SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stepper

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
mam pytanie czy cwiczac na stepperze mozna spalic miesnie?? czy raczej bardziej je rozbudowac?? z gory dzieki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11659
W zasadzie wszystko zalezy od diety - nie dostarczysz odpowiedniej ilości białka to przy odpowiedniej intensywaności spalisz mięśnie.
Tylko po co?

Sic transit gloria
Semen to zaporoski piechociarz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
czyli np jesli cwicze wieczorkiem i pozniej nie bede nic jadla to spale miesnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11659
Spalisz, ale to kiepski pomysł - mniej mięśni to słabsza przemiana materii i docelowo większe trudności na przyszłość w spaleniu tłuszczu.

Sic transit gloria
Semen to zaporoski piechociarz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
ahia. bo ja mam strasznie rozbudowane i wlasnie chcialam je jakos pomniejszyc, dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Zastanów się dobrze czy aby na pewno jesteś zbyt 'rozrośnięta'. No, jeśli wyglądasz jak atleta to oki
Zacytuję fragment artykułu, co prawda mówiącego o dietach głodówkowych, o ktre to Cię nie posądzam, ale jest w nim mowa o roli mięśni w spalaniu tłuszczu, i o problemie gdy mięśni brak:
***************************************************************************
"Gdy tłuszcze opuszczają swoje magazyny, wędrują do krwi a z niej do mitochondriów - piecy komórkowych w których następuje ich całkowite spalanie. Powstaje jednak pewien problem. Otóż mitochondria zlokalizowane są w mięśniach, a ponieważ po mięśniach pozostało jedynie wspomnienie, tłuszcze nie bardzo mają gdzie się spalać. Błąkają się więc w krwiobiegu i nie mogąc znaleźć dla siebie miejsca sieją spustoszenie. Ograniczona ilość piecy mitochondrialnych powoduje, że tłuszcze zamiast całkowicie się spalać, ulegają nadpaleniu. Wędrujące niedopałki zamieniają się na tzw. kwaśne ciała ketonowe, które zakwaszają krew i utrudniają pracę licznym enzymom. Gwałtownie rosnąca liczba związków ketonowych wpływa niekorzystnie na pracę mózgu i układu nerwowego, zaczynają nam dokuczać bóle i zawroty głowy, zwiększa się pobudliwość nerwowa i podatność na depresje"

źródło:http://www.apz.pl/czytelnia.php?kat=1&art=4


Głodówka to już zupełna porażka, ale po co się w ogóle pozbywać mięśni, jeśli nie ma potrzeby, skoro mają taki wpływ na tłuszcz.

Zdrówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
jeszcze raz sie popytam:) bo ja mam umiesnione nogi, chce stosowac diete bialkowa, czy przy takiej diecie cwiczac na stepperze, moga mi sie bardziej rozbudowac, czy raczej wybrac rowerek stacjonarny?? z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
nikt nie moze pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=101679&whichpage=9&crc=11195948#post126
Rowerek - trening interwałowy typu spinning (np. 30 sek na max - 30sek luźno - 30sek max etc).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urlop qazara

Następny temat

wzrost

WHEY premium