SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11348
Witam ;)

Za jakieś dwa tygodnie mam zamiar kupić jakieś suple na mase tylko niewiem jeszcze co moglibyscie cos doradzić?? zastanawiałem sie nad CP tylko co do tego jeszcze? mam jeszcze 1kg białka ultimate protein. Jak możecie to odrazu napiszcie jak dawkowac. ;) z góry dzięki ;)

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11348
zapomniałem dodać że jestem już po jednym cyklu na mono.. :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
Zapotrzebowanie jest 3 g (kiedy uwazano ze 2.2 g) białka na kg ciała.Oblicz ile Ty potrzebujesz i ułoż sobie odpowiednią diete(ale 2.2 g białka na kg to optymalna ilośc) I n p : jeden twarożek półtłusty ma aż 18.7 g białka na 100 g to wiecej jak nie jedna massówka.Najlepiej wchłaniane białko mają jaja, mięso, ryby,kurczak.Massówki uzupełniają te braki białek.Ja polecam Ci z biogenixa (Master Mass) (25 g białka na 100 g preparatu) sam sobie dziś ją kupiłem zapłaciłem za 1 kg 30 zł do tego dostałem nawet gazetkę KiF :).Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
jak chcesz kreatyne to bierzesz najpierw kilka razy najprostsza mono a jak juz przestanie kopac to cusik mocniejszego np jablko lub cp........itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
jak masz dopiero 1 cykl na mono to nastepny rowniez mono nie spiesz sie ze stackami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
białko dawkujesz wg braków w diecie, poza tym wcale nie potrzeba 3g/kmc, to dośc dużo, myślę że 2g to dawka wystarczająca. poza tym chciałbym sprostować jeszcze taki drobiazg: nie jest tak, że po którymś tam cyklu mono przestaje działać, działa dalej, osobiscie stosowałem mono po cyklu na xp, na nitro, crevo i dzialało swietnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
możesz brać CP jeśli dieta jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11348
dieta jest w miare.. braki uzupełniam białkiem ale jak cp to co do tego jeszcze?

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass + kakao ?? Proszę o pomoc

Następny temat

Universal pytanie

WHEY premium