SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sila uderzenia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
witam, nie wiem czy odpowiedni dzial ale nie chcialem nigdzie zasmiecac :P wiec wybaczcie jak to nie odpowiedni dzial

chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna sprawdzic swoja sile uderzenia, gdzie o to pytac, gdzie sa takie miejsca gdzie mozna to sprawdzic i jakie sa tego ceny :)
z gory wielkie dzieki za odpowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
to co przyczepia sie do worka to zapewne tensometr, tutaj masz co nieco napisane

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic247285.html

tak wogule to mysle ze z wagi elektronicznej dalo by sie cos takiego wykonac :)

a co do bokserow to fakt zalezy jak sie trafi ale tez zalezy od maszyny bo maja ustawiona rozna czulosc, ja w tamtym roku z miejsca walilem po 930 z groszem :P
ale uderzalem tylko jak ktos mi postawil hehe sam na to kasy nie wydaje

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2275
Na różnych imprezach typu festyn są automaty. Ale ja bym im nie wierzył. W wieku 14 lat miałem lepsze wyniki niż w 17 :P

Nadchodzi czas... zwiększenia masy...! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
zalezy jak trafisz

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3721
Dokładnie ja też nie wierze w tych "bokserów" to jest lipa moim zdaniem i wyniki nie mogą być wiarygodne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
dokładnie wynik chyba jest przypadkowy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Mój znajomy ze zgrupowania kadry z Berlina przywiózł taki fajny czujnik. Mata o średnicy 30cmx30cm. uderzałeś w nią z całej siły a ona pokazywała siłe uderzenia, tzn. nacisk w kg na centymetr kwadratowy. Ogólnie fajna sprawa. Jednak gdzie idzie takie coś dostać, nie mam pojęcia.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118




5:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Klasycznie Vegeta rozwalil ;d

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
tez gdzies widziałem tyle ze to worka treningowego było cos przyczepione jakas płachta i napier-dalał koles noga i cos tam pokazywała
chcesz sprawdzic sile wes sobie na poczatek deske 2 cm i spróbuj ja rozwalic na pół jak sie nie uda to próbuj co jakis czas wiem ze to od techniki zalezy ale sile mozesz spróbowac też

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
Automaty to g****
Widziałem kiedyś jak 2 małolatów co nie dosięgali ręką do gruchy coś sobie podstawili pod nogi i tak jak by wcisneli tą gruche xD i wynik 999 xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
jak można takie g**** oglądać jak DB.. nie wiem co ludzie w tym widzą

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 LAT OCENIAJCIE

Następny temat

FBW, HST czy split ?

WHEY premium