SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

streetboxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim.Szukam kogoś kto walczył u Bryla,słyszałem że gość jest niezły i na prawdę można się nauczyć walczyć- chodzi mi nie tylko o sparingi w których wiesz podświadomie że nie walczysz na śmierć i życie, ale przede wszystkim o walkę na ulicy(dochodzi psycha)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
znaczy sie tak poczatkujaca czyli my mamy w poniedzialki srody i czwartki a oni maja z nami w czwartki (popieprzylo mi sie bo oni i tak se przychodza jak chca) a oni oga sobie chodzic nawet codziennie (chyba cos takiego trener mowil kiedys tam) a jak jest mortal kombat koszykwka to trener jacek prowadzi (nazwisko mi wypadlo ze lba no taki... wielki latwiej przeskoczyc niz obejsc hehe) dodupy troche ze gra z nami w tedy ale jak juz mowilem nec hercules contra plures

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1712
Zobacz na www.greendevils.pl - moze ktoś tam się odezwie.

IRAS

IRAS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4033
Czesc.Obok mojej miejscowosci (jakies 50 km) jest osrodek szkolenia.W ktorym to szanowny pan Bryl szkoli ludzi czy tam komandosow:)Dowiadywalem sie ale jakis czas juz nie ma chetnych na szkolenia bo ostatnio jakis koles ledwo co przezyl takowe szkolenie.Natomiast wiem ze ostatnio Bryl mial sparing z najlepszym z BORowcow i Brylowi polamal zebra ale Bryl z kolei poslal kolesia do szpitala.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1712
SZABLA, jakbyś wiedział gdzie są terminy szkoleń, daj znać.

IRAS

IRAS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Na jakiejs stornce czytalem ze Bryl juz wczesniej mial problmey z zebrami. Szbla - moglbys blizej opisac obydwa zdarzenia?

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4033
Witam!Terminy szkolenia ...hmm wiem ze w tym roku bylo to jakos pod koniec czerwca,a wtym jak juz bede wiedzial to napewno dam wam znac.A co do tych 2 incydentow ktore opisywalem.Ten w ktorym ledwo jakis zolnierz przezyl to byl tzw.kurs "Delta"(bardzo ciezki podobno)ale nie wiem co bylo powodem tego ze ledwo przezyl.Natomiat o sparingu Bryla z bORowcem wiecej narazie nic nie wiem ale postaram sie dowiedziec i wtedy dam znac napewno.Acha oprocz szkolen"delta" ktore glownie sa przeznaczone dla komandosow sa tez tzw. warsztaty walki wrecz.W programie takich warsztatow(sa one dla cywilow) jest walka wrecz full contact, bas-3, techniki walki w zamknietych pomieszczeniach , trening psychomentalny itd. Chodze do Poznania do szkoly ochroniarskiej na Szanarzewskiego i na treningi do nas przychodzi taki koles ktory trenowal u Bryla.Wazy 70 kg ale technicznie jest nie do pokonania , fakt silny nie jest ale nikt nie moze mu dac rady.Dowiem sie od niego cos wiecej i dam wam wszytskim znac czego sie dowiedzialem.Pozdrawiam! NAra!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Dzieki. W miare mozliwosci moze zapros tego 70 kilowca do nas. Malo u nas swierzych wiesci o Brylu i jego metodach. Wszyscy robia nam smaku a zoladek pusty . Swoja droga to chyba jakas zmowa. Moj znajomek ,byly uczen Bryla tez nie chce publicznie mowic o niczym, ale po dzis dzien niemalze caluje zdiecie Bryla gdy wraca z pracy (wiadomo jakiej).

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7630
Daj znać koniecznie, też jestem zainteresowany



"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę"

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Chlopaki odpuscie sobie Bryla.Nawet nie macie co marzyc o spotkaniu z nim. Wiem co to za czlowiek bo go znam i to dosc dobrze. Wymyslil bas3. I jest najlpszy w polsce w combat kalaki takze wiele sukcesow w TKD. Ma firme ochroniarska we Wrocku.Jest dobry nawet bardzo dobry ale raczej nie preferuje nowych ma swoich ludzi.

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
ej a tak WOGLE TO KTO TO JEST TEN BRYL ????????

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Przeczytaj ksiazke zawodowiec tam sie wszystkiego dowiesz w sumie to krotka lekturka.Pozdrawiam

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cholerne koxy...

Następny temat

Ktore foto :-)

WHEY premium