie bcaa przed snem nie jest najlepszym pomysłem, chodzi o relację tyrozyna - serotonina

mogą wystąpić problemy z zasypianiem - czyli ogólnie pojętą regeneracją

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
na czczo nie moge przyjmowac zadnych odzywek czy to w tabsach czy prozku , bole brzucha i ogolny dyskomfort. Zostawmy juz ten temat hormonu wzrostu , cos na mase do kreatyny i BCAA
ogolnie to biore w dni treningowe 1h przed siłownia 5g kreatyny z 200mnl wodą (jutro zaczne z z sokiem winog.) chwile pozniej 1 łyzka stołowa na 450-500mnl wody , to samo besposrednio po treningu w dni nietreningowe te same dawki kreatyny i BCAA 1h po sniadaniu i przed snem , w dni treningowe zwiekszyc dawke bcaa i jeszcze na noc tez brac?

Die motherf***er dieee

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy BCAA Popijanie podczas dnia

Następny temat

Energia - brak kopa.

WHEY premium