SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stepper i nie tylko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy stepper w celu spalenia tłuszczu jest lepszy niż rowerek stacjonarny ? Pytam ponieważ zwykłe biegi coś mi niezbyt wychodzą , po 5-10 minutach biegu wolnym tempem dostaje niezłej zadyszki i moje bieganie kończy sie po 20 minutach a z tego co wiem 20 minut to troche za mało jak na aeroby . Natomiast po 15 minutach na rowerze stacjonarnym moje uda nie wytrzymują i musze przechodzić do biegu w miejscu .
Aha , jeszcze jedno pytanie - czy istnieją jakieś dobre ćwiczenia aerobowe które możnaby wykonywać w domu bez żadnego sprzętu specjalnego ???

"Demon to some , angel to others ..."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie też to ciekawi , biegać nie biegam bo samej nudno, na rowerku moge jeździć dość długi czas , ale jakoś wogle nie widzę po nim efektów, dlatego też pytam czy np 30 min. 3razy w tygodniu na steperze może zastąpić bieganie? Bo jeśli tak to kupię sobie taki steperek i nie zejdę z niego nigdy:) tak naprawde to zależy mi żeby trochę spalić tego co się ostatnio uzbierało. pozdrawiam ;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
steper jest jednym z lepszych urzadzen do cwiczen aerobowych, bieganie w zbyt duzym stopniu obciaza stawy kolanowe, po rowerku boli siedzenie mam tu na mysli nas kobiety niestety tak nas natura stworzyła ze jestesmy inaczej zbudowane niz meżczyźni i z tąd ten problem.
Ale wracajac do stepera cwicze na nim codziennie po 1h od jakiegos roku, efekty sa znakomite przy zachowaniu odpowiedniej diety pomóg mi w odzyskaniu figury sprzed porodu, muszę wam powiedziec ze teraz wygladam o wiele lepiej. W koncu moge sie skupic juz tylko na budowaniu miesni.
Powtarzam steper, steper i jeszcze raz steper.
Acha kupując steper zwracajcie szczegolna uwage na jego wykonanie im bardziej solidniejszy tym dlużej wam posłuzy

Pozdrawiam Janka

janka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile kosztuje taki steper ?

pozdrowienia antonio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Napisz list do świętego mikołaja, to napewno ci przyniesie, he he

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ceny są rózne ostatnio widziałam steper w cenie 125zł promocja swiateczna w jednym z supermarketów. A wiec od 125 wzwyż

janka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Tak , można było kupić jeszcze niedawno w Geancie steper za 125zł nawet był z komputerkiem, a dwa dni temu jak byłem to kosztował 230zł ), ten sam.No ale trzeba troche poszukać po sklepach i napewno coś do 200zł się znajdzie.
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja chyba napisze ten list do swietego mikołaja ;)

pozdrowienia antonio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też chyba jednak napiszę do mikołaja. Chciałam sama sobie kupić steperek, uzbierałam coś ok. 200 zł, pojechałam do jednego z supermarketów a tam steperek za 495 i to na dodatek była "cena promocyjna". Teraz to tylko sobie mogę pomarzyć o steperku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no mam nadziejej ze dostane tanej ..
mozesz mi powiedziec w jakich marketach juz bylas zeby mi zaoszczedzic szukania ;)

pozdrowienia antonio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Gdybym był z Poznania to pomógłbym ci szukać taniego stepera he he ). No za prawie 500zł to są ale te większe stepery,ale jabym takiego nie kupował, tymbardziej że to z supermarketu.Lepiej chyba już kupić taki zwykły, jest mniejszy 3 razy tańszy i jak się zepsuje to przynajmniej nie będzie bardzo żałować wydanej kasy. Oglądałem ostatnio ten steper więszky kosztuje coś koło 499zł na promocji w Geanice,M1 i Macro,ale za rewelacyjnie to on nie wygląda.Lepiej kupić coś co wygląda bardziej masywnie,a ten steper to raczej taki mało wytrzymały się wydaje, więc wolałbym kupić zwykły za 500zł dobrej firmy, niż pchać się w kupno większego stepera wyglądającego jak steper jednorazowy ).Myśle Aniu że jak pochodzisz po sklepach sporowtych to znajdziesz jakiś lepszy steper do tych 250zł a może i za 200zł kupisz ).
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuszek a odżywianie

Następny temat

Zadnych rezultatow

WHEY premium